Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zonka niemiecka:D

Polskie,niemieckie,czu uniwersalne imię dla dziecka ?Pomocyy!

Polecane posty

Ja bym wybrala uniwersalne.Ale zalezy tez czy jestes nadal Polka czy zrywasz kontakty z "obciachowa" przeszloscia.Ja sama im starsza jestem, tym bardziej czuje sie 100% Polka.Za mlodych lat myslalam inaczej i pewnie jakbym miala dziecko to bym zaszpanowala jakims typowym dla regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ahmed/ Muhammad powinno się wtopić wkrótce w niemieckie społeczeństwo, także taka jest moja propozycja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ahmed/ Muhammad powinno się wtopić wkrótce w niemieckie społeczeństwo, także taka jest moja propozycja 🙂

a córeczka to wyszukałabym jakieś z Koranu, np. imię matki Mahometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolon

Hej, byłam w identycznej sytuacji, w koncu nazwałam synka Heinrich, gdyby była dziewczynka, zdecydowałabym się na Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.06.2019 o 03:01, emigrantka napisał:

Ja bym wybrala uniwersalne.Ale zalezy tez czy jestes nadal Polka czy zrywasz kontakty z "obciachowa" przeszloscia.Ja sama im starsza jestem, tym bardziej czuje sie 100% Polka.Za mlodych lat myslalam inaczej i pewnie jakbym miala dziecko to bym zaszpanowala jakims typowym dla regionu

Podobnie.  Z wiekiem coraz bardziej czuje te roznice.  Imie dalam takie jakich bylo tylko 300 w Polsce, a dosyc popularne w regionie, a teraz mysle o typowo polskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.06.2019 o 03:01, emigrantka napisał:

Ja bym wybrala uniwersalne.Ale zalezy tez czy jestes nadal Polka czy zrywasz kontakty z "obciachowa" przeszloscia.Ja sama im starsza jestem, tym bardziej czuje sie 100% Polka.Za mlodych lat myslalam inaczej i pewnie jakbym miala dziecko to bym zaszpanowala jakims typowym dla regionu

Podobnie.  Z wiekiem coraz bardziej czuje te roznice.  Imie dalam takie jakich bylo tylko 300 w Polsce, a dosyc popularne w regionie, a teraz mysle o typowo polskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×