Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karina26

Brak równouprawnienia

Polecane posty

Gość karina26
Wszystko przeinaczacie, tu chodzi tylko o równość praw wobec pokazywania publicznie ciała i tyle, tyle, że odsłanianie ma być u obu płci jednakowe bo kobiety nie są gorsze. Mamy legginsy, więc to jest podobne. Grzesiek też możecie walczyć o swoje prawa, ale Polska jest zaściankiem Europy i takie odstępstwa od normy ludzie niszczą, a wymuszenie zakrycia u was piersi skolei by zmieniło wiele, gdyż społeczeństwo by się przyzwyczaiło do takich ubrań i by nie robili z tym problemy. Także plusy są dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka po prostu Tina ;)
Och facet w bikini ganiający po plaży to byłby widok. Ma ktoś zdjęcie jak wyglądają w takim czymś faceci? Chętna jestem do ocenienia takiego widoczku. Faceta nie mam więc nie mam jak na żywo sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za idiotyzm, moze im jeszcze sukienki bedziemy zakladac, oczy i usta malowac Pozatym co to ma byc, facet sie malowac nie moze bo go uznaja za geja a kobieta juz moze tak? A ty jak nie chcesz chodzic w staniku to nie chodz, juz ci to pisalam, ja tez nie zawsze nosze biustonosz, moze faceci powinni jeszcze w stringach popierdzelac bo przeciez kobiety tez nosza stringi Taaa zrobby z facetow cioty w stanikach! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam na mózgi coś padło czy co? Naoglądałyście się feministek w telewizji i mózgi Wam wyżarło? Powtórzę to jeszcze raz, wychowaliiśmy się w takiej kulturze, w której kobiece piersi są uważane za coś erotycznego, natomiast męska klatka piersiowa nie jest uważana za coś obscenicznego. Naprawdę przydałaby się jakaś zaraza albo klęska żywiołowa bo ludziom się w dupach przewraca i wymyślają takie pierdoły jak strój kąpielowy dla facetów. Chłopa sobie znajdźcie, to się Wam odechce ubierania ich w bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest tu taki jeden
co propaguje noszenie szkockich sukni i jak widać przybywa zwolenników, także czasy się zmieniają, kobiety mężnieją, mężczyźni babieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może trochę w inną stronę? Niech faceci nie noszą staników ale niech też nikt się nie dziwi jeśli kobieta będzie paradować z nagą "klatą" Normalnie kobieta, która się obnaży w ten sposób może zostać ukarana i to jest niesprawiedliwe a nie to, że faceci nie chcą nosić staników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Kto mówi o malowaniu się? Bycie gejem oznacza pociąg do facetów, a nie ubiór, a stringi to już lata temu były i także robiły sensację dziś ludzie się z tym oswoili. Mówiłam, że bym publicznie się nie rozebrała. Mam do ciebie pytanie, ale liczę a szczerą odpowiedź - ty byś zdjęła stanik publicznie? Chyba nawet znam odpowiedź. Dobry przykład Azura, wejdź na basen i zdejmij stanik na basenie lub aquaparku, gwarantuje ci ostrzeżenie lub wyrzucenie z kąpieliska. Faceci tylko myślą o rozbieraniu kobiet i dlatego powinni zostać ubrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaża i basen są raczej aseksualne gdyby kobiety bez problemu zaczęłyby pokazywać na plażach nagie piersi to chyba i one stałyby się aseksualne. Nie wiem czy zdjęłabym stanik na plaży, chyba raczej nie, chociaż zdarzyło mi się przeklnąć swoją płeć w pewien upalny dzień kiedy faceci byli wręcz nadzy a ja musiałam się parzyć Uważam, że jeśli kobieta chce to ma prawo pokazywać swoje piersi i nie powinna przez to podlegać karze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karina26
Tobie to serio cos mozg wyzarlo, takiej tepej baby dawno nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Trochę pogoglowałam i proszę o to efekty, i wygląda to ok. Wersja jednoczęściowa newswimwearshop.com/images/20120901/original/Mens-Lycra-Cotton-Onepiece-Swimwear_1038_435.jpeg farm9.staticflickr.com/8365/8361398883_ae13d71a91_b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
i dwuczęściowa, kolejne są dla odważnych www.rakuten.ne.jp/gold/junko-bjo/sto/MsBra/mbr8-02.jpg thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/junko-bjo/cabinet/00918351/img56288901.jpg legacy-cdn.smosh.com/smosh-pit/092010/man-bikini-5.jpg Też bym tak chciała, ale to nie możliwe wstydzę się i faceci jak i dzieciaki płci męskiej by się gapili i ślinili na widok piersi. Dzięki za komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Azura a może faceci by się też stali bardziej seksualni, przecież to co niedostępne/zakazane bardziej kusi i pociąga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SRAK PIERDZIAK
