Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozenkauuu

Moja corka ma 3 tygodnie a moja matka niby pieszczotliwie nazywa ją moja córunia

Polecane posty

Gość rozenkauuu

Jak to slysze to mnie szlag trafia zwrocilam jej uwage to mi powiedziala ze mam sie wynosić jak mi się nie podoba (mieszkamy niestety razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej się wynoś poważnie ci mówię bo ciężko ci będzie walczyć z własną matka o uczucia dziecka po kilku latach pewne rzeczy są już nie do odrobienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa miała w zwyczaju mówić do mojego syna "Chodź do mamy". Dżizes koorwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz warunków
na dziecko, to go nie robisz. PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w rodzinie WSZYSCY mówią do mojego 2 letniego synka per synuś, włącznie z wujkami, ciotkami, babciami, nastoletnimi kuzynami itp. chyba dlatego, że jest najmłodszy :P i kompletnie mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła31
moja teściowa za to ostatnio do mojej córeczki powiedziała synku :/ nie mówiąc już o tym,że kilka razy zdarzyło jej się powiedzieć do niej Emilka a dziecko ma na imię podobnie ale inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bljdeghdelged
Oj tam.... moja mama czasem do mojej 4 letniej córki powie " córcia, nie wolno tak robić". Ale po za tym też mówi wnuczka, wnusia, słoneczko, myszko itp ja się nie obrażam bo widzę ze to zdrowa relacja a nie ze mamie się coś ubzduralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgjhg
nie mozesz zapewnic dziekcu podstawowej rzeczy - warunkow mieszkaniowych a bierzesz sie za robienie dzieci, glupia jestes tak jak i ta twoja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz warunków
Świat by się zawalił gdyby sobie nie zrobiła (no i kto by na jej emryturę pracował) tzn na dziurę budżetową :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahjoyrrghjkkj
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną masz mamę skoro do własnej córki mówi, że ma się wynosić. lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako PKN
Moj teść do mojego synka mówi synek, najgorsze jak byliśmy razem w supermarkecie. I on przy kasie synek tak nie mozna, ale sie na nas popatrzyla krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×