Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niumek123456

2Be Slim

Polecane posty

Gość Kraina_Pyrków
Witajcie, od dzisiaj zaczęłam stosować. Poranna dzisiejsza waga 74. Dodać muszę, że ćwiczę 3 razy w tyg a od dzisiaj jeszcze wprowadzam sporą dawkę warzyw i owoców w moje posiłki. o efektach napiszę za tydzień Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z zieloną kawą lub jak kto woli kapsułki.Podobno przy ruchu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina_Pyrków
Moja znajoma brała zieloną kawę i efekt marny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina_Pyrków
Dzisiaj trzeci dzień i brak apetytu na słodycze, porcje posiłków mniejsze. Jem regularnie 4 posiłki co 3 godziny i powiem Wam, że wystarcza mi to. Po tych tabletkach jedynie co to bardzo pić mi się chce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez je dzis dostalam bo nie bylo asystor slim w aptece. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeisc ja tez je biore i powiem ze pomagaja nie czuje glodu a ni slodyczy pije duzo wody ,jem mniej i nisko kalorycznie i cwicze od 4 do 5 dni w tygodniu jak narazie jestem zadowolona ,polecam i trzymam kciuki za wszystkich ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdziaB
Zaczynam brać 2Be slim zobaczymy jakie będą efekty.Ruszam na przawdę z dużą nadwagą. Bardzo mi zależy, żeby schudnąć. Biorę od 3 dni. Czuję się dobrze. Odezwę się i napiszę jak na mnie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina_Pyrków
U mnie po tygodniu stosowania 1,100 mniej. ( Dietę stosowałam średnio, nagrzeszyłam deserem lodowym), i cały tydzień nie było ćwiczeń ze względu na brak czasu. Walczymy dalej :) ps. głodu nie czuję, jem stanowczo mniej i nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez ostatni rok przytyłam kilka kilogramów, które chciałabym zrzucić. Brałam linea 30+, ale nie było żadnych efektów. Dziś rano wzięłam pierwszą tabletkę 2be slim i mam nadzieję, że pomogą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, kupiłam dzisiaj. Zaczełam już dzisiaj wieczorem. Mam pare kilogramków do zrzucenia, po problemach z tarczyca (niedoczynność) troche sie uzbierało ale spróbuje Z 2be Slim i mam nadzieje że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti1234
Są świetne, przedtem co chwilę byłam głodna a teraz w ogóle nie czuję głodu, szybka przemiana materii, czuję się lekka nie czuję ''ciężkiego brzucha"po zjedzeniu,ważę 65 kilo zobaczymy ile będę ważyć jak skończę opakowanie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UdaSie
Hej też chcę od dziś brać te tabletki, mam kupione dwa opakowania...zobaczymy czy coś da 163cm 70kg 3 miesiące po ciąży Chcę : zażywać 2Be Slim 2x na dzień, pić Herbatę Pu-erh z dodatkiem owoców i ziół 3x na dzień jeść od 10-18 co 2 godziny a do tego ruszać się przy dziecku i xboxie ;) myślicie, że się uda zejść kilka kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifikaczka
Nie kupujcie tego nie działa, przyniosło mi to tylko złe samopczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxm
taaaaaak ja jestem! sa bardzo rozne opinie na temat tego sumplementu wiec ciagle sie zastanawiam czy kupic, bralam do tej pory tylko linee 20+ ale nie pomoglo niestety, a szkoda bo myslalam ze w polaczeniu z cwiczeniami dam rade zrzucic chociaz jeden maly kilogram, bo wykonuje duzo cwiczen cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się po nich nie chce jeśc słodkiego, ale zaczęły działać dopiero po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 3 dni spadł 1 kg hehe ae już wrócił ;/ mimo iż regularnie biegam, może zaczną działać tak jak u kol. po 2 tyg ? hm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam wczoraj te tabletki 2 be slim a od dzis zaczelam je brac do tego pije czerwona herbate i cwicze. Jak narazie to odczuwam mniejszy apetyt i czuje sie lzej. ktos jest z was w trakcie ich brania? pomagaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha333
Witam.Ja biorę te tabsy od 2 tygodni.Niby nie ma skutków ubocznych ale ja zupełnie straciłam apetyt,jem raz dziennie i to porcje jak dla 5 latka.Nie mogę zjesc więcej bo mam odczucie sytego źołądka,do tego mam takie momenty jakbym zupełnie opadła z sił,drźą mi ręcę i boli głowa.Jesli chodzi o efekty wagowe to oczywiscie efekty są i to ogromne.Tylko pytanie czy chudnę dzięki tabletka czy dlatego:ze zupelnie stracilam apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo jem mniejsze porcje i nie mam ochoty na slodycze wogole . Ale nie moge ocenic jeszcze tych tabletem dopiero od 2 dni je biore i juz 2 cm w tali mniej a w biodrach 1 cm na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę i jestem zadowolona. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Schudłam po nich ale oprócz suplementu dołączyłam trochę ruchu i zdrowsze jedzenie. tabletki faktycznie wyhamowały moja miłość do słodkiego, więc wieczorem nie podjadam. Porcje po miesiącu stosowania 2Be Slim też mniejsze nakładam na talerz. Nie jestem głodna jak dawniej. Waga powoli ale systematycznie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudlam dzieki nim juz 1,5 kg jeszcze mam 2 tyg moze wiecej spadnie :-) do tego ruch ,zero slodyczy, 1,5 litra wody niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś je odstawił? Był jakiś efekt jojo, nagły wzrost wagi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie a czy stosując te tabletki można wspomagać się jeszcze czymś np jakiś slim do wody lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł kolornik
Biorę 2 be slim już dwa miesiące i waga spadła około 15 kg ale nie tylko tabletki wystarczy łykać przede wszystkim zmienić tryb odżywiania na mniej tłusty więcej potraw gotowanych warzyw owoców i jakieś treningi ja wybrałem rower i efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Stosuję wraz z dietą nisko tłuszczową. Zero ochoty na słodycze i produkty węglowodanowe (np. chleb). Przez pierwsze 3 dni miałam mniej więcej po 3 godzinach, po wzięciu różowej tabletki, straszliwą biegunkę. Teraz jest już OK Waga spada powolutku. Ale nie ma się co oszukiwać, tabletki pomogą, ale bez diety ani rusz! No i ćwiczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łykam ten suplement i nie mam z nim żadnych problemów. Waga powoli ale systematycznie spada, zniknął mój apetyt na słodycze i węglowodany. Jem też mniejsze porcje a mimo to nie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDH
Stosowałam tabletki 2BeSlim przez tydzień. O ich skuteczności nie mogłam się przekonać, gdyż okazało się, że mam alergię na któryś ze składników. Moje ciało pokryło się czerwonymi, swędzącymi plamami. Okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektow . 2 miesiace je bralam,a schudlam 7 kg . Teraz jak ich nie lykam to kusi mnie do slodkiego ,slonego i tlustego. Mam do schudniecia jeszcze 5 kg i zastanawiam sie czy je kupic znowu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×