Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata jedyna 1620

Twarz - jaki zabieg polecacie?

Polecane posty

Gość 1granita
Ja się zdecydowałam na wampirzy lifting. Jestem po 30 więc uznałam, ze przyda mi sie juz taka regenracja skory porządna. Uważam, ze to była dobra decyzja, wiec polecam zianteresowanym, jest nie robi na was wrażenia krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia67
a gdzie wykonywałaś zabieg? Jestem z krakowa i o tmy mysle, ale wolę poczytać w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są wszelkiego rodzaju zabiegi oczyszczające i nawilżające, chociaż żeby uzyskać możliwie najlepszy efekt, warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Ja mam swój ukochany tutaj http://www.tuttibeauty.pl - oczywiście polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia mogę polecić botox wykonany przez super specjalistę w Beauty Factory Fabryka Urody Poznań nie spodziewalam się, że będzie to tak skuteczny zabieg odmładzający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia856
Dla mnie zabiegi kosmetyczne są dobre, jeśli potrzebuję podnieść pewność siebie. Pomagają mi również w poprawie mojego wyglądu. Lubię i polecam zabiegi liftingujące. Mieszkam w Krakowie i moim ulubionym gabinetem jest SCM estetic. Panie kosmetyczki zawsze potrafią dobrać wszystko idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka5
Teraz nawet lici liftingujące są znacznie mniej inwazyjne. Lepiej trochę poczytać, poznac rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
A co myślisz o takim zabiegu ujędrniającym http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/zabiegi-na-twarz/odmladzanie/zabieg-ujedrniajacy-szczyty-jedrnosci/ ? Zdecydowanie jest to jeden z zabiegów odmładzających, po którym na pewno poczujesz się lepiej, a za tym też pewniejsza siebie, bo jak wiadomo mała poprawa wyglądu i kondycji naszej cery daje nam, kobietom naprawdę wiele energii i od razu czujemy się lepiej. Generalnie jakie są Wasze doświadczenia z takimi zabiegami, często z nich korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
AWADERM EYES pomaga przedłużyć młodość, jednocześnie nawilżając i uzdrawiając. To świetny produkt, który wystarczy nakładać tylko dwa razy dziennie na czystą skórę, po czym zaczyna działać. Ja kupuję jednocześnie dwa opakowania korzystając z kuponu rabatowego i stosuję go z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shangrila
A była któraś z Was w Secret Avenue w Gdańsku? Znalazłam fajny konkurs, gdzie można wygrać różne zabiegi w caej Polsce, tu jest jak chcecie spróbować https://kobietamag.pl/konkurs-piekna-karnawale-caly-wygraj-zabiegi-najlepszych-klinikach-urody-kraju/ Ja się czaję własnie na te zabiegi na twarz w Gdańsku, ale nie znam tej kliniki za bardzo i trochę się obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta87
Jeśli jesteście z Warszawy i jesteście zainteresowane wampirzym liftingiem to polecam klinikę Femmed (Biały Kamień) i dr Potembską. Wspaniała Pani Doktor, miła atmosfera w klinice i profesjonalnie wykonany zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baroska
Wydaje mi się, że jakiś peeling mógłby się tutaj sprawdzić. Zajrzyj sobie na stronę http://eve-kosmetyka.pl/ i zobacz oferowane przez nich zabiegi. To świetny salon, w którym sama niejednokrotnie bywałam, więc mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałka7890
n1: Hej. Ja mam twarz bardzo szarą i zmęczoną, ale peelingów się trochę boję, bo mam cerę wrażliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia236
Ja miałam bardzo duży problem z porami na nosie i policzkach przez dłuższy czas. Masakra. Takich porów jeszcze nie widziałyście. Poszłam na peeling chemiczny kwasem salicylowym i problem zniknął. Jak chcecie i jesteście z Poznania to wybierzcie się do Atelier Sylvetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile twarzy tyle zabiegow mozna polecic. Najlepiej wybrac sie do dobrego kosmetologa, ktory obejrzy skore i dobierze odpowiednie zabiegi. Wazna jest tez jakos kosmetykow na jakich pracuje dany kosmetolog. Mam sprawdzone miejsce w Poznaniu, gdzie uzywaja amerykanskich kosmetykow pca skin - www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica5634
jak jest cera zmęczona to czasem peeelingi z kwasmai pomagają z tego co wiem,, ale jest tez mnóstwo zabiegów np. z wykorzystanie witaminy C, które powinny pomc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki 6
a masz jakiś artykuł, cokolwiek? ba na forach są propozycje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić zabieg neelde shaping w klinice http://artederm.pl/ . Zabieg jest nieinwazyjny, prosty i bez skalpela, ale także bez wprowadzania jakichkolwiek substancji do skóry! Efekt jak po botoxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić głębokie peelingi, tylko takie wykonywane w profesjonalnych gabinetach. Dobrze oczyszczają twarz i niwelują niedoskonałości czy przebarwienia, ale też zwalczają zmarszczki. W Warszawie mogę polecić zabieg Peeling Derma Perfect Peel w klinicy dr Magdy Potembskiej. Super atmosfera, pani doktor bardzo miła i z pewnościa pomoze dobrac cos odpowiednigo dla każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu wydawac kase na tanie zabiegi, po ktorych efekt jest znikomy albo żaden. Osobiscie wybieram zabiegi za 250-350 zl a nawet 450 zl po ktorych efekt widze od razu. Takie zabiegi to np.peelingi pca skin, ktore maja udowodnione klinicznie dzialanie, albo zabieg mezoterapii mikroiglowej z apulka NCTF HA, ktora ma az 56 skladnikow aktywnych i certyfikat medyczny. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu, gdzie otrzymacie fachowà porade i tylko skuteczne zabiegi www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic to mogę wam polecić klinikę medycyny estetycznej www.estheticzone.pl Znajdziecie tam bardzo szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi są wykonywane bardzo starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle odwiedzam swój sprawdzony salon - Artimex w Raciborzu i tam w zależności od potrzeb wybieram coś z ich bogatej oferty. Mają dużo zabiegów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka99
zależy o jaki typ skóry chodzi. Dojrzała skóra będzie potrzebowała zabiegów bardziej iinwazyjnych, na redukcję zmarszczek. Jeśli chodi zo młodą skórę wystarczy coś rozświetlającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działo żelazko przeciwzmarszczkowe :] Chodzę na nie do gabinetu Day Spa Dermalogica w Zielonej Górze http://dermalogica.zgora.pl/listazabiegow/ Nazwa zabiegu moze i dziwna, ale najważniejsze że jest skuteczny. Miałam trzy zabiegi i jestem bardzo zadowolona, efekt jest widoczny, skóra jest bardziej napięta, ujędrniona, zmarszczki właśnie jakby wyprasowane :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszych kosmetyków niż świeża, obfita speremka na buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollga11
a jakiś taki kosmetyczny, pielęgnacyjny skuteczny sposób na regenerację zmęczonej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczkowa456
n3: ja od siebie polecam geneO albo intraceulticas. Taka dodatkowa dawka witamin, która piękna rozjaśnia i rozświetla cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×