Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika69604

Macie jakieś sposoby na wypadające włosy?

Polecane posty

Gość Monika69604

Hej.. mam taki dziwny problem, a raczej może normalny. Od jakiegoś czasu, Zauważyłam, że mam coraz mniej włosów. Ok rok temu jeszcze wszystko było okej. Miałam gęste włosy. Poszłam do nowej szkoły i pomału zaczęłam tracić włosy. Nie przejęłam się tym mocno, bo miałam pocieniowane i długie. Stwierdziłam, że jak je zetne, będzie po problemie. Jak postanowiłam tak zrobiłam. Niestety. Włosów jest coraz mniej ! Jestem załamana. Wyobraźcie sobie, że rok temu miałam włosy takie, że nie byłam w stanie ich sama związać w kucyk, bo było ich za dużo, a teraz? Codziennie patrząc w lustro płakać mi się chce. Mama mówi, że mam za mało witamin. Kupiła mi Belisse, łykam już prawie dwa tygodnie. Czy któraś z was brała te tabletki i czy one wgl pomagają? I czy macie jakieś inne sposoby na wypadające włosy? Jest to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicyty
Pójść do lekarza i zrobić podstawowe badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarkaa5
Polecam serum Dermatopoietin do włosów. Zatrzymuje wypadanie w ciągu 72 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czy któraś z was poddawała się zabiegowi mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych bo gdzieś wyczytałam, że można coś takiego zrobić w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Urody i się zastanawiam, czy się takiemu zabiegowi nie poddać. Tylko wcześniej chciałabym poznać wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia: żałosna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×