Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cukrawka

Kajetan - imię dla chłopca

Polecane posty

Gość cukrawka

Będziemy mieli synka, mi bardzo podoba się imię Kajetan, mojemu chłopakowi wcale, a tak właśnie chciałabym go nazwać. Co sądzicie o tym imieniu? Pytam, bo chodzi mi o te doczepki do imienia. Moja siostra już dorzuciła Św. Kajtek patron od majtek (w żartach co prawda). Mojemu chłopakowi się nie podoba, bo pies jakiegoś sąsiada tak się nazywał (sam wybrał Maksymiliana, Bartłomieja albo Jakuba, a te mi z kolei nie odpowiadają). A przecież to imię też ma inne zdrobnienia np. Kaj czy Tanek. Pytam Was, bo w ten sposób mogę wybadać reakcje na to imię innych ludzi. Myślicie, że jeśli sama będę się do niego zwracała Kaj, a później sam będzie się przedstawiał tym zdrobnieniem imienia to uda się w jakimś stopniu uniknąć drwiny? Dodam tyle, że ładnie brzmi z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie podoba to imie
tez chcialam tak nazwac kiedys syna. ale moj maz nie chce o tym slyszec :O piekne imie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrawka
@tez mi sie podoba to imie Też tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalniejsza9383
wolałabym być milionowym Kubą niż jakimś Kajetanem :/ sorry ale nie chciałbym zeby sie ze mnie smiali Kajtek bez majtek. koniecznie musisz dac jakies udziwnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieladne i mowie szczerze
faceci jakoś są normlani tylko babom w ciazy sie mozg rozciaga razem z dresem i wymyslaja jakies kosmosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjbgjyggy
według mnie to imie jest obrzydliwe. W zyciu bym tak dziecka nie nazwala :o Ale to Twoje dziecko i Twój wybór :) Szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ythbynyhjny
facet wie co robi. Sam by tak nie chcial sie nazywac i swojego syna tez skrzywdzić nie che. baby to maja pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {{{{{{{{{{{{{{{{{
przecież to imię dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie podoba to imie
dziwni jestescie imie. na dobra sprawe, do kazdego imienia mozna wymyslic jakis durny rym np. agata szmata, cyckiem zamiata :O albo ania bania, proszek do prania. to takie przyklady z czasow szkolnych. do kazdego imienia mozna ulozyc niefajny lub fajny rym !!! wiec skonczcie biadolic. imie Kajetan jest piekne i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zawsze przedstawiałam Zosia lub Zośka, a i tak mówili Zocha lub Zonia, czego nienawidziłam :D Teraz może Zoś jest dużo, ale jak ja byłam w szkole to były same Kasie i Aleksandry, i ja właśnie byłam takim Kajtkiem ;) Ty będziesz go nazywać Kaj - ładnie, ale w szkole będzie mu ciężko, bo będą w podstawówce i gimnazjum go wyzywać. Imię naprawdę niefortunne. Wiele imion starszych, mniej popualrnych jest takich gdzie pełne imię jest ładne - np. Ksawery, ale już Ksawciu? Antoni pięknie, ale Tosiek? Koszmar. Jak się uprzesz na Kajetana to spodziewam się, że mogło być gorzej i tragedii nie będzie, ale nie spodziewaj się, że nie będzie ludzi dla których zawsze będzie Majtkiem Kajtkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjjjjjjjjj...............
mnie się podoba donald, haaaaaahahahha inne dzieciaki by go zaszlachtowały chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtek srajtek
czyli to prawda ze kobiety w ciazy traca rozum, swoja droga ojciec chyba tak samo ma cos do powiedzenia w sprawie imienia, czy jego rola sprowadze sie tylko do finansowania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek bez majtek. Cała podstawówka i gimbaza. Przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegyhfi32rywe2
moj brat cioteczny tak ma, na poczatku nam sie nie podobalo no ale sie przyzwyczailismy.. ja osobiscie wolalabym Kubusia albo Bartusia i moj niunius jedno z nich wlasnie bedzie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza z zaczarowanego ogrodu
Nad wyraz "niefortunne" (jak to Zośka napisała ) imię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetan.bardo brzydkie imię. tak samo jak kuba bardzo natomiast podoba mi się tymoteusz daj e zdrobnienie tymek.i maksymilkan...maxiu.max..... ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrawka
