Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niumek123456

2Be Slim

Polecane posty

Gość gość
Witajcie. 2 be slim zjadłam połowę opakowania, do tego co drugi dzień ćwiczę po 20 min. Nie mam ochoty na słodycze. Waga spadła o 2 kg. Brak skutków ubocznych. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam 2Be Slim. Nie miałam po nich żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Pomogły mi opanować moje wieczorne podjadanie. Zmieniłam dietę na bardziej zdrową, dołożyłam jazdę na rowerze i schudłam. 3 kilogramy. Po odstawieniu żadnego efektu jo-jo. Może dlatego że nauczyłam się rozsądnie i zdrowo jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Przeczytałam Wasze wypowiedzi i szczerze mówiąc, ja jako sceptyk, postanowiłam zakupić ten specyfik- startuje od jutra :) Niestety za każdym razem, gdy chce zrzucić zbędny nadbagaż brzuszka czy ud, kończy się jedynie na gderaniu, tym bardziej teraz, zimą. Zmotywowałyście mnie :) Jedyne co mnie martwi to te skutki uboczne, które pojawiły się u niektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam w planach stosowanie tego produkty, zamówiłam go dopiero więc zacznę w przyszłym tygodniu. Jednak wiem dobrze, że to jest jedynie produkt dodatkowy bo wszystko zależy od nas. 3 lata temu ważyłam 80kg i w okresie kilku miesięcy waga spadła do 58kg bez żadnych specyfików wiec niem, że się da trzeba tylko chcieć. Obecnie moja waga wynosi 63kg zobaczymy czy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max151
stosuje od tygodnia 1 kg mniej mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore od jakiegoś tygodnia. Z początku waga stała w miejscu gdyż jadlam wszystko jak zawsze. Od dwóch dni ograniczam posiłki i przeszłam na zdrowszy tryb typu gotowane warzywa, mieso i 2,8kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja biorę juz je tydzień i naprawdę widze rezultaty ..;-).bbardzo je polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też właśnie zamówiłam te tabletki i dziś wzięłam pierwszą, ale po przeczytaniu komentarzy na ten temat (szczególnie o skutkach ubocznych) mam wątpliwości, mam 17 lat i nie wiem czy nie powinnam ich jednak odstawić, w sumie mają w pełni naturalny skład, ale jak widać skutki uboczne także się u niektórych osób pojawiły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olliq
Ja od dziś zażywam 2be slim. Ważę 55,5 kg, a mierzę 161cm. Za 2,5 m-ca mam ślub i chciałabym zrzucić 3-4kg. Większość opini jest pozytywna i to chyba dodaje mi motywacji i zapewnienia, że się uda. Do tego ćwiczę (ćwiczenia na brzuch z Mel B), hula-hop z masażem i wieczorem szybki marsz minimum 30 minut. Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka_83
Właśnie zjadłam pół opakowania moich pigułeczek. Z ruchem jest u mnie coraz słabiej, ale się staram ;). Co do posiłków- zupełnie wyeliminowałam słodycze, białe pieczywo, oraz ubóstwiane przeze mnie wszystko co smażone na rzecz gotowanego. No efekty powoli zaczynają być widoczne- jest mnie mniej o prawie 4 kg. Powoli do celu i mam nadzieję, że choć połowę zamierzenia osiągnę przy pierwszym opakowaniu (myślę, że będę kontynuować zażywanie tych tabletek, choć nie wiem czy nie należy zrobić jakiejś przerwy). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja od dziś zaczęłam brać te tabsy i zobaczymy,tylko chyba za dużo na siebie wzięłam bo i postanowiłam rzucić palenie na razie ograniczam,gdyż już paliłam ponad paczkę dziennie a cena szok15zł teraz co 3godz 1 papieros no i odchudzanie z 2be slim i do tego raz dziennie ćwiczenia dam znać po tygodniu czy coś się ruszyło mam 164 i ważę 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je stosuje od dwoch tygodni. Nie dzialaly na mnie ani linea ani therm line forte. Kazdy organizm jest inny. Pije do tego 3 razy dziennie ziola mnicha na odchudzanie ( 5.45 zl za 20 szt.) schudlam 2 kg. Moim zdaniem zaczyna sie cos dziac w moim organizmie poniewaz mam obrzydzenie do smazonego. Czuje tak jakbym sie oleju napila. Polecam te tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem zwykla dziewczyna ze wsi i chcialabym miec pare kilogramow mniej. Od wczoraj biore 2be slim mam nadzieje ze pomoze mi schudnac o efektach napisz juz w krutce ;) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olliq
2be slim biorę od tygodnia. Schudłam 2 kg i straciłam 2 cm w pasie. Po dwóch dniach brania tabletek czułam się bardzo źle. Wieczorem bolał brzuch i chciało mi się wymiotować, rano to samo ale po dwóch dniach wszystko super i oby tak działały dalej. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwoch tygodniach brania tych tabl schudlam 3 kg bez cwiczen. Sa super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywuś
