Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mogę wtrącić słówko

domek dla dzieci - czy mama da radę? ;P

Polecane posty

dlatego jeszcze raz dziękuję za link do pinerest. Poza domkami jest tam masa innych fajnych pomysłów "dla zwykłych ludzi" które wyglądają niezwykle ;P czuję,że w tym sezonie zaszaleję na moim mini ogródkowym metrażu hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09gjo9yyu
;oiuyghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Załóż taki temat na forum muratora. To fachowe forum i jestem pewna że tam ci konkretnie doradzą. A przeszukaj też tamto forum bo wiele tematów tam się porusza więc może i to było. :) http://forum.muratordom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że każdy facet to potrafi i poradzą mi na wielu forach. Chodziło mi o taką robotę z perspektywy kobiety. Bo pytając jakiegokolwiek faceta "czy mama da radę" nie ulega wątpliwości,żeby powiedział,że sobie zaraz krzywdę zrobi. Mój mąż był wielce zdziwiony, że sama sobie chcę skrzynki zrobić na zioła i płotek na odgrodzenie pomidorów. No i był jeszcze bardziej zdziwiony jak to wczoraj zrobiłam ;P Zaraz idę malować te moje maleństwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie uwazasz
ze skrzynki na zioła i płotek to nieco inny poziom? Jak ci płotek padnie bo dałaś za małe gwoździe to tragedii nie będzie, co najwyżej pomidory się połamią. Jak ci domek z dziećmi w środku spadnie na piaskownicę to może być dużo gorzej. poza tym nie sądze żebyś sama dała radę wciągnąć na drzewo 25 kilową paletę i jedną ręką ją trzymać a drugą wkręcać w nią śruby. z perspektywy kobiety ci powiem: daj sobie siana, w najlepszym razie odwalisz maniane, w najgorszym komuś stanie się krzywda. Nie masz ani siły, ani umiejętności do takich zadań. Dam ci przykład: pewnie umiesz uszyć prostą rzecz na maszynie, więc czy uszyłaś sobie suknię ślubną? A hamulce w aucie sama zrobisz z pomocą tutoriala z youtube? chyba jednak zostawiasz to komuś, kto się na tym zna. Nie każdy facet potrafiłby zbudować taki domek, ja znam takich, którzy nie potrafią sobie zmienić nawet koła w aucie, już nie mówię o montowaniu np żyrandoli w domu, ale oni mają na tyle rozsądku żeby zostawić to komuś kompetentnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu masz nie dac rady? Pila do drewna i wiertarka sa proste w obsludze. Musisz zrobic sobie projekt np na podstawie zdjec, a jeszcze lepiej znalezc gotowy projekt. Byc moze bedziesz potrzebowala pomocy przy postawieniu domku i jakiejs fachowej porady typu jak polaczyc dane elementy. Ale ogolnie nie widze problemu jesli lubisz takie zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem Wasze obawy. Ale oglądałam różne domki w marketach, na targach i uznałam,że są tak beznadziejnie prymitywne, że chciałabym coś lepszego. Proponuję żebyście obejrzały pierwszy lepszy domek NAD PIASKOWNICĄ w markecie i zobaczyły co takiego fundujecie swoim dzieciom uważając, że kupione jest lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty nie znajac sie
zrobisz jeszcze gorszy i bardziej niebezpieczny domek niz ten z marketu. Dobry przyklad z ta suknia slubna. Zreszta rob jak chcesz, to twoje dzieci. Uwazam ze powinnas infirmowac znajomych z dziecmi, ze ty sama robilas taki domek aby oni decydowalu czy ryzykowac zdrowiem swoichdzieci. Ja bym swojego nie puscila. W kazdej chwili taka prowizorka moze dzieciom na glowy spasc. Przerazajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się...
Z ostatnim postem autorki się zgodzę, dlatego mąż sam zrobił całą konstrukcję pod huśtawki, ze ślizgawką , który wygląda jak domek, i z piaskownicą pod spodem... Jeśli będziesz miała kogoś do pomocy to Ci się uda, ale nigdy samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się...
A jeszcze dodam że fajną zabawą już dzieciakami jest malowanie domku, tak jak im się podoba...Ty możesz zrobić jakieś fajne rzeczy do domku, czy okiennice...ale sam domek powinien postawić z Twoją pomocą oczywiście ktoś kto ma o tym pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhfsruncc
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hęęęęęęęęęęę
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponosi Was fantazja ;P W sklepie dla majsterkowiczów Pan rzeczowo i konkretnie policzył mi jakie śruby, gwoździe na jakie obciążenie potrzebne itp :D Ale oczywiście te najbardziej wystraszone mogą być spokojne - podstępem nie zwabię Waszych dzieci, żeby je zabić w brutalny sposób w domku nad piaskownicą UUU ha UUU ha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się... >>> no właśnie o to chodzi :) dzieci wybiorą kolory farb, już od czasu planują co i jak ma wyglądać i jak będą same malowały (swój pokój też sami malowali - nawet sześciolatek ;P) Wybraliśmy firanki, szablony kwiatków, zbieramy różne szpargały i są bardzo podekscytowane. Ja wiem,że SAMA OSOBIŚCIE DWOMA RĘKAMI tego nie zrobię. Napisałam bez pomocy męża i zrobił się wielki szum ;P wyluzujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się...
I jak idzie budowa domku? Zaczęliście już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc tutaj wypowiadających sie to chyba regularnie chleje ayahuasce prorokując czarne scenariusze wpadając w trans jasnowidzenia Jak wam sie zarówka przypali ,to tez fachowca wzywacie do wymiany zamiast wlasnorecznie uporac sie z "wyzwaniem" nie potrzebując do tego papierka elekryka? Od kiedy tutaj tak fanatycznie przepisowi jestescie hahahah :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×