Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Mogę na któreś tam pytanie odpowiedzieć na swoim przykładzie - różnica między mną a jego żoną - byłam (jestem) dużo młodsza, jeśli chodzi o wygląd - zupełnie się różnimy (co nie znaczy, że jestem ładniejsza), ale mówiąc szczerze ja widzę w tej kobiecie mnóstwo zalet (jest inteligentna, zrównoważona, cierpliwa, zaradna, dba o siebie - więc myślę do dziś, że problemem jego związku był jednak albo zupełny brak seksu albo jego niedobór). Jeśli chodzi o zmysły - to prawda - kochanek powinien zaspokajać każdy zmysł -osobiście najbardziej zależy mi na słuchu - oczywiście ważne jest, co mówi, ale również to, jaką ma barwę głosu - sorry, ale głos typu Jacyków odpada - z takim do łóżka nie poszłabym, a faceci raczej nie z kimś kto ma głos jak Senyszyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
baltimora - ale tak sie nie da. Nie da sie uklada sobie zycia i zyc w romansie. Ukladasz zycie w sferze zawodowej , ale nie prywatnej . On zabiera ci te chwile , dzieki ktorym moglabys poznac kogos wartosciowego. Ty tak sobie tlumaczysz, nie jestes zalezna , nie czekasz, NIE PRAWDA. Ucieka ci zycie. To on jest w tej lepszej sytuacji . Piszesz ,ze w kazdej chwili mozecie to zakonczyc KOLEJNE KLAMSTWO , bo pisalas ze po miesiacu zaczynasz tesknic , dzwonisz i znow zaczynacie sie spotykac . On nie dzwoni , to ty pierwsza robisz ruch , ty mieszasz w swoim i jego zyciu . Tylko sie oszukujesz , ze jestes emocjonalnie niezalezna ,ze nauczylas sie ztym zyc, ze on ma zone , ze mozesz skonczyc kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
musze dokladnie przeczytac temat , co kto pisal i w jakiej jest sytuacji ,zeby nie pomylic osob ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
baltimora -pomylilac cie z cvcvcvc- ona pisala ,ze po miesiacu sama dzwoni - ona tez sie oszukuje. A dlaczego nie przepadasz za jego zona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatkę biorę, odrzucając krewetki. Je z kolei wyjmę i podsmażę na masełku z czosnkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ańtopf to zupa :) a to sałatka śmieciowa :) robię zwykle z tego co mi się pod rękę nawinie z lodówkowych resztek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZorowa :) one są podsmażone na masełku z czosnkiem bazylia i pietruszką - zostało trochę z wczorajszej kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No ale jak to tak? Profanować tymi sałatkowymi mazidłami? :P Ok, zachciało mi się :O Jeść mi się zachciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, to wcale nie jest takie oczywiste. Ja mam w sobie sporo męskiego pierwiastka. Dużo o TYM myślę i w zasadzie prawie wszystko mi się z TYM kojarzy, także wiesz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie aktualizuje, więc pozwólcie, że zrymuję: Świecę glacą, świecę glacą, Te co cycków nie kładą wiele tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu tak mówisz o mnie, Słodka Słowianko. Chociaż chętnie bym po Tobie pojechał. W tej chwili pojechałbym po każdej, mówiąc szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę godności, Satyr,
brzuchaty desperacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....tak, teraz już wiem :) fajnie tak przynajmniej ciekawie :) jednoznaczność widać jest nudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie... to miał być mój wpis, SS 😴 Trudno, mój będzie 669 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Satyr---> masz brzuszek i łysine?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Podzielę się jeszcze z Wami tym, jak można obejść to "zawieszanie się" odświeżania na kafeteria.pl. Jeśli jesteście na którejś stronie i nie ma cie aktualizacji to zajrzyjcie do paska przeglądarki. Będzie tam coś w stylu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5588468&start=630 "id_p" oznacza numer wątku. "start" oznacza pierwszy post do wyświetlenia. Jeśli zmienić ręcznie "start=630" na "start=631" to powinien się odświeżyć widok. Banał, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem na jednym filmie pozycję 669. A nawet na dwóch filmach. Pierwszą szóstką jest facet. Ale potem są odmiany: a) druga szóstka to kobieta i dziewiątka to kobieta (model biżeński); b) druga szóstka to kobieta a dziewiątka to facet (model hetero); c) druga szóstka to facet a dziewiątka to kobieta (model bimęski) d) dróga szóstka to facet i dziewiątka to facet (model homo); Co wybieramy na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS, to zależy, czy jesteś tak samo dobry w praktyce, jak w teorii :classic_cool: A w ogóle to najpierw poka fote 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> WZorrowa: a po co Ci fota? Zgasim światło i będziesz sobie wyobrażać, że wyglądam jak Clooney albo Hugh Laurie. W końcu mózg jest najważniejszy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyobrażać to ja sobie wolę Edwarda Nortona, na ten przykład 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal? No skoro On brzydal, to gaszenie światła może nie będzie konieczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×