Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

achtunge--coś nie bardzo z toba jest.Moze neurolog by Ci pomógł??Moze wróżka.zastanów się dobrze a nuż wyjdziesz z tego i wreszcie zaczniesz ruchać osla pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ,ktos tu o duchu pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaf dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie zastanawiam,bez przerwy słyszę o duchu.Co to za persona jest.Kim ta osoba jest,ze zawładneła umysłami tych niedoruchanych?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra wiem o kogo chodzi i o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był to ogiś taki nick Psychiatra Iron Majdan.Czyżby faktycznie był na usługach szefostwa kafeterii??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achtunge
sam jestes niedoruchany duchu (kto by cie chcial) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym wytrzepać sobie anizeli z szwabusiem w kontakt bliższy dojść ośla pało niedoyebana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Landrynko sprawy się mają z Twoim żonatym panem ? ;) Ja się z moim słodkim miałam spotkać w środę, ale chyba nic z tego nie będzie...Bo mój narzeczony zjeżdża w środę i będą o tej samej porze mniej więcej obydwoje w mieście najprawdopodobniej, więc wypadałoby abym była w domu jednak jak wróci mój facet. Obiecałam mu małe co nieco...stęskniłam się trochę jednak za nim. Rozmawiałam o tym z moim słodkim żonatym, sam zaczął, że będę mojego narzeczonego musiała gorąco przywitać w takim razie...i tak gadaliśmy już zmieniliśmy temat kilka razy a on wrócił do tego po to, żeby mi powiedzieć, że ruszyło go to, że ja coś z moim narzeczonym będę robić i ciężko mu z tą świadomością. Co ja mam o tym myśleć ? O co mu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igraszka Po co Ty jesteś z narzeczonym i pieerdolisz się na boku z jakimś rumcajsem ?. Nie lepiej zostawić narzeczonego ? Tylko pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:-) Ja już przeszlo tydzien nie widzialam się z moim"M"ale tak się często zdarza.Nie tesknie za nim czy nic w tym stylu jeśli o to chodzi. Ale z mila checia się z nim spotkam jeśli uda się mu wyrwac z domu. Wiesz?On tez bywa o mnie bardzo zazdrosny.Teraz troche mniej,na poczatku bardzo.Mi się wydaje po prostu ze to taki samczy instynkt.Ze oni chcieli by miec nas tylko dla siebie. To smieszne z racji tego ze ja przeciez chcac nie chcac musze akceptowac to ze nie jestem jedna. Nie wiem jak ty ale moj"M"ma tez taki charakter.Sam zdradza ale twierdzi np.ze gdyby jego zona go zdradzila,natychmiast by się z nia rozstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam .... dopowiem do tego tematu tylko jedno zdanie :) nie chcialybyscie napewno wiedziec, co mysleli i mowili moi mezowie na temat swoich kochanek .... i z pewnoscia wam tego moje panie nie powiem, zeby was nie urazic... pozdrawiam ps. wyszlo chyba wiecej niz jedno zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landynko też tak myślę, iż to ten ich samczy instynkt. Choć mnie też czasem nie jest łatwo ze świadomością, że kocha się z nią a potem jest ze mną. To takie dziwne, ale to nie zazdrość. Nie wiem jak to nazwać, sama nie rozumiem tego. Tak mi to trochę nie w smak czasem. No ale w końcu wiedziałam na co się piszę wchodząc w to. Mam w nim przyjaciela, a że przy okazji lecimy na siebie i jest między nami to pożądanie to cóż, trzeba korzystać z życia póki jest się młodym ;) Nie wiem natomiast czy mój żonaty rozstałby się z żoną gdyby ta go zdradziła. Ale wątpię, darowałby jej choćby ze względu na dzieci. Jak on to mówi, chce być z nią, a na pewno chce być z dziećmi. x Na niedzielę mamy zaplanowane spotkanko ah ah :) x A mnie to już nikt na tym forum buziaka nie podeśle haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy kliknąć na profil
amstafa hau hau to zobaczycie kto się ukrywa pod tym nickiem (zapomniał się biedaczek wylogować) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś macie wolne w Polsce :) My musimy pracować u nas recesja ;)nie to co u Was na zielonej wyspie skarbów ;)Śliczne polskie skarby !Mmmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego ze wolne jak drugi tydzien leje już jak z cebra:-(Wczoraj tylko slonce pokazalo się na pare godzin a tak to brzydko i pochmurnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierku a kiedy pytałeś niby o mój wiek bo chyba przeoczyła ?m ? I po co Tobie taka informacja? Uważam, że nie trzeba takich informacji posiadać aby z kimś na forum podyskutować. Nie ma potrzeby abyś np. oceniał mnie i moje postępowanie przez pryzmat mojego wieku ;) landrynkowa, dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki narzeczony,słodki żonaty,słodka igraszka ! Powstrzymam się od komentarza bo nie chcę psuć świątecznej atmosfery :) Interesował mnie Twój wiek bo w/g mnie masz 19-20 lat i chcialem się upewnić czy aby przypadkiem nie masz np 36lat :)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×