Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka mama

mój 5 letni syn sie mnie wstydzi w przedszkolu

Polecane posty

Gość Jakie bzdury ludzie wypisują
a kafeteriuszki jak pelikanice łykają :O elka śmierdzielka cię nazywają, autorko? no popatrz, popatrz, co jeszcze nam opowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tgaaajaa
Autorko zapomniałaś dodac ze masz jednego zęba i pyrpeć na nosie,hahahaha. A glupie baby uwierzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneee...
ale marne prowo.... chyba tylko bezdzietne sie na to nabrały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak bieda - człowiek się chwyta każdej pracy, żeby zarobić na fajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nie na medal

Mam ten sam problem teraz z moim synem. ma 5 lat i pokazał mi że się mnie wstydzi.  Jest mi bardzo przykro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zalezy wszystko od charakteru dziecka.Ja nigdy nie myslalam jak bylam mala ze mama musi byc atrakcyjna laska, bo to nie starsza siostra.I zeby przezywac mame kolegi, to by nikomu nie przeszlo przez mysl.Dzieci dokuczaly sobie nawzajem, ale nie rodzicom ani wychowawcom w przedszkolu w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

To mnie zastanawia: nie możesz kupić sobie ciucha w Lidlu, umyć włosów, zadbać o paznokcie i ogólnie o wygląd, bo cię nie stać, gdyż pracujesz na taśmie? A na fajeczki starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ

Moja 5 latania córka ostatnio mówi "Mama ty wiesz,ale mama Hani jest ładna".Ja mówię "Tak córciu,bo ona jest młoda,z 10 lat młodsza ode mnie.A ty masz przecież starszego brata więc mam więcej lat od niej".Syn ma 12 lat.Nadmienię że jestem szczupła i zadbana a niektóre mamy to normalnie takie rozklekotane ropuchy że szok.Ale na dzieciach to chyba nie robi wrażenia dlatego że ich dwie panie przedszkolanki są strasznie grube,ledwo ruszają.Blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dip
19 minut temu, Gość Typ napisał:

Moja 5 latania córka ostatnio mówi "Mama ty wiesz,ale mama Hani jest ładna".Ja mówię "Tak córciu,bo ona jest młoda,z 10 lat młodsza ode mnie.A ty masz przecież starszego brata więc mam więcej lat od niej".Syn ma 12 lat.Nadmienię że jestem szczupła i zadbana a niektóre mamy to normalnie takie rozklekotane ropuchy że szok.Ale na dzieciach to chyba nie robi wrażenia dlatego że ich dwie panie przedszkolanki są strasznie grube,ledwo ruszają.Blee...

Ja pierdziele, że takie bezmyślne puste bębny jak ty sie rozmnażaja :O Bleee to jest twoja mentalność.

Dalej wal takie teksty, a córka uwierzy, że wartość kobiety określa liczba lat jakie przeżyła i że oczywiście - im mniej tym lepiej.

A może byś tak, tępa dzido, wytłumaczyła dziecku, że ludzie sa wartościowi, ciekawi i i godni szacunku bez względu na to jak wygladaja i żeby przestała sie skupiać na wygladzie innych matek i dzieci, bo to bez znaczenia powinno dla niej być ? Tyle, że wcześniaj sama musiałabyś tak myśleć.

No ale to pewnie zbyt trudne i hodujesz kolejny pustostan jakim sama jesteś. Masakra. Blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dip
29 minut temu, Gość dip napisał:

Ja pierdziele, że takie bezmyślne puste bębny jak ty sie rozmnażaja 😮 Bleee to jest twoja mentalność.

Dalej wal takie teksty, a córka uwierzy, że wartość kobiety określa liczba lat jakie przeżyła i że oczywiście - im mniej tym lepiej.

A może byś tak, tępa dzido, wytłumaczyła dziecku, że ludzie sa wartościowi, ciekawi i i godni szacunku bez względu na to jak wygladaja i żeby przestała sie skupiać na wygladzie innych matek i dzieci, bo to bez znaczenia powinno dla niej być ? Tyle, że wcześniaj sama musiałabyś tak myśleć.

No ale to pewnie zbyt trudne i hodujesz kolejny pustostan jakim sama jesteś. Masakra. Blee...

Odezwała się gruba matka🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 godziny temu, Gość dip napisał:

Odezwała się gruba matka🤪

Spadaj na drzewo, ...ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 godziny temu, Gość dip napisał:

Odezwała się gruba matka🤪

Spadaj na drzewo, i d iotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza
7 godzin temu, Gość dip napisał:

Odezwała się gruba matka🤪

Jesteś taka durna i płytka. Nie rozmnażaj się, zrób przysługę światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do to

Za późno bo jestem już babcią 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenofobia25
Dnia 9.05.2013 o 17:38, Gość teraz bedziesz napisał:

ja zawsze myslalam ze dla dziecka mama jest najpiekniejsza(bynajmniej do jakiegos wieku)

Przynajmniej. Mowiac “bynajmniej” zaprzeczasz I twoja wypowiedz w ogole nie ma sensu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×