Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Landrynka :) Ciebie bym ocenił na circa 27 na moje oko :) No tylko mi nie mów że igraszka to też Ty ???:)bo oknem zaraz wyskocze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka :) A co Ty sądzisz o tym,żeby mając narzeczonego już się puszczać na boku ?haha Nie za wcześnie trochę ? Rozumiem X lat po ślubie,chęć poczucia innego męskiego dotyku ,ale tego nie rozumiem,tzn wszystko rozumiem lecz chyba się starzeje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm.Zadajesz trudne pytania:-o Co ja sadze?Nie wyobrazam sobie bym mogla zdradzac bedac w zwiazku.Czy to meza,czy partnera/narzeczonego. Ale zycie mnie nauczylo by nie oceniac nie bedac w czyjejs sytuacji. Igraszka musi miec jakies swoje powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pewnie skoro na tak wczesnym etapie zwiazku już pojawia się zdrada cos musi byc w nim nie tak.Więc albo trzeba to cos odnalezc i sprobowac naprawic albo zastanowic się czy ten zwiazek ma sens..... Igraszka?Potrafisz powiedziec dlaczego zdradzasz narzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko :) Ty nie pracujesz gdzieś w dyplomacji ? Zapewne igraszka ma jakiś powód/y :):):) Oceniać też nie chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek żonaci myślą o swoich kochankach, niech wiedzą, że jeżeli to uczucie od kochanki - czy jest to zakochanie, czy tylko polubienie czy jakakolwiek inna kochankowa przychylność - to jest prawdopodobnie jedno z najszczerszych uczuć, jakimi żonaty facet jest w życiu darzony przez kobietę. Pamiętajcie o tym, drodzy żonaci, bo rzadko kto tak bezinteresownie Was darzy uczuciem jak robi to kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akweo nie rozsmieszaj mnie . Bezineteresownie ? Prosze cie , przestan . Zawsze w tym jest interes i nie chodzi mi akurat o pieniadze akurat . A kochanek ineteresownych tez jest duzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezinteresownie to człowiek leży w trumnie ! Całe życie to jeden wielki Geschäft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesowność to nie tylko szeroko pojęte zagadnienia majątkowe. Pomińmy sponsoring i pseudosponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akweo Ciągle podtrzymuje swoje zdanie !:) "Interesownosc"powoduje że rano wychodzimy z domu,zaspokajamy swoje potrzeby i chcąc nie chcąc jesteśmy bardzo przewidywalni w swoich poczynaniach. Ale każdy ma swoje zdanie i to mnie cieszy,gdyby wszyscy postrzegali otaczajacy świat identycznie jak ja to zyloby mi się ciężej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,żę można kochać jednocześnie dwie kobiety lub dwóch mężczyzn, co prawda zazwyczaj u kobiet jedna z tych miłości jest platoniczna, druga zaś fizyczna. Ludzie od wieków żyli stadnie stąd ukryte pragnienia poligami czy wyuzdań.... ale by realizować się w związku zapełniając luki rutyny warto poznać i zrozumieć swój potencjal seksualny, polecam świetną ksiązkę która w doskonały sposób pokazuje przejawy ludzkiej seksualności jak poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne http://org-epost.com/book19783562.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jak na to spojrzec.Wykluczylismy już sponsoring. W moim przypadku jest tak ze nie oczekuje od niego zupelnie nic poza ta odrobina razem spedzonego czasu i dobrego seksu.No wlasnie.Poza.Więc jednak jakis onteres w tym mam. Cukierek chyba ma racje.Nie ma nic zupelnie bezinteresownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z cukierkiem i rowniez podtrzymuje swoje zdanie . A piszac interesownosc nie mialam na mysli sponsoringu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czują nie tylko idą za instynktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wykreślam słowo "bezinteresownie" z mojego pierwszego posta. Pozostaje czyste, prawdziwe jak niczyje inne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Akweo Ludzie czują nie tylko idą za instynktem.,,-- tak , ale co w zwiazku z tym ? Wchodza w to , darza ich jakim uczuciem czyli ineteresownie sie spotykaja z kochankiem , dla siebie ., bo go lubia , kochaja itp. Robia to dla siebie i maja w tym interes . Nie obchodzi ich jakas tam zona i dzieci czekajace na ojca , ktory te chwile spedza z kochanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akweo Mam pytania: 1)czy twoje opinie opierasz na swoich doswiadczeniach ? 2)jaka była grupa badanych kochanek (tzn 1 czy 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek , tak to jest zdecydowanie najwazniejszy argument zeby przeczytac ksiazke , ,,bo fajna ma buzie ta Monika ,,:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akweo A moglbys bardziej rozwinac swoja wypowiedz?Tzn.napisac dlaczego uwasz ze milosc lobiety do zonatego mezczyzny jest taka inna?Taka czysta? Dlatego ze kocha go pomimo tego ze ma zone?Dlatego ze kocha go pomimp tego jak na to zareaguje otoczenie? A moze co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierak , tak to jest zdecydowanie najwazniejszy argument zeby przeczytac ksiazke , ,,bo fajna ma buzie ta Monika ,, :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynkowa mija :) dzieciom w różowych tenisowkach alkoholu nie sprzedajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sorki , wyslalo kilka razy wpis o cukierku i najwaniejszym z powodow siegniecia po nia. A co tu sie zastanawiac . Aweo chce powiedziec ,ze mozna kochanka kochac , bo sama pewnie kochala .Dla jednych to uczucie jest czyste , dla innych brudne , zalezy z ktorej strony patrzec. A kochanki sie z reguly zakoc***a , tak wiec mozliwe ze darza zonatego kochanka uczuciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) lubię żartować,to jest moje najwieksze uzaleznienie (po seksie ):) książkę przeanalizuje bo napisała ją kobieta. chętnie wtedy się wypowiem jak Cię gdzieś znajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko , nie ja reklamowalam ksiazke . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×