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj rano połknęłam pierwszą tabletke.! Mam 160cm, 60kg i oponke na brzuchu :/ do tego nietolerancje laktozy i jestem na diecie bezglutenowej. :P Zobaczymy co z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truczka
Witam, na mnie nie podziałało pomimo diety , sądzę a wiele wypróbowałam suplementów ,że jeżeli kobiety maja wiecej wody w organizmie niz tłuszczu szybciej zleca z wody bo tak działaja akurat te tabletki... Na mnie działaja suplementy spalajace tkanke tłuszczowa plus ćwiczenia i dieta.. Uważam ,że chcąc kupić jakikolwiek suplement należy zapoznac sie ze skaladem i mieć pojęcie jakie składniki na co działaja ... akurat 2 Be Slim ma chrom na mnie to odwrotnie działa he he... Polecam OLIMP Therm Line Forte 60 kap. Ponieważ nie są drogie a skuteczne . kazdy organizm jest inny trzeba go słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra masakra kupiłysmy razem z kolezanka no i wiecie jak to z tabletkami nie wziełam dwa razy boze koszmar sraczka i wymioty całe dwa dni myslałam ze mam grype ale nie koleazanka miała to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam teraz używać tych tabletek. Moglabyscie mi powiedzieć czy po odstawieniu ich mialysmy efekt jojo? Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewaam50
Jest dużo środków na odchudzanie, ale które działają? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakk123
Cześć, odnośnie 2 be slim kilka słów ze spojrzenia sprzedawcy - prowadzę nieduży sklep z suplementami. W momencie gdy zaczęli reklamować preparat w telewizji bardzo dużo osób go u nas kupiło, nawet sama go stosowałam przez dwa miesiące - tak z ciekawości. Opinie były bardzo różne. Tabletki z pewnością są ładne i fajnie że są dwie, na noc i na dzień, ale to raczej taki bajer. Miałam wrażenie, że łatwiej mi zapanować nad jedzeniem słodkości, ale akurat w moim przypadku lepiej sprawdziły się suplementy z chromem. Na 5 gwiazdek 2 be slim otrzymuje średnio 2 - myślę, że gdyby był to nieco tańszy specyfik kupujące go kobiety oczekiwałyby realnych efektów, a tak ktoś kto go kupuje myśli że sam suplement za niego schudznie, a to jednak tylko wspomagacz. Moje doświadczenie jest takie, że warto wypróbować kilka suplementów na odchudzanie - są różne grupy wspomagaczy, i nie każdemu 2 be slim cokolwiek da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalepka86
Biorę ten suplement od 2 tygodni. Żadnych negatywnych objawów nie miałam. schudłam już jakieś 3 kg czuję się szybciej syta i nie podjadam ćwiczyć zaczęłam ale niestety mało bo nie mam czasu pracuje i mam dwoje dzieci. Używam vibroaction ja polecam ten środek nie kosztuje wiele dałam za niego 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
witam ,mam pytanie do Pan czy jak bralyscie 2be slim to oktes mialyscie regularnie czy przesuwal wam sie.bo ja wybralam 3/4 opakowania i okres spozbia mi sie 2dziena zawsze mialam jak w zegarku .w ciazy nie ma opcji ze jestem a zastanawiam sie czu maja one wplyw bo na. ulotce nie pisze a nigdzie na forum nie moge znalesc odpowieszi na pytanie.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do spozniajacej miesiaczki. Ja w pierwszym miesiacu tez mialam z tym problem spoznila mi sie 5 dni ale teraz mam tak jak powinno byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że też stosowałam 2 be slim ale miałam po nim sttraszną biegunkę. O wiele lepszy i skuteczniejszy jest Slimette oczywiście w połączeniu z lekkimi ćwiczeniami (wieczorem szybkie marsze). Jestem z niego bardzo zadowolona a efekty widziałam już po 2 tyg. Tutaj go kupiłam http://nplink.net/dZiA8hQI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się wtrącić do poprzedniczki. Odnośnie Slimette. Kocham kocham kocham!! Jestem z niego bardzo zadowolona. na tej samej stronie kupowałam 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest bezpieczne dla nastolatek? a jeśli nie to polećcie mi jakieś inne tabletki na odchudzanie dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_24
Stosuje 2 be slim od 3 miesiecy i zauwazylam juz pierwsze efekty. Nalezy pamietac ze bez cwiczen i diety nie stanie sie cud i nagle nie schudniemy ale dzieki tabletkom przestalam odczuwac chec na slodkie rzeczy a mialam z tym spory problem. Ostatnio takie suplementy kupuje tutaj http://suplago.pl/p/1534/351/2-be-slim--odchudzanie.html . Udalo mi sie schudnac w miesiaca 2,5kg i ciagle mocno pracuje nad brzuszkiem i udami zeby sie dobrze prezentowac na plazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×