Co do tego, że imię to nadawane jest zwierzętom, nie jest to dla mnie żaden argument, bo psów Maksów/Maksiów (dla mnie to imię jest obrzydliwe) i chomików Kubusiów to na potęgę spotkałam itp. @normalniejsza9383 Nie jest to jakieś udziwnione imię, raczej staromodne, poza tym wydaje mi się, ze na tle Alanów, Milanów, Oliwierów itd. to wypada bardzo przyzwoicie. @nieladne i mowie szczerze To poważnie faceci w ciąży nie głupieją? Współczuję stereotypowego myślenia, że kobieta w ciąży to tylko dres nosi. Poza tym nie pytałam nikogo o stan mojego umysłu, także proszę darować sobie takie obraźliwe komentarze. Poza tym to imię od zawsze mi się podobało, wiec nie widzę związku między ciążą a "wymyślaniem jakichś kosmosów". @tez mi sie podoba to imie Zgadzam się całkowicie, ot przykład: http://www.youtube.com/watch?v=MNQIgPjkLVI Poza tym Bartuś srajtuś... można, można. @kajtek srajtek Owszem ma, wybierał imię dla dziewczynki (kiedy nie znaliśmy jeszcze płci). Wybrał Lili, nie będę komentowała tego wyboru, powiem tylko, że przystałam na Lilianę, chociaż nie podoba mi się, ale mogłabym przeżyć. Także swój wkład miał i ma, nadal może składać propozycje. Z tym, że imiona, które ja wybrałam jemu nie odpowiadają, a mi te które on wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytfhgtyuuiii
to po co pytałaś o opinie? dorosły Kajtek też nieźle brzmi :D ludziom jak widac nie podoba sie to imie, ale to ty decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdcba
No wlasnie-po co pytasz na forum?Zawsze jednym sie podoba,drugim nie-co zreszta nie ma znaczenia.Ale lepiej,zeby imie podobalo sie ojcu dziecka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrawka
Pisałam w pierwszym poście dlaczego pytam. Poza tym chciałam poznać opinię innych, zobaczyć jak ludzie u Nas w kraju reagują na takie rzeczy, za konstruktywną krytykę np. SamośkiZośki jestem bardzo wdzięczna. Nie chcę dla syna popularnego imienia (ale też żadnego wydziwionego jak np. Alan, Milan itp.) bo sama akurat takowe mam i wiem, jak bardzo drażniące jest to że jest się w klasie którąś z kolei Magdą, Kasią czy Olą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka- Kajetana.Zdrobniale mówimy do niego Kajetanek, Kajetanuś. Rzadko używamy formy " Kajtek". Jak się urodził,też dużo osób odradzało nam to imię, ale nam się podobało i postawiliśmy na swoim. Do każdego imienia można dobrać jakiś brzydki rym, to tylko kwestia czyjejś wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa,daj mu na imię Kajetan,ludzie będą tracić dla niego głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu tak na imię. będzie smakoszem , degustatorem apetycznych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To imię już jest okryte niesławą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan - bardzo fajnie imię i nie jest udziwnione tylko stare. Tak jak wracają Janki, Franki itd... Myślę, że skoro był jakiś tam Św. Kajetan to samo o tym świadczy. A co? Lepiej nazwać dzieciaka Brajanek? Dżesika? ha ha Kajtek to imię dla Psa? Ja mam osobiście psa Kubę, kota Franka i królika Andrzeja także wybaczcie... Mam się teraz śmiać z dzieci i tych imionach, bo moje zwierzęta się tak wabią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanek? :D :D Pierwszy raz coś takiego słyszę :D Kaj zresztą też. Brzmi dziwacznie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek bez majtek pierwsze skojarzenie. Ale jesli to mialby byc Kuba to juz wole Kajtka. Ze wszystkich ktore wymieniłaś, włacznie z propozycjami męża najlepsze wg. mnie Bartłomiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się po co dawać dziecku na imię Kajetan, a później mówić do niego Kaj albo Tanek....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kajetana

Każdy ma prawo do wyboru takiego imienia jakie mu się podoba i trzeba to uszanować. My wybraliśmy to imię razem z mężem, a właściwie ostatezna decyzje podjął mąż. Jak syn był mały to sam o sobie mówił, że jest Kajtuś Dziś - Kajetan. Pasuje do naszego nazwiska ( to ważne). Uważam po siedemnastu latach nadal, że to ładne imię. Nie tzw. modne - na szczęście. Nie chciałabym, żeby był w klasie  Kajetanem nr 5. Do mnie zwracano się po nazwisku, bo miałam popularne imię. Nie było to zbyt przyjemne.  Jeśli chodzi o rym to znam ich mnóstwo z dzieciństwa np. Anka skakanka, Tereska szyje buty dla pieska, Marek Ogarek, Mikołajek bez jajek, Jurek ogórek, kiełbasa i sznurek itd. Jedną z osó, która skrytykowała to imię był znajomy imieniem Wacek ( ..?.) i Filip, Temu drugiemu odpowiedziałam, że wolę by krzyczeli, że jest bez bez majtek niż Filipie podrap mnie po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×