Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliettapee

zajście w ciąże przed samym okresem/miesiączką??

Polecane posty

Gość juliettapee

cześć! kochałam się z mim mężczyzną dzień przed okresem i w dniu kiedy dostałam okres (uprawialiśmy sex rano, a po południu dostałam bardziej plamienia niż krwawienia). Czy jest jakaś szansa że jestem w ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gththgththg
dzien przed okresem to nie ma takiej mozliwosci bo jest to czas absolutnie niepłodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafe :)))
przy stosunku ci naruszył i szybciej okres dostałas, a plamienie nie jest niczym szczególnym. na krótko przed okresem nie można zajsc w ciąze bo wtedy kobieta jest niepłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
OCZYWIŚCIE,ŻE JEST MOŻŁIWE!!! Jestem w 5 m-cu ciąży i zaszłam 2 dni PO OKRESIE. Stwierdziłam u lekarza,że to niemożliwe, a on powiedział, że właśnie tak jest- zaszłam w tym terminie, nie ma dni ABSOLUTNIE NIEPŁODNYCH, więc nie gadajcie dziewczynie farmazonów. Możliwe było zajście w ciążę. W KAŻDYM TERMINIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfdghfhfh
odezwała się jakas madra co nie umie czytac, TY ZALASZ PO OKRESIE A LASKA SIE PYTA CZY PRZED MOZNA. oczywiscie, wszytsko mozliwe, ale to sie zdrarza raz na milion przypadkow, tak jak mozliwe jest ze ze z brazowookich rodzicow urodzi sie dziecko niebieskookie (raz na milion). teoretycznie i praktycznie przed samym okresem nie zajdziesz w ciaze bo to sa dni nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettapee
słyszałam że można. a "okres" zjawił mi sie za wcześnie.. kochaliśmy się dzień przed i w pierwszy dzień okresu. może są jakieś szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturatobzdura
a ja kocham sie z chlopakiem od 2 lat 3 dni przed i do 3 po i nie jestem w ciazy ;p czyli jak widzisz wyjatek potwierdza regule. bardzo malo prawdopodobne jest zajscie w ciaze, jednak radzilabym ci jesli nie masz stu procenowej pewnosci faceta i tego ze w razie tzw "wpadki" bedzie z toba czy tez da ci chociaz wsarcie, zaniechac dalszego próbowania szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjkk
Nie nie ..po zaraz tez nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyhtryhrtyrtyr5t
jak chcesz zajsc w ciaze to sie kochaj w dni płodne, a nie bzykasz sie przed samym okresem i liczysz na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyhtryhrtyrtyr5t
a tak w ogole to beda osoby ktore ci powiedza że mozliwe jest aby gruszki na wierzbie wyrosly, ale czy ktokolwiek je widzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się..taaA
Jestem z chłopakiem od trzech lat. Od 2, biorę środki antykoncepcyjne. W zeszłym tygodniu(2 tydzień brania) zapomniałam dwóch tabletek pod rząd. Potem brałam już normalnie ale dostałam plamienia.Boli mnie też krzyż ale możliwe że to od pracy. Martwię się trochę czy mogliśmy wpaść, ponieważ pierwsze dziecko chcieliśmy zacząć planować za około 2 lata . Jak myślicie, duże są szanse że będziemy się spodziewać dzidziusia wcześniej? Macie jakieś porady? Za 5 dni robimy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Dni niepłodne więc nie zajdziesz w ciązę. Jeśli masz problem z wyznaczeniem dni płodnym to możesz sobie kupić coś takiego: http://www.tester-owulacyjny-afrodyta.pl/ powinno Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
A Wy nie rozumiecie że cykle nei zawsze trwa tyle samo dni??? To że przez kilka mies miałaś np 28 dni nei oznacza że kolejny będzie trwał tyle samo. Wsytarczy stres, zmiana pogody, choroba, leki i już się coś poprzestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et brtfgb
