Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

cukierek Wypelnij swój obowiazek i puknij sobie w jajko filozofie z Sokółki Haha -co za tanie wywody rodem z Niewolnicy Isaury . x To ze dwa dni chlales, nie usprawiedliwia twojego spoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Wasze geny nalerzy powielac w nieskonczonosc" Ciekawe w którym pokoleniu zaczęliby wciągać pokarm nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
Znow nie wyswietlla mi ostatniego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andro to ty
z psem sypiasz? dobrze,ze masz gust i jest rasowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynkowa Podoba mi się Twój tok rozumowania, jakbym kiedyś szukał kochanki to się do Ciebie zgloszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
Cukierek Heh.Spoko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljyetebrr
sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
Chyba spodobalo mi się pisanie o tym ze jestem kochanka:-p Heh.W rzeczywistosci nie rozmawiam o tym bo to jest dla innych"be"Nie chcialabym wystraszyc moich kolezanek.Wciaz te stereotypy.Wszystkie mezatki mysla ze kochanka to taka peerfidna istota ktorej zyciowym priorytetem jest czychanie na mezow innych. A to nie tak. Jeszcze pare lat temu nigdy bym nie przypuszczala ze zostane kochanka.No i mam nadzieje ze on bedzie jedynym zonatym w moim zyciu.Pierwszym i ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jestem w takiej syt
Jeszcze pare lat temu nigdy bym nie przypuszczala ze zostane kochanka.No i mam nadzieje ze on bedzie jedynym zonatym w moim zyciu.Pierwszym i ostatnim. x też tak myślałam jakiś czas temu...i też mam taką nadzieję. wiem jedno na pewno, że jeśli nie zostanę przy moim partnerze i znajdzie się ktoś z kim bede chciała spedzic reszte zycia zapomnę o moim słodkim żonatym jako kochanku. każdego dnia tylko modlę się żeby to się nigdy nie wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynkowa Dobranoc :) Pisz pisz to rano będzie coś ciekawego do przeczytania !;) Skoro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybaczą
witam wszystkie panie czytajac wasze posty wyczytałem że kochanki to kobiety drugiej kategori moim zdanie wcale tak nie jest są to panie którym nie dokońca jest dobrze w łóżku z mężem a na codzień są dobrymi żonami i matkami nie do końca mi sie to podoba ale natura nasza jest taka że czasem lubimy sobie robić skoczek w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybaczą
sam też lubie coś swieżego zjesc ale póżniej mam moralniaka przez pare dni . ciekaw jestem czy panie mają podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutyresd
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pare lat temu nigdy bym nie przypuszczala ze zostane kochanka.No i mam nadzieje ze on bedzie jedynym zonatym w moim zyciu.Pierwszym i ostatnim. xxx a czemu masz nadzieje, że ostatni?:) przeciez to taka fajna przygoda:D:D:D Te wspaniałe chwile, kiedy uda mu sie wyrwac je rodzinie, by sobie zrobić dobrze przy okazji wciskajac ci kit jaka jestes wyjątkowo inteligentna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic lepszego nie mogło mi się przytrafić. Czekałem na nią całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior pamietaj że poczatek z żoną był równie uroczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o swojej
myślę że jest wspaniałą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior masz jakąś poteżną manię idealizowania swoich kobiet:) Otrzeźwiej:D wiem że to teraz trudne ale spróbuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ... tak jakoś po przeczytaniu topika od wczoraj nasunęło mi się - z przyjacielem nie sypiam. Uważam, że jeżeli już ktoś się decyduje na kochankę/kochanka to tak na prawdę nie kocha już partnera a to że nie odchodzi wynika z bardzo różnych dla każdego innych powodów, najczęściej merkantylnych, ale na pewno nie z miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat:) 🖐️ niektórzy panowie lubia po prostu takie rozdania ;) Bardzio czesto obserwuje pewne męskie przemiany. Facet sredniej urody sporo zakompleksiony, który w kawalerce miał problem ze zdobyciem interesujacej kobiety, bierze za zone niejako pierwszą spokoją kurkę za żonę wijąc z nią gnizdko wzglednego spokoju. Żona gosposia dba o dom dzieci i koniecznie o to by szanowny małż miał zawsze świeżą koszulę i ładny spodzień, bo to w koncu o niej świadczy:P Przytulne gnizdko na kredyt i samochodzik również i nagle tak koło 30tki taki flaptuś zaczyna dostrzegać żarłoczne spojrzenia młodych dupeczek w panterkowej mini:P Żona nigdy nie była smaczna a on dziś ma okazję pobrykać z laluniami, które jeszcze 10 lat temu nawet by nie spluneły w jego kierunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ultrakontra
a ja kocham męża i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. I kocham też swojego kochanka. I ani jedno ani drugie uczucie nie jest lepsze ani gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
V34 Tylko moj"M"nie jest ciapciusiem z brzuszkiem i lysinka.Ani jego zona zaniedbana kura domowa.Wszyscy troje mamy po27lat.Jestesmy piekni,mlodzi itd.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Hahaha V34 Jakos dziwny żal czuć w Twoim głosie? :) Czyżby zaduma nad przemijaniem-proponuję z rana "Time "-Pink Floyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowa mija
Ultrakontra Ty najlepieej wiesz co czujesz.Ale za chwile rzuci się tu na ciebie stadko ktore bedzie wmawiac ci ze nie znasz definicji slowa milosc,ze nie masz szacunku do siebie ani zadnego z nich i ze wcale nie kochasz meza bo milosc i zdrada wykluczaja się wzajemnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynkowa mija V34 Tylko moj"M"nie jest ciapciusiem z brzuszkiem i lysinka.Ani jego zona zaniedbana kura domowa.Wszyscy troje mamy po27lat.Jestesmy piekni,mlodzi itd. xxxx To jest Twoja opinia :classic_cool: moja mogłaby być kompletnie odmienna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkjhioyoiyo
jlkh/khnkiy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×