Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata jedyna 1620

Twarz - jaki zabieg polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Do ollga11 Do regenerecji skory jeden zabieg moze nie wystarczyc. Ja bym robiła dobry peeling medyczny, a potem za parę tygodni dermapen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeszcze niedawno dużym problemem były worki pod oczami. Strasznie wyglądałam budząc się co rano z takim obrzękiem. Bardzo pomógł mi zabieg PRP Prolo w Klinice Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszesz mi gdzie jest ta klinika? I czy dużo zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się ostatnio bardzo spodobała Oksybrazja czyli peeling wodno-tlenowy. Pomaga w dotlenieniu skóry, usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory. Chodze na ten zabieg do http://dermalogica.zgora.pl/ na Mieczykową w Zielonej Górze. Skóra po zabiegu jest zregenerowana, nawilżona i wygląda na wypoczętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oksybrazja nie robi nic szczególnego, ani dokładnie nie oczyszcza ani nie dotlenia. Taki zabieg zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Rzeszowie lub okolicach to polecam wam udać się do salonu urody www.baborbeauty.pl Mają bardzo szeroką ofertę zabiegów na twarz. Zabiegi przeprowadzają profesjonalnie i w dobrych cenach, więc warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się spodobał zabieg Geneo, tu więcej sobie o nim poczytacie http://beloved.pl/oferta/geneo/ Ogólnie rzecz biorąc odmładza, dotlenienia i rozjaśnia skórę. Chodz ena niego do BEloved w Olsztynie. W moim przypadku ten zabieg okazał się bardzo skuteczny, jest teraz moim nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile osob tyle zabiegów, dla każdego coś innego. Mój ulubiony zabieg to radiofrekwencja mikroigłowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zabiegi u www.esthe.pl. Chodząc do nich wiem, ze jestem w dobrych rękach. Zawsze dobrze doradzą, zabiegi rzetelnie wykonane i w całkiem atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co jakiś czas wybieram się do profesjonalnego gabinetu na pilingi i mezoterapię bezigłową (igły brrrr). Zawsze do gabinetu Gabiline http://gabiline.pl/ pod Wrocławiem bo od dawna ich lubię za jakośc usług, miła obsługę i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwalę peelingi medyczne i mezoterapię. Jeśli o to drugie chodzi, to świetne efekty miałam :) Zabieg wykonywałam u dra Migały w Klinice Sfera http://www.klinikasfera.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, no możesz używać kosmetyków Cetaphil przez cały rok i nie będziesz miała już problemów ze swoją skórą. Ja np. niezależnie czy jest zimno czy gorąco to moja cera wygląda cały czas tak samo dobrze. Teraz już mi się kończy mój krem Cetaphil Da Ultra, także po drodze muszę zajechać do apteki i go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Followup
Po co zabieg, najważniejsze jest nawilżanie. Ja kocham happy per aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, chociaż osobiście wolę masła Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam raz na jakiś czas wykonywać zabiegi rewitalizacji. Działają one bardzo dobrze na skórę i warto czasem w nie zainwestować. Ja chodzę do Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów i mogę ich polecić. Mają profesjonalny sprzęt co przekłada się na efekt zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione zabiegi, po ktorych od razu widzę efekt tox peel i fale radiowe oraz zabieg rozswietlajacy z Thalgo. Oczywiscie kazdy powinien miec dobierane zabiegi indywidualnie przez kosmetologa. Moge Wam polecic moja kosmetolog z gabinetu Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ogromnie polecam zabieg Geneo. Działa jak przysłowiowy ,, odkurzacz ,, :) oczyszcza twarz i bardzo ja ujędrnia , dodatkowo po zabiegu świetnie trzyma się makijaż. Polecam gabinet ViaSpa w Jeleniej Gorze : www.viaspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać z usług profesjonalnego salonu kosmetycznego, zazwyczaj konsultacje są darmowe. Kosmetolog najlepiej doradzi czego potrzebuje nasza skóra. Yasumi w Nowym Sączu to jedno z takich miejsc, gorąco polecam - https://nowysacz.yasumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaerianne
Zdecydowanie mikrodermabrazja - skuteczna i naprawdę widać efekty. I bezpieczna, jeżeli zrobi się zabieg w dobrym salonie. Zawsze wychodzę zadowolona z http://salon-estela.pl/. Dzięki nim mam zdrową skórę bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to polecam wam udać się do salonu kosmetycznego www.maestriaklinikaurody.com Tam pomogą wam w dobraniu odpowiednich zabiegów do twarzy. Sama korzystałam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór zabiegów na twarz znajdziecie w ofercie salonu urody www.estheticzone.pl Salon ten znajduje się w Warszawie, więc polecam go wszystkim mieszkańcom tego miasta i okolic. Po za szeroką ofertą mają też dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ostatnim odkryciem na twarz jest Geneo. Polecono mi go w Arte Clinic, gdzie chodzę regularnie i jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Nie trwa długo a daje świetny efekt oczyszczenia twarzy. Bardzo dobrze jest go zrobić po zimie i przygotować cerę na przyjęcie sporej dawki słońca. Moja twarz wygląda po tym zabiegu znacznie młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę na zabiegi do www.esthe.pl. Korzystam głównie z zabiegów na skórę twarzy i musze powiedzieć, ze już po pierwszych wizytach zauważyłam dużą poprawę. Warto nieraz tak się przejść do takiego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×