Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niumek123456

2Be Slim

Polecane posty

Gość mocnabas
hej dziewczyny, ja również chcę się podzielić wrażeniami po zażyciu 2 By slim ....w tym momencie będzie 5 dni jak je stosuję. Zależało mi na tym by zmniejszyć apetyt na słodycze i oczywiście upiorne nocne podgryzanie;-).... efekty - dziś wróciłam z pracy i zjadłam malusieńką kanapkę;-)ale myślę że to było na zakończenie i pożegnanie z nocnym podjadaniem...co do słodyczy nawet mnie nie kusi ....za wyjątkiem lodów;-)ale nawet je ostatnio odstawiłam...zamiast tego mam ochotę na owoce a przyznam się że nie jadałam wcale..Powoli ale systematycznie jem coraz mniej i czuje się syta...wstaję rano z dużą energią co nie zdarzało mi się za często,lepiej śpię i czuję się lżejsza...najważniejsze co jeszcze zauważyłam to że moja twarz wygląda zdrowiej włosy bardziej błyszczą...mam 35 lat i czasem każde zmęczenie niedospanie było widoczne teraz jest duża poprawa...minusem jest częste bulgotanie w żołądku i dziwne ssanie ale powoli powoli zobaczę co będzie za miesiąc...a i jeszcze jedno dostałam wcześniej okres...o tydzień...hm...ciekawa jestem czy te tabletki mogły mieć na to wpływ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana63
To co tu piszecie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocnabas - chyba przecenieasz te tabsy. To nie możliwe, aby po 5 dniach ciera i włosy wyglądały lepiej. Jak się zażywa tabsy na włosy i cere, to efekry są widoczne po kilku tygodniach, a tych chcesz mieć juz po 5 dniach i to od pigułek na schudnięcie? Albo coś sobie wmawiasz, albo ta lepsza cera i włosy to od zupełnie czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnabas
zazenowana63 może po tabsach miałabym zwidy....ale w tym wypadku moja ocena jest jak najbardziej słuszna....efekt się utrzymuje ....czuję się swietnie ...moja waga spadła o 1kg..Zaznaczam że nie szukałam spektakularnych efektów...myślę że przy regularnych ćwiczeniach było by jeszcze lepiej...czy o zasługa 2 Be slim?!na pewno mi nie zaszkodziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikagość
ja stosuje już trzeci dzień i już widać efekt do tego dieta , brzuszki i rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madd12
Dziś mija 6 dzień odkąd zaczęłam brać 2Be Slim. Miałam się zważyć po miesiącu stosowania tabletek, ale ciekawość wygrała... zrobiłam to dzisiaj. Wciągu sześciu dni straciłam 1 kg. Nie stosowałam żadnej specjalnej diety, po prostu mniej jadłam i zdrowo. Co do ćwiczeń, nie ćwiczyłam w ogóle bo aktualnie mam drobną kontuzję, ale myślę, że za parę dni dołożę do tego ćwiczenia i efekty będą naprawdę zadowalające. Na dzień dzisiejszy jak najbardziej polecam 2Be Slim, który POMOŻE nam schudnąć... Pamiętajcie, że tabletki nie odwalą za nas całej roboty :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie działa, polecam :) Nie chce mi się jeść, co było moim największym problemem i nie trzęsą mi się ręce jak po termline, więc mogę ćwiczyć. Odstawiłam cukier i białe pieczywo i jem mniejsze porcje(dzięki mniejszemu apetytowi) oraz pije dużo wody. Polecam, tani a skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzech dni zażywam ten lek i powiem szczerze,ze widze rezultaty częściej chodzę do toalety mniejszy mam apetyt a przy tym nie kusi mnie na słodycze.W prawdzie zjem raz na jakiś czas a to dzieki tym tabletkom. Ćwiczę głównie brzuszki i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmik
Hej, Ja również zaczęłam stosować 2BeSlim i dołączę się do osób u których ten suplement działa. Stosuję go 4 dni i u mnie zdecydowanie hamuje apetyt i chęci na podjadanie. A to uważam ogromny "+" przy odchudzaniu. Do tego dorzucam ćwieczenia 35 minutowe 4 x w tyg. Ciągle myślałam żeby coś "skubnąć", ale po 2BeSlim zdecydowanie ta chęć mi zmalała. Zanim sięgłam po ten suplement to trochę się oczytałam o różnych specyfikach, ale w ostateczności zdecydowałam się na 2BeSlim i jak narazie nie żałuję. Trochę się bałam bo ostatnio korzystałam z Therm Line Fast i nawet opakowania nie skończyłam bo czułam się po nim jak bym ciagle łapała przeziębienie tzw. "łamanie w kościach" i było mi zimno. I już po 4 dniach takie objawy miałam. Obecnie przy 2BeSlim nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Nie robię też żadnej reklamy ani nie mam na celu usilnie namawiać kogoś do zakupu. Po prostu jako, że taki wątek powstał to też chciałam coś dodać od siebie :) Wszystkim osobom, które chcą schudnąć życzę wymarzonych efektów i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę therm line fast ze względu na porządny nie szkodzący skład. Pieprz kajeński , zielona herbata , zielona kawa , pokrzywa. Wszystko to redukuje cellulit , usuwa zbędną wodę z organizmu , usuwa toksyny , redukuję tkankę. Mogłabym tak pisac****isac ale nie mam czasu. Z naturalnych składników nie ma prawa by kobieta czuła się źle. Ja to sobie bardzo chwalę ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnabas
mineło dużo czasu od stosowania 2beSlim....po miesiącu stosowania doszłam do wniosku iż.....nie nie nie jeszcze raz nie....bujda...nic ale to nic nie pomoże jak się nie przestanie żreć ;-))więc się wnerwiłam i zaczełam biegać rzuciłam palenie....i teraz jest fajnie (biegam codziennie 5km -miesiąc...może nie chudnę spektakularnie ale czuję się bardzo dobrze....pozdrawiam wszystkich walczących o siebie zdrowie i kondycję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka_45
Używałam już wiele różnych tabletek na odchudzanie, także 2Be Slim ale efekt dla mnie zawsze był za słaby. Udało mi się dopiero schudnąć jak przeszłam na dietę Sandruni, straciłam jak na razie 7 kg, do diety dorzuciłam też ćwiczenia w domu i czuje się rewelacyjnie :) po prostu trzeba wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z otyłością ztosowałam rużne diety mam 13 lat i mam pytanie czy w tym wieku mogłabym stosować takie tabletki bo jusz niewiem co robić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam 2be slim przez 2 miesiace i udało mi sie schudnąc, oczywiście poza suplemenetem pamietałam o tym by duzo cwiczyc i kontrolowac jakosc i ilosc spozywanych rpzeze mnie poslikow, wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi przyjmujacych suplementy mysli ze sama suplementacja wystarczy i ze moga bezkarnie jadac niezdrowo i nie cwiczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka7775
Stosowałam 2Be Slim i jak na mnie nie robi wrażenia regularne posiłki, trzy razy dziennie siłownia i suplement nie działa tak świetnie jak myślałam dlatego też szukałam czegoś innego setki przejrzanych stron zamawianie tabletek różnego rodzaju ale zawsze coś ból brzucha,senność i znowu wracałam do punktu wyjścia czyli szukania czegoś innego i tak spróbowałam afrykańskiego mango http://szczupla-kobieta.pl i nie żałuję że kolejny raz zaryzykowałam bo efekt był w końcu taki jaki chciałam w 3 miesiące schudłam 18kg bez chodzenia na siłownie oczywiście jadłam regularne posiłki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecka
Ja nigdy żadnych suplementów nie używałam, ale teraz chce jakiś spróbować, bo schudnąć nie mogę. Badania robiłam, wszystko jest tak naprawdę w normie, codziennie jeżdżę do pracy na rowerze i nic. Czasem sobie zjem coś słodkiego, ale żeby waga tak stała w miejscu.Kimmik, ale ten Twój suplement ogranicza łaknienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 3 miesiacach stosowania waże o 18 kg mniej, stosowalam się do porad z opakowania, do tego dieta, zdrowa, bez słodyczy czy gotowych dań, i codziennie ćwiczyłam, najprostsze brzuszki, przysiady, skłony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam dzis brać 2be slim, do tego skaczę na skakance dwie serie po 15 minut oraz zaczęłam wyzwanie 250 przysiadów, zobaczymy po miesiącu jaki będzie efekt, mam jeszcze pytanie dziewczyny, które stosowały ten produkt, kiedy zauważyłyście pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bbiorę 2be slim. Dwa miesiące. Efekt suplementacji w połączeniu z dietą warzywną – 6 kilogramów. Trzeba samodyscypliny, ale suplek jest faktyczniebardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka23
Hej dziewczyny ja bralam te tabletki i w ciagu 3 tygodni schudlam -4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 be slim zmienil mi sie okres mialam go czasami 2 razy w miesiacu. Bralam go miesiac schudlam 4kg malo ćwiczeń..a okres unormowal sie jakos w 3 mc od nie brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsadd
ZqzzsaA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam. U mnie się nie sprawdziły. Ostatnio stosuję dietę Herbalife i ta natomiast u mnie działa. Koktajle są mega. Sama dieta jest pełnowartościowa i niskokaloryczna. Na http://sklepdiety.pl/ można znaleźć fajną propozycję smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienia872
Nie na samej diecie polega odchudzanie... stosowałam wiele diet, ćwiczeń i ok waga ruszyła, ale nie mogłam powstrzymać swojego apetytu ciągle bym podjadała.W końcu zaczęłam inaczej czyli ustaliłam sobie godziny posiłków a było ich 5 dodałam suplement African Mango http://afrikanmango.pl no i oczywiście nie odpuściłam z ćwiczeniami, powiem wam że odkąd przyjmuję suplement od razu lepiej jest mi utrzymać się na diecie;) nie podjadam a to bardzo ważne przy odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tabletki 2Be Slim da się kupić w zwykłej Aptece czy jedynie w internetowej? Jeśli tak to w jakiej cenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka44
2 Be Slim używałam ale u mnie bez efektów. Schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Sandruni. Jestem bardzo zadowolona z wyniku jaki uzyskałam, schudłam 10 kg :) na pewno ważna jest wytrwałość :) powodzenia https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam używać wczoraj. Pierwsze, co zauważyłam - po posiłkach jestem pełna, nie mam ochoty podjadać, nie mam palącej potrzeby na jedzenie słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora_28
Z kolei u mnie sprawdził się GET SLIM MORNING & NIGHT. Zauważyłam, że po nich szybciej spalam tłuszcz. Mam więcej energii. Bez tego preparatu moje zrzucanie kilogramów trwałoby znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę ten preparat od kilku dni. Potwierdzam opinie, że o dziwo nie chce się jeść i słodyczy może nie być. Poza tym organizm się oczyszcza. Ważę się każdego dnia rano i o dziwo ważę mniej. Ale zauważyłam, że nie mogę spać, więc zaczęłam uważnie czytać ulotkę. Pastylki NOC: -zmniejszają apetyt, -przyspieszają metabolizm. Uważam, że to nieporozumienie, aby w nocy zmniejszać apetyt i zwiększać metabolizm. Ale przynajmniej wiem dlaczego spać po tym nie mogę i wstaję z lekkim bólem głowy. Będę to brać nadal, ale napewno nie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie lepszy jest suplement 3be slim. Bierze się trzy razy dziennie. Więcej energii po nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×