Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata jedyna 1620

Twarz - jaki zabieg polecacie?

Polecane posty

Gość grymałka
ja mam na twarzy brzydkie blizny po trądziku i byłam juz na konsultacjach w lux medzie na zabieg Scarlet RF. strasznie się napaliła, bo zabieg jest bezbolesny i szybko będzie widać efekty, a poelga na mikronakłowaniu wieć będzie skuteczny bo pobudzi moje głębsze warstwy skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz aktywnych zmian zapalnych możesz poddać się zarówno mikrodermabrazji jak i peelingom chemicznym. Myślę, że w tej kwestii najlepiej zdać się na specjalistę, który po analizie twarzy dobierze właściwe zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt0
Ja polecam zabiegi nawilżające i peelengi, a i z mikrodermabrazji tez korzystalam :) ja po swoich zabiegach zawsze jestem mega zadowolona, ale jest to zasługa Arkadii w Opolu. Świetni specjaliści, widać, że wiedzą co robią :) Na ich stronie jest wypisana cała oferta. arkadia-opole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja polecam wszystkie zabiegi z oferty http://www.bmqmed.pl/piekno-medycyna-estetyczna-kosmetologia korzystałam z większości z nich - czy to sama, czy to też dostawałam w prezencie urodzinowym. Dla mnie problemem była zniszczona skóra, także nastawiłam się mocno na jej regenerację i poprawę jej kondycji. Polecam ogólnie całe centrum, bardzo mili lekarze oraz obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyczne oczyszczanie twarzy, jakieś maseczki, peelingi ja preferuję TLC CLINIC tam zawsze wiedzą jak zająć się moją twarzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowskaka
Ja także polecam Ci peelingi. Czasami te wykonywane w domowym zaciszu nie dają efektów, bowiem mogą nie mieć tak skoncentrowanych składników bądź takich jakie odpowiadać będą Twojej cerze. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej kosmetyczki. Ja polecam peeling chemiczny albo lepiej mikrodermabrazję lub kwas. Zajrzyj na http://cmeik.pl/zalecenia/ tu jest napisane jaki zabieg na jaki problem będzie najlepszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis czas temu miałam wykonywany zabieg GeneO który jest formą peelingu, dodatkowo skóra jest dotleniona a substancje aktywne przedostają się w głąb naskórka. Jestem zadowolona z efektów. Skóra była od razu wygładzona, oczyszczona i rozświetlona. Mam delikatną skórę i bardzo nie lubię mikrodermabrazji i wręcz nie jest to zabieg dla mojej skóry. Jednak zabieg GeneO daje efekt mikrodermabrazji natomiast jest to zabieg o wiele bardziej przyjemny i bogaty w substancje nawilzajace i rozjasniające. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo sobie chwalę mikrodermabrazję w Studio Evita Tczew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trądzik i zmiany zapalne to polecam peeling kwasem salicylowym SALIPEEL LIC, który złuszcza i oczyszcza skórę, łagodzi stany zapalne. Najnowsza metodą oczyszczania (jeśli nie występuje aktywny trądzik) jest zabieg GeneO dający efekt mikrodermabrazji, jest to zabieg w pełni sterylny (jednorazowa kapsułka ścierająca), można go wykonywać nawet przy wrażliwej skórze. Efekt w postaci wygładzenia i rozjaśnienia skóry widoczny jest od razu po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci tutaj nie doradzi nie widzą skóry. Idz do gabinetu na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne. Listę salonów z opiniami znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wykonywałam zabieg ClearLift na twarz. Jest to zabieg laserowego odmłodzenia skory. Nie uszkadza on naskórka wiec jak dla mnie jest to duży plus że mogę normalnie funkcjonować po zabiegu. Skóra była tylko zaczerwieniona po zabiegu do pół godziny, ale to pewnie dlatego że mam bardzo wrażliwą skórę. Po 2 zabiegach skóra jest bardziej napięta i koloryt jest wyrównany. Lifting skóry czuć od razu po zabiegu. Dodatkowo trzeba nakładać duże ilości kremu, ponieważ skóra wchłania wszelkie preparaty bardzo intensywnie. Zastanawiam sie jeszcze nad zabiegiem Dye-VL dla skory naczyniowej, który redukuje rumień i obkurcza naczynia krwionośne. Polecam Klinikę Dermatologiczną DrLegrand w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaczek
Polecam zabiegi u kosmetyczek współpracujących z Repechage. Jeszcze nie zdarzyło się żeby nie zrobiły czegoś, o co je poprosiłam. Sama miałam lekki problem z suchą skórą na twarzy i kilkoma pryszczami, ale po kilka zabiegach jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tragiczny trądzik jeszcze rok temu. Byłem na diecie – nic. Byłem u dermatologa – zero reakcji na antybiotyki (no, może 3 miesiące ulgi, a później powrót), używałem kosmetyków – jeszcze gorzej i jakoś się wstydziłem do ludzi wychodzić. Praktycznie w akcie desperacji zdecydowałem się na wypróbowanie terapii laserowej na trądzik. Szukałem ogólnie informacji, jakie lasery działają, a jakich lepiej unikać. Ostatecznie terapię przeszedłem w Warszawie (dojeżdżałem specjalnie ponad 100 km), żeby skorzystać z najgłębszego lasera w dayspashe.pl. Przeszedłem 3 kuracje w odstępach mniej więcej miesięcznych. Przestałem używać później kremów. Tylko delikatnie przecierałem twarz maścią naturalną z witaminą A i cynkiem. Redukcja trądziku długoterminowa na poziomie 70% (mniej więcej). Już mi w ogóle nie przeszkadza. Powtarzam zabieg raz na pół roku i wszystko wraca do normy. Jestem bardzo zadowolony z wyników. Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś się przyda. Konsultacje w tym gabinecie masz za darmo w razie czego, więc korzystaj i wszystko sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam na serie kwasów, tez mam cere tłusta i problematyczna, z domowych zabiegów to do mojej cery moge polecic jeszcze maske z aktywnym węglem z serii carbon detox, bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blussia88
W pewnym wieku już maseczka nie wystarcza, owszem nie należy rzucać maseczek w kąt ale raz na jakiś czas zabieg porządnej mezoterapii nie zaszkodzi a co więcej odsunie naszą "starość" o nawet kilka lat. Ja ostatnio przeszłam serię zabiegów mezoterapii w Bellisanie i na własnym przykładzie stwierdzam, że warto. Odmłodniałam a moja skóra wygląda teraz o wiele promienniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaReb
Ja bardzo jestem zadowolona z zabiegu mezoterapii. Robiony regularnie poprawia napięcie, twarzy, odżywia ją i nawilża. Na pewno opóźnia proces powstawania zmarszczek. Robię ten zabieg 2 razy na rok w warszawskim spa http://www.massage-warsaw.com/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie super działa Mezolift. Poprawia owal twarzy, delikatnie liftinguje no i pięknie wygładza skórę. Stosuję ją w http://www.tuttibeauty.pl/uslugi/twarz Najlepiej w połączeniu z płatem kolagenowym, wtedy efekt jest jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuska4
Ja polecam peeling medyczny, fajny zabieg, który u mnie sprawdził się w 100% . Co do miejsca, w którym go wykonywałam to był to gabinet Moja Estetyka w Rzeszowie: http://www.mojaestetyka.pl . Pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam peelingi. Ostatnio dostałam od koleżanki taki naturalny, ręcznie robiony na bazie cukru! Pieknie pachcnie i rewelacyjnie działa - na całe ciało. Już nie kupię takiego z drogerii. Moja koleżanka z nalazła go na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×