Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Beata jedyna 1620

Twarz - jaki zabieg polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy zabieg w zyciu jaki miałam to toxpeel. Zastępuje wszystko: mezoetrapię, lasery i wypełniacze. Juz po jednym zabiegu skóra jest super gładka, zliftingowana, zmarszczki spłycone, a po serii skóra mlodsza o kilka dobrych lat. To zabieg koreański, a ja uwielbiam wszystko co wymyśla koreańczycy. Więcej o zabiegu mozna się dowiedzieć tu: http://beautypremium.pl/pielegnacja-twarzy/peelingi-chemiczne-kwasy/tox-peel-program/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojkla
Jak problemy z cerą, to wiadomo, że chodzi o pierwsze, drobne zmarszczki, prawda? Na pocieszenie mogę dodać, że to nie wyrok ;) Rozglądajcie się za zabiegami z użyciem frakcyjnego lasera Emerge. Dziewczyny z http://www.vanillalaser.pl tłumaczyły, że chodzi o kontrolowany sposób uszkadzania wybranych obszarów skóry. Wiadomo, że bezboleśnie! Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces zastąpienia przez nową, zdrową tkankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład na żadne zabiegi bardziej inwazyjne się jeszcze nie decydowałam, wiadomo, oczyszczanie twarzy, jakiś peeling ale tak to staram się stawiać na naturalną pielęgnację jak najbardziej i liczę, że to mi zapewni piękną cerę :) Chętnie stosuję hydrolaty, różnego rodzaju glinki (dla mnie najlepiej się ta różowa sprawdza, którą zresztą stosuję też jako puder), a ostatnio odkryłam też naturalne olejki, te z damai akurat sobie zamawiam i jestem zachwycona, opcji do przetestowania jest mnóstwo i jeszcze nie odkryłam, która dla mojej skóry jest najbardziej odpowiednia ale już wiem, że olejek z drzewa herbacianego będzie moim wielkim sprzymierzeńcem, bo jak ostatnio pojawiły się małe niedoskonałości to posmarowałam je punktowo na noc i rano po wypryskach nie było śladu, do tego fajnie bo też w aromaterapii można je stosować i w bergamotkowym się absolutnie zakochałam, kupiłam sobie jakiś tam najtańszy kominek taki i już parę kropek wystarczy a całe mieszkanie mi się wypełnia uroczym zapachem, a na pewno to jest dużo sensowniejsze rozwiązanie niż te chemiczne wtyczki do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulatorrrka
Ja polecam roznego rodzaju zabiegi w klnicie Proderma w Poznaniu !!Pełen profesjonalizm - Panie odpowiadają na każe nurtujące mnie pytania, podpowiadają jakich kosmetyków używać i jak o siebie dbać. Wszystko w bardzo przyjemnej, nienachalnej atmosferze - do salonu aż chce się wracać. Rezultaty wszyskich zabiegów są najlepszą rekomendacją :) Czystość również na najwyższym poziomie. Korzystałam z zabiegów złuszczania kwasami, mezoterapii oraz mikrodermabrazji a zajmowala sie mna pani Marta Dembinska 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy kto ma jakie potrzeby, nie ma jednego środku dal wszystkich :) Ja jestem zadowolona z zabiegów w www.loftspa.pl , bardzo polecam, jeśli ktoś szuka dobrego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy znacie może klinikę http://www.innaklinika.pl/ z Krakowa? Kilka moich znajomych robiło tam oczyszczanie twarzy (jedna nawet usuwanie cellulitu) i są bardzo zadowolone. Chyba warto się tam wybrać, jeżeli ktoś ma potrzebę skorzystania z medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viofiolka
A słyszałyście o niskoczasteczkowym kwasie hialuronowym? Ja jakiś czas temu sie skusiłam na kosmetyki z tym kwasem i powiem Wam, że po miesiącu stosowania naprawdę efekty są bardzo dobre. Skóra jest nawilżona, wygładzona, zmarszczki płytsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling gruboziarnisty, mikrodermabrazja, kwas hialuronowy ostrzykiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie super efekt dał zabieg z osoczem bogatopłytkowym, skóra dosłownie odżyła! Jest jędrniejsza, młodsza, bardziej promienna, po prostu mega zastrzyk energii :) Zainteresowanych odsyłam do lektury http://www.klinikasfera.pl/osocze-bogatoplytkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sothys - zabiegi oczyszczające i odmładzające u www.loftspa.pl . Czułam się po nich tak świetnie, jak po żadnych innych wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz problemy z cerą to nie pytaj na forum, bo kazdy ma inną skórę, tylko wybierz się do dobrego kosmetologa. Jezeli jestes z Poznania to mogę polecic moją kosmetolog Izabelę z salonu Beauty Premium www.beautypremium.pl wyprowadziła na prostą moją skorę, a juz traciłam nadzieję ze cokolwiek pomoze. Ma bardzo skuteczne zabiegi i indywidualnie podchodzi do kazdej osoby. Za same konsultacje nic nie musiałam płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariellka35
