Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanamamusia

nowy temat dla staraczek:) ZAPRASZAM PANIE

Polecane posty

Gość colagatka
ja też się chętnie dołącze, staranka około 1,5 roku , 2 ciąże biochemiczne, nie ma przecwskazań a ciąza nie wychodzi i co począć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa marchewka145
Hej! Od dawna czytam topiki dla starajacych sie o dziecko i w koncu postanowilam napisac. Mam 24 lata, od 2 lat jestem mezatka. Staramy sie z mezem 4 cykle i jak na razie nic... Myslalam, ze zajscie w ciaze to takie gop siup a tu prosze... od 2 miesiecy biore castagnus i wiesiolek, a pol roku kwas foliowy i czekamy z mezem na maly cud :) Wiem, ze 4 miesiace to nie duzo, ale mam przeczucie, ze cos jest nie tak. Bylam ostatnio u ginekologa zrobic kontrolne usg, bo nigdy nie mialam robione, cytologie i zrobila mi tez badanie na obecnosc chlamydii. Wydaje mi sie, ze nie moge zajsc przez STRES, codziennie sie stresuje, mam straszna prace, dlatego jak tak dalej pojdzie to pojde sobie zbadac prolaktyne.. to tyle na moj temat, troche sie rozpisalam.. :P pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przyjmiecie mnie również do swojego grona?. Staram się o maleństwo od roku, niestety 09-04-2013 miałam zabieg, diagnoza puste jajo płodowe:(. Coraz trudniej mi samej radzić sobie z comiesięcznym rozczarowaniem, a nie mam z kim o tym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewa:). stres jest najgorszy to fakt ale staraj sie tez nie nastawiac ze cos jest nie tak bo to moze blokowac twoja psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przyjmiecie mnie również do swojego grona?. Staram się o maleństwo od roku, niestety 09-04-2013 miałam zabieg, diagnoza puste jajo płodowe:(. Coraz trudniej mi samej, a nie mam z kim o tym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa marchewka145
Hej pomelka! przykro mi z powode zabiegu, ale chociaz wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze.. a u mnie taka niepewnosc czy moge w ogole jest najgorsza... nie przestawajcie sie starac, w koncu sie uda na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie? Staram się od roku. 09-04-2013 miałam zabieg, diagnoza, puste jajo płodowe :(. Coraz trudniej znoszę comiesięczne rozczarowania. Razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za podwójny post, nie wyświetliło mi pierwszego więc napisałam raz jeszcze. Ewa, 4 miesiące to niedługo :) wiem że to puste słowa, ale zobaczysz jeszcze będzie dobrze. A próbowałaś w jakiś sposób określić swoje dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamanamamusiu, czytam o Tobie i pamiętaj, jeszcze nie wszystko stracone. Jam mam 28 lat, moja mama ma 66 lat a ja mam jeszcze młodszą siostrę :). Co więcej ja nie byłam "planowana" byłam "wpadką" :) więc naprawdę wszystko się może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colagatka
dobrze razem popisać i wzajemnie się wspierać, też nie sądziłam żę zajście w ciąze może być takie trudne, swego czsu bałam się zaciążyć a teraz jak chcę to nie wychodzi, dziewczyny jednak próbujemy do skutku dopuki nasze jajniki będą produkowały jajka, przecież w końcu musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colagetka
załamanamamusia czyżby wyszedł ci pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moze i ja sie przylacze? Bedziemy ciociami? Czyzby sie pokazaly dwie kreski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×