Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna mama i alimenty

Ile jest bądź macie alimentów na dwoje dzieci? Na ile mogę liczyć?

Polecane posty

Gość gość
21:41 Haha hahhha Co za bzdury. "Lewą" kasę dostaje się do ręki, wyciągi nic nie dadzą ☺ Zresztą kont możesz mieć 50 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 16 lat 500zl syn 11 lat 500 zł syn 6 lat 600 zł = 1600zł na całą trójkę , mogłam po 600zl mieć też na starsze dzieci ale głupi a byłam że szkoda ojca mi było dzieci , a jemu dzieci wcale więc się nie patyczkuj , weź więcej tak byś mogła obniżyć trochę byś i tak wyszła na swoje , 500zł to mało dla dzieci w wieku twoich dzieci bo i tak wyjdzie tobie więcej licząc pieluchy żłobek itd. także kochana bez litości walcz o tyle ile potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jedne dziecko miała alimenty i drugie sobie zrobiła, winny te dzieci za odebrać, bo widać, że mają niezrównoważoną psychicznie matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja sie nie rozwodze! Sąd zasądzi grosze a dzieci maja teraz duze potrzeby. I juz nie chodzi mi tylko o nie. Ale musialabym wynajac nianie,po pracy sama "walczyc" a on dalby 300zl na miesiac i w d***e by mial. A dzieci to nie tylko buty,czapki kurtki. Gdzies trzeba mieszkac. I nie mowcie mi,ze to straszne,bo dzieci ogladaja jak matka nie moze patrzec na tatusia. Gorsza jest bieda,wiem cos o tym. Moja matka od ojca odeszla,wynajela mieszkanie. Miala nas 3. Alimentow dostala grosze ,lodowka czesto byla pusta a on mial nas w d**e,uwazal ze skoro zaplacil to to wystarczy. Nie jezdzilam na obozy,kolonie,ubrania mialam po siostrach a moja mama zarabiala grosze. Z mężem mi sie nie uklada ale dzielimy sie po rowno obowiazkami i finansami. Jakbym sie wyprowadzila to niechaj wywalczylabym 500zl na dziecko. To tyle to sam czynsz u mnie za male mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to dobre założenie, ale jak mąż kogoś pozna i będzie chciał wziąć rozwód, to nic nie zdziałasz. W Polsce jest społeczne przyzwolenie na niepłacenie alimentów, bo przecież wiadomo, że z tych ochłapów utrzymują się dzieci, była żona i jej kochanek. Nawet tu były komentarze, aby autorka poszła do pracy, bo jakaś idiotka przypuszczała, że autorka utrzymuje się z 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy bede sie martwic. Moze wtedy dzieci juz beda duze i sama od niego odejde,jeszcze 7 lat musimy splacac kredyt . Na razie nie zamierzam,bo wiem co bedzie. 24 h/doba z dziecmi a od niego pare zl alimentow. Syn ma juz 9 lat,corka 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc tez tak ze i ja zakocham sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy zarobkach 2600 na rękę sąd dał mi 1550 zł na 2 dzieci. Przy tym mam 300 tyś długu hipoteka i 200 tyś długu urząd skarbowy. Do tego nie mam już domu nie mam mieszkania śpię jak się uda u kolegów. Ja mam za 1000 zł wyżyć utrzymać mieszkanie zjeść ubrać się itd.a ex zarabia na czarno 2500 do tego nie płaci za mieszkanie bo mieszka u mamusi. Bierze 500 plus i dowalila mi komornika że opóźniam się z platnoscia alimentów. Komornika będę miał już do końca aż dzieci nie urosną bo ma takie prawo. Nawet jeżeli będę płacił regularnie to 15% więcej dla komornika . Rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×