Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Gość hehehe...
hmm...Nie rozumiem Cię, mija...Twierdzisz, że nie jesteś ateistką, a nie wierzysz w konsekwencje zła, które w życiu wyrządzamy? Początek wątku sugerował, że masz jakiś cień moralnego dylematu a teraz nic? Kto Cię utwierdził w słuszności Twojego postępowania? Zdrajcy swoich małżonków z tego tematu? Erotoman cukierek 29? Są tak samo krótkowzroczni, jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe Ty naprawdę jestes tak tepa?Gdzie ja napisalam ze robie dobrze?Albo ze propaguje taki styl zycia?Mam już dosyc przepychanek z toba bo do niczego nie prowadza.Nie rozumiesz ze jestem dorosla,odpowiedzialna za siebie i zdaje sobie sprawe z tego co robie? Takie uswiadamiaczki nic w moje zycie nie wnosza bo ja wiem co robie zle. Slowianka Ja to bym się jednak pewniej i bezpieczniej przy takim cukierku czula gdybysmy jako kobiety byly w wiekszosci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe A to ze wierze w Boga nie znaczy ze rownoczesnie wierze w bajeczki o tym ze będę smazyc się w piekle:-o Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spis cudzołożnic
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz.............
Dzieki słowiajak to byłam ja.Zajżalam i nie mogłam się i nie mogłam sie oprzeć.Brakowało wam słowa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz.............
***slowianka (telefon :i domyslne -0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i mamy forum w nowych szatkach, czy tylko mnie się ta zmiana zbytnio nie podoba ? :) może chociaż sprawność się poprawi skoro wygląd nie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ I może pomarańczy już nie będzie,czy wy też jestescie w kolorze denaturatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trzeba bedzie znaleźć inny sposób na odróznienie stałych od napływowych :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz........
🖐️ hahahahaha i co teraz wszyscy jestesmy rowni :-P . Ale ze zmiana dziwnie :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt po najechaniu kursorem pomarańczki nie maja odnośnika do swojego "profilu" słowem kursor nie zmienia się w łapkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmija 👄 thx Zaraz sprawdze bo autem jadę ,muszę uważać 2 tygodnie temu przyyebalem kołem w kraweznik i oponę rozwalilem przez kafe koszty 1000zł . Te kochane kobiety mnie odprowadza do bankructwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już się podoba ,uwielbiam zmiany -tylko ciasno trochę ,ale może to i lepiej nasze ciała (nicki ) są bliżej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co bedzie jak przyjda upały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM bez teo mam stanowczo za duze:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha dobre było z tym OC :) ja miałem wizje facetów rozbijających łby o latarnie :) kiedy rozglądają się za ładnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz kiedys pisałam ale sie powtórze...ciagle sie zastanawiam jak mozna prowadzic auto majac obslinioną twarz w bocznej szybie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja lubię tylko auta SUV :) Moje oczy na wysokości jej -przechodzacej obok "łani ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×