Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mogę wtrącić słówko

domek dla dzieci - czy mama da radę? ;P

Polecane posty

Gość A mi się...
Myślisz, że się zreflektuje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło ://
Cóż, to pierwszy jej taki odpał jaki widziałam, więc jest szansa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytr56789
A mi się wydaje, że zbyt jej głupio żeby tu ponownie wejść i otwarcie powiedzieć, że porady szukała nie tu gdzie trzeba a w swoim zachowaniu przeholowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło ://
O, pokazała się wypowiedź mogę wtrącić słówko :D. Nareszcie! Swoim zachowaniem pokazałaś, że faktycznie słoma Ci z butów wystaje :). To, że nikt Cię tu wcześniej nie przeprosił ma oznaczać, że Ty możesz zachowywać się po chamsku, wyzywać ludzi od kretynów i głupich, podczas kiedy sama nie potrafisz określić o co Ci chodzi i wzwiązku z tym nie otrzymujesz konkretnych (w sensie takich jakie chciałaś) odpowiedzi? Taki poziom prezentujesz szczególnie w stosunku do ludzi, którzy nie zniżyli się do Twojego poziomu (który w chwili obecnej prezentujesz) i nie odpowiedzieli Ci samymi wyzwiskami (a mogli - od nieodpowiedzialnych bezmózgów, które chcą narażać życie własnych dzieci). Cóż za powalająca logika, takt i poziom kultury :o. Uderz w stół a nożyce się odezwą - być może tak jest, ale Ty zaatakowałaś mnie bezpośrednio (i chyