Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

hej :D posadzone i niech kwitnie teraz :) werbeny, pelargonie kupiłam, pelargonie angielską i takie liście ozdobne :P już cieszy że coś wisi hehe dziękujemy migotko za życzenia :) Ty coś sadziłaś ? jakie plany na weekend majowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam hehe czyli weekend u teściowej :D fajnie fajnie :) u nas niestety brzydką pogodę mówią akurat na weekend no ale cichą mam nadzieje że się im nie sprawdzi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Nata wszystkiego naj dla Ksawercia :) Migotka skąd pomył na imię dla synka? Przepraszam jeśli wścibska jestem. A ja w weekend do pracy, tzn. w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Witam dziewczyny rzeczywiście cisza pewnie przez moje glupie pytanie;). Ciesze się że już piątek. Planuje zrobić jutro pizze macie jakiś sprawdzony przepis na ciasto do pizzy? Czy dwuletnie dziecko może już zjeść pizze taką domową? Ja z tych przewrażliwionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka mój Ksawery już od dawna pizze je :) tylko nie wszystko lubi więc jemu kawałek robię z innymi składnikami :) a ciasto to zawsze na oko robię ale wychodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Natka z czym Ksawer lubi? Ciekawa jestem jak Zuza i czy wogule spróbuje. Pewnie się namęczę a ona tego nie tknie... Za 2 tygodnie wyjeżdżamy na urlop. Pierwszy w trójkę ciekawe jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Oczywiscie Ksawery miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
hej:) U nas oki. Co do pizzy , mój synek też od dawna je -ale w sumie to samo ciasto z ketchupem hehe przepisy non stop znajduję nowe ,nie mam jakiego jednego dobrego ;) Dzisia u nas strasznie brzydko blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka, Ksawi przeważnie je pizze z kurczakiem, kukurydzą i ananasem :) czasem z tuńczykiem i papryką oczywiście bez skórki ale i tak mu robię kawałek jego bo wiem że zje :D a gdzie to urlop planujecie? MaF, u nas dzisiaj pod chmurą ale słońce wychodzi więc może będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka12345
Wybieramy się do Sarbinowa. Ze śląska jesteśmy więc jest kawal drogi. Musze poszukać przepisu na ciasto do pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jak tam po dłuuugim weekendzie? :D --- My wczoraj wróciliśmy, w piątek byliśmy na wycieczce w Kazimierzu Dolnym, a poza tym to głównie o teściowej, szybko zleciało :). Tylko pogoda średnia była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D alka i robilas ta pizze? migotko, fajnie jak wam sie udal wypadzik :D my tez wczoraj imprezowaliśmy, tylko pogoda tteż tak średnio dopisała, niby słońce ale chłodno jak zgasło :) już ogarnęłam wszystko więc można wypić kawke :) a dziś jaka pogoda u Was? co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, Ksawi zadowolony był z urodzin? ;) -- alka, pytałaś mnie skąd pomysł na imię dla małego ;). dziwne się wydaje, co, wal śmiało? :D. właściwie to dość spontanicznie wyszło, chcieliśmy imię dość krótkie, proste, uniwersalne (podobna, ale taka sama forma w innych krajach), no i mniej popularne, no ale też nie jakieś mocno udziwnione i to spełniało nasze kryteria ;). większość ludzi się dziwi skąd ten pomysł ;) --- maF, jak tam kiedy się wprowadzacie, dużo jeszcze macie roboty w nowym domu? :) --- U nas dziś spokojnie, odpoczywamy po wyjeździe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) Własnie natka jak urodzinki?? chwal się co synek dostał :D U nas prace nadal w toku..dzisiaj mąż maluje pokój synka, kupilismy