viofiolka, a co to za kosmetyki i o co chodzi z tym kwasem? Jak to działa? Jestem zainteresowana, bo czas powalczyć o młodość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tzw. "wampirzy lifting", czyli zabieg z osoczem bogatopłytkowym http://www.klinikasfera.pl/osocze-bogatoplytkowe? Słyszałam, że daje super efekty, może któraś z Was wykonywała? Potrzebuję silnej regeneracji dla mojej skóry i myślę, że może ten zabieg spełni moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam od siostry maseczki Play Skin i jestem nimi zachwycona! 10 minut maseczki, później kremik i buzię mam ładnie wygładzoną, nawilżoną, jak nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viofiolka
Ariellka35, forlle’d - to japońskie kosmetyki oparte na niskocząsteczkowym kwasie hialurunowym. Dzięki takim małym cząsteczkom kwas wnika do głębszych warstw skóry i po prostu działa lepiej. Ich twórca nawet dostał Nagrodę Nobla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nici liftingujące chyba są najlepsze, moja babcia ten zabieg robiła sobie w Medbeauty w Warszawie i jak sama powiedziała, jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGa ula
Też uważam, ze dla dojrzałych kobiet nici liftingujące, szczegolnie te nowe, ktore nie wymagaja jakiej rekonwalescecji i innych możliwych powikłań. Jednak młodym dziewczyna poelcam lżejsze zabiegi na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno zostało potwierdzone, że nici nie dają żadnych efektów odmladzających, nie pobudzają procesow odnowy kolagenu i elastyny. Dajecie sie nabierać frajerki, a nici kosztują grosze, więc to najbardziej kasowy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze co można dać skórze i nie wyglądać jak anemiczna mumia po zmyciu tynku, to używanie zwykłego mydła w kostce, uprawianie sportu na zewnątrz bez względu na pogode, odstawienie raz na zawsze produktów odzwierzęcych. Po co stosujecie tzw pielęgnacje a na nią nakładacie kremy, korektory, podkłady ? Gdzue sens ? Słońca wam potrzeba, ruchu, to jest młodość, nawet ze zmarszczkami. Trzeba dotleniać ciało, wtedy wyglądamy zdrowo i ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczyca456
Ja polecam zabiegi laserowe na konkretny problem. u mnie chodizło o rumień, ale znam osoby, ktore robiły peeling laserowy np. i tez byly zadowolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyniusz
Warto postawić na naturalną pielęgnację i włączyć do swoich codziennych rytuałów kurację olejkami naturalnymi. Wybór ich jest bardzo duży, można wybrać sobie olej odpowiedni do swojego rodzaju cery i to wszystko bez szkodliwej chemii. Na prawdę w necie znaleźć można dzisiaj masę olejków do twarzy, np. tu http://sanaja.pl/naturalne-olejki-do-twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zbawienna jest mezoterapia :) Chodzę co kilka miesięcy do mojego ulubionego pana doktora Migały w Klinice Sfera. Pan dr dobiera zawsze preparat, w zależności od potrzeb mojej skóry, ostatnio był to kwas hialuronowy. Efekt super - skóra nawilżona, jędrna :) To dla mnie podstawa w pielęgnacji, no i oczywiście dobre peelingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi w www.loftspa.pl, sa rewelacyjne! Zawsze po nich czuje się jak bogini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile twarzy tyle zabiegow, nie ma uniwersalnego zabiegu dla wszystkich :) Najlepiej wybrać się do dobrego kosmetologa na konsultacje i wtedy wspólnie dobrać zabieg do naszych potrzeb. Ja znalazłam juz taką kosmetolog, ktora dobiera indywidualnie zabiegi - polecam panią Izabelę z gabinetu Beauty Premium w Poznaniu www. beautypremium.pl. :) P.s. Konsultację miałam bepłatną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulca
Z tym się akurat zgadzam, że ile twarzy i problemów tyle możliwości i zabiegów i dobór odpowiedniego lepiej pozostawić fachowcom. Czasem lepszy jest laser niż botox czy kwas hialuronowy a wszystko to można sobie zafundować w https://www.mediartinstytut.pl/ , ze swojej strony mogę polecić laserowe usuwanie przebarwień, efekt po nim jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×