mozna zajsc zaraz po okresie jak sie owulacja pospieszy ale zaraz przed nie, w zyciu by sie zarodek nie zagniezdzil w macicy , po to jest okres, po nie zaplodnionym cyklu macica sie czysci by w kolejnym cyklu zarodek mial sie szanse zagniezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyższą wypowiedzią. Ja zaszlam w ciążę 3 dni przed okresem, przez co termin porodu mam 2 tyg później niż wynikałoby z om. I test wyszedl dodatni tez dopiero 8 dni po spodziewanej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najwyraźniej źle coś wyliczyłaś. jeśli okres wystąpił nie ma możliwości ciąży. owulację dlatego warto wyznaczać sobie na bieząco. jeśli ma sie z tym problem, warto sięgnąć po tester na ślinę np afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaszłam w ciąże przed okresem, który i tak pojawił sie Wszystko zależy od owulacji. To że ma się okres to nie oznacza że miałaś owulację tzn Twoje ciało mogło "wyprodukować" puste jajeczka Czasami to zwykła loteria Robiłam testy owulacyjne i np w jednym miesiącu miałam prawidłową owulację a kolejne dwa miesiace były bez owulacji a okres normalnie pojawił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscokno
"Nie da się" czy "absolutnie niemożliwe" to stwierdzenia, których nie powinny używać osoby, które są laikami. Czyli my wszystkie tutaj, chyba że jest na forum doswiadczona ginekolog. Zaszlam w ciążę 2 dni przed okresem. Czyli to już 3-4 taki przypadek na forum. Czyli jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równiez zaszlam w ciążę 2 dni przed okresem.. okres się pojawił w planowanym dniu i po 2 tyg wystąpiły plamienia. Zrobiłam test i te moje dni niepłodności mają już 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie zajsc 2 dni przed okresem. Jezeli ktos tak twierdzi to znaczy, ze tego okresu wcale by nie dostal za 2 dni, po prostu przesunela sie owulacja i okres bylby pozniej. Dlatego nie polega sie na wyliczankach. "zaszlam dzien przed okresem i juz go nie dostalam" - jakby nie zaszla tez bys go nie dostala nastepnego dnia, glupia cipo, zal , ze takie baby rodza dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem krwawienie w terminie okresu to nie jest zaden okres prawdziwy okres jest poprzedzony owulacja jesli nie bylo owulacji, krwawienie, ktore wystapi nazywa sie krwawieniem sródcyklicznym i moze byc czasem wysokiej plodnosci! nie kazde krwawienie to miesiaczka! miesiaczka jest poprzedzona owulacja (mniej wiecej 10-16 dni wczesniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oczywiscie, wszytsko mozliwe, ale to sie zdrarza raz na milion przypadkow, tak jak mozliwe jest ze ze z brazowookich rodzicow urodzi sie dziecko niebieskookie (raz na milion)." W takim razie córka Katarzyny Skrzyneckiej i Łopuckiego jest jedna na milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kochałam się z chłopakiem, dzisiaj powinnam dostać miesiączkę ale śladu brak. Mam objawy jak bym miała dostać ale strasznie się boję. Nie wiem czy jednak jest możliwe zajście w ciążę 1 dzień przed okresem... Zawsze dodawałam to rano a jak narazie to boli mnie brzuch i czuję się jak bym go miała. Nie wiem co zrobić teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel4456&&
Dnia 15.05.2013 o 21:28, Gość jgfdghfhfh napisał:

odezwała się jakas madra co nie umie czytac, TY ZALASZ PO OKRESIE A LASKA SIE PYTA CZY PRZED MOZNA. oczywiscie, wszytsko mozliwe, ale to sie zdrarza raz na milion przypadkow, tak jak mozliwe jest ze ze z brazowookich rodzicow urodzi sie dziecko niebieskookie (raz na milion). teoretycznie i praktycznie przed samym okresem nie zajdziesz w ciaze bo to sa dni nieplodne

Z tymi oczami...to osobiście znam 3 takie pary... więc raczej nie raz na milion 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×