jednak panele i jakiś duuży dywan tan 300x200 i będzie oki:) Kupiłam mu już tablicę do przyklejenia na ścianę i nie może się doczekać bo on juz chce pisać a tu ściany nie pomalowane hehe. Czekamy na fliziarza ,który mam przyjść za tydzień no i zamawiamy drzwi wewn. Teraz jeszcze chce kupić wykładzinę do sypialni i może lapmy do pokoi i tyle póki co. Wprowadzić chcemy sie jesienią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawi zadowolony, prezentów co nie miara więc dziecko nie wie teraz czym się bawić, muszę mu coś schować :P moja teściowa wpadła na genialny pomysł wyjścia na salę zabaw, dzieciaki na 2 godziny miały zarezerwowane, trochę po znajomości ale nie wiem ile ich to wyszło :P a co mnie tam, chcieli to proszę bardzo hehe trochę po polu pochodzili i zleciało ;) co dostał? hmm... traktorek z przyczepą i zwierzętami, ktory opowiada bajki, wydaje głosy itp, tira z przyrządami do piaskownicy, rowerek, spodnie, książeczki, kredki, krzesła i stolik z którego można zrobić piaskownice, wodę dolać żeby dziecko się mogło bawić, klocki drewniane też dostał i chyba tyle :P albo aż tyle za rok urodzin takich już nie robimy :P kto będzie chciał to przyjedzie ale bez zapraszania ;) maF, to prace wrą :D fajnie tak oglądać jak wszystko idzie do przodu, planować wszystko :D jak synuś? migotko, a Ty jak tam, kiedy ten okres masz dostać? :P ja znowu chyba złapałam jakieś zapalenie, ale mam te globulki od gina więc od dzisiaj kuracja 5 dni, w czerwcu znowu i cytologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) Synek dobrze, ja byłam przeziębiona teraz juz mi przeszło , na szczęście syn sie nie zaraził ode mnie.. zresztą on sie nigdy nie zaraża :) Jedliśmy lody i mnie złapało a jego nie hehe Natka to faktycznie wieelkie prezenty :) U nas synek dostaje tak,ale tylko z mojej strony..od rodziny męża to wielcy skąpi ludzie :/ teściowa przyjeżdża może 3x w roku i tyle i kupi jakieś byle co..ale nie chce więcej pisać i sie denerwować tym bardziej,że piękną pogodę dziś mamy :D :D Kurcze wiecie,ze mamy problem z płytkami ?? Kupiłam płytki na podłogę . W sklepie była ładna kremowa mozaika na nich a w domu po przeglądzie kartonów zobaczyłam że 4/10 mają taką ryskę czarną jakby przejechane obcasem lub krzesłem...oddałam do sklepu jako reklamację i mają to "rozpatrzeć" choć twierdzą,że to jest taki "wzór", ale Skoro to wzór to dlaczego w sklepie na płytce którą mają na wystawie (którą i ja oglądałam) nie ma czegoś takiego? Taka płytka jak jest w sklepie mam w domu 100szt a reszta ok.74 szktuki które mam mają własnie taką kreskę (raz mniejszą inna większą) .... gdyby takowa płytka w sklepie miaja taka "kreskę" napewno bym ich wtedy nie kupiła. - Oddałam do reklamacji ,jutro ma byc odpowiedź . Pisałam też do rzecznika praw konsumenta i wrazie czego mi pomoże. Ale jestem strasznie zła..czy juz nie można nic kupić normalnie bez nerwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) natka, a to w czerwcu cytologia? jakie globulki stosujesz? okres ma być w piątek, cycki mnie palą :P fura prezentów ;), dobrze że macie dom :D z sali zabaw na urodziny to się taka moda robi, ale jak dziadkowie chcieli, to właściwie jak piszesz czemu nie ;). ja to sama z siebie mając dom, to nie czuję potrzeby robienia urodzin w sali zabaw ;) --- maF, spokojnie pewnie wam zwrócą kasę za te płytki :). no tak czasem bywa, niestety...pewnie sami nie wiedzieli że mają felerny towar. biała tablica to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D MaF, z płytkami to tak właśnie jest, ale skoro nie na wszystkich to na pewno skaza jakaś, zwrócą wam kase albo wymienią je, spokojnie ;) u nas raczej obydwie strony kupują coś zawsze, bardzo są za wnukami :) migotko, nie pamiętam nazwy, pierwszy raz je mam na te moje ciągłe zapalenia, przeciwzapalne przeciwwirusowe są, w czerwcu ostatnia dawka i cytologia po okresie i zobaczymy jak ten hpv sie ma heh a to okres już tuż tuż hihi są jakieś nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sali zabaw to masz racje, ja też nie czuje potrzeby wynajmowania no ale jak oni chcieli to tak zrobili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Witam dziewczyny pizze robiłam ale młoda jej nie spróbowała nawet. Ja znów trochę chora jestem, robiłam dziś crp zobacze czy będzie mocn podwyższone. Migotka nie dziwne, oryginalne bym powiedziała. Znam ludzi którym niedawno urodził się syn, dostał na imię Albert. Ojciec dziecka dał mu tak na imie "żeby bylo zabawnie". R******** mnie to. Pytałam przez ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :D co słychać? co porabiacie? jak leci :P opowiadać po kolei :) co tam na obiadek pysznego macie/robicie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy! :) natka, mały stresik jest, ale wiesz już nie te lata ;) żebym to tak przeżywała, okaże się już niebawem :) a nic takiego, znów przełożyłam szczepienie już 3 raz :D Alberta na następny tydzień, bo wczoraj jakiś katar załapał, dziś już mniej, więc pewnie szybko mu przejdzie, no ale jednak wolałam przełożyć...na obiad placki ziemniaczane, mały coś ostatnio zbytnio zup nie chce jeść, to dziś tylko drugie danie ;) Ksawi już odpoczął po urodzinach? ;) Jak wasza oranżeria? :) --- alka, no argumentacja żeby było zabawnie, to z d**y wzięta :D. choć mi się nie wydaje, że Albert to takie zabawne imię ;) przeziębiona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, w sumie tak :) planujecie potomstwo dla Alberta więc podejrzewam że byście się cieszyli gdyby Wasze szaleństwa się 'wpadką' zakończyły :P mały tak, on szybko się mobilizuje, strasznie go do dzieci ciągnie, dobrze że ma się z kim bawić :) teraz to w tym powietrzu wszystko jest, wszystko kwitnie, pyli więc może z tego ten katarek :) a oranżeria wzbogaciła się o kwiaty ;) musimy żaluzje dokupić :) Albert ładne imię, rzadko spotykane ale fajne :) alka to co Ci dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Podejrzewam zapalenie oskrzeli, umówiłam się do lekarza to się okaże. Oby nie zapalenie płuc. Na obiad dziś zupa jarzynowa-lubię takie rzeczy ;). W poniedziałek mamy bilans 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka jutro idziesz do lekarza? kuruj się ;) a jarzynówkę uwielbiam :D i chyba jutro zrobię hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity! :) alka, jak tam zdrowie? --- natka, Albert też jest bardzo za dziećmi, nawet starszymi, muszę się na dobre z tym klubikiem zmobilizować :) fajna taka oranżeria :) Póki co w ciąży nie jestem ;), dostałam okres. Ale w sumie dobrze, bo jednak racjonalnie, to jeszcze nie jest ten moment, wiem wiem nigdy nie ma dobrego momentu :D, ale mi chodzi tylko o poczekanie ze staraniami 2, 3 miesiące ;). natka ano tak wolałabym żeby się bez ostrych starań obyło, wcześniej o tym pisałam, no ale jak będzie tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z oranżerii to jestem bardzo ale to bardzo zadowolona :D no cóż może faktycznie razem staranka zaczniemy :P hihi a co tam porabiacie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) co tam? jak wasze pociechy? ja jakoś dziś weny nie mam na nic, jakieś przygnębienie mnie złapało mimo słonecznej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×