no właśnie przywdziewać klatokryje, proszę nie gorszyć dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Azura faceci także by się stali bardziej seksualni dla nas, gdybyśmy nie mieli okazji ich oglądać. To co zakazane/niedostępne kusi i pociąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Gorszyć dzieci czym? Spójrz na 2 pierwsze linki, wyglądają jak zwykłe kostiumy kąpielowe. Czy muszą wyglądać jak te damskie? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
W linkach zrobiły się spacje, więc dodaje jeszcze raz Wersja jednoczęściowa www.newswimwearshop.com/images/20120901/original/Mens-Lycra-Cotton-Onepiece-Swimwear_1038_435.jpeg www.farm9.staticflickr.com/8365/8361398883_ae13d71a91_b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina26
nie mogę dodać linków, ale proszę dodać do nich h t tp:// jeśli będą spacje to usunąć. Nie wiem czemu, ale to chyba jakaś blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba im się nudziło, więc zrobili blokadę, nie wiem po chuja, a teraz ja z tel nie moge linkow otworzyć :/ banda tlukow. zamiast moderowac, to lepiej zablokować wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaryba
buhahahaha :) męskie staniki i kostiumy rotfl :), ale mi humor poprawiłyście przed spaniem. żeby nie było - popieram równouprawnienie w kierunku topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
sprzeciw ! ja nie założę bikini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
ale zgadzam się, że nie powinno być takiego jakby "nakazu" noszenia stanika - a już bulwersujące jest jak widziałem w tv jak przed stadionem jakieś dwie cudzoziemki służba zgarnęła migiem dlatego, że zdjęły bluzki - tak jakby to było rzeczywiście jakieś zagrożenie gołe piersi w biały dzień... dziwne, straż, policja pozornie wydaje się, że powinna chronić obywateli, a w takich sytuacjach wychodzi na jaw, że oni tak naprawdę nie są od tego, a tylko są zbrojną ręką ludzi którzy sprawują władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
a jeszcze jedno, w świadomości wielu ludzi namieszał kościół katolicki swymi średniowiecznymi dogmatami, gdzie kobietę traktowało się jaką tą złą kusicielkę... tą która sprowadza mężczyznę na złą drogę rozpusty itp. dlatego kiedyś kobiece ciało było prawie całkiem zakryte... udział tego chorego światopoglądu nadal pokutuje w ludzkich głowach i objawia się właśnie choćby w takim braku równouprawnienia, nietolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina26
racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Widzę, że ktoś już zaczyna się podszywać pode mnie . Ja uważam, że strój kąpielowy trochę stopuje panom popędy w tych miejscach, a przecież to już byłoby przegięciem jakby facet dobierał się do dziewczyny w miejscu publicznym. Wiadomo, że męski rozumek znajduje się nie gdzie indziej jak we fiucie i dlatego do rozbieranki w miejscu publicznym dojść nie może. Możemy za to wzmocnić pociąg kobiet do mężczyzn, które nie widząc długo męskiego torsu całkowicie nago będą bardziej spragnione. Wg. mnie kościół katolicki namieszał w dobrym sensie bo każdy się zgodzi, że te "złe", "zabronione" rzeczy są najbardziej pożądane, więc lepiej zostawić trochę tajemnicy na naszych ciałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertikka
cnotliwa niewiasta nosi kostium kapielowy jak z 19 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina26
Już ktoś zaczyna się podszywać. Jak dla mnie to powinien być nakaz zakrywania tej części ciała u obu płci, kościół katolicki mocno namieszał, ale na plus, niech ktoś mi powie, że nie kręci go "łamanie reguł", "zakazane rzeczy". Przecież takie rzeczy kuszą i jak wiadomo człowieka kuszą takie rzeczy, a nagość na co dzień skutkuje tym, że facetom by się znudziły nasze wdzięki. Także rozbieraniu jestem stanowczo nie, za to przywdzianiu przez faceta stroju może w późniejszym czasie zwiększyć ciekawość i pożądanie kobiet. Wrzuciłam teraz na serwer te zdjęcia, więc będzie jeden link i tam po prostu będzie można oglądać zdjęcia. www.imageshack.us/photo/my-images/267/8361398883ae13d71a91b.jpg/ Ten biały to nie jest strój kąpielowy, a ten różowy to wersja dla naprawdę odważnych, ale skoro różowe koszule noszą faceci, to czemu nie to hihi. Z czasem dodam więcej zdjęć poglądowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwy joe
O W końcu suty nie będą sterczały przez koszulke. Pomysł głupi, ale pożyteczny. Nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACETT T T T
Skoro my staniki, to wy stringów nie macie prawa nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tomka
A czemu dziewczyny miałyby ze stringów zrezygnować? Przecież publicznie się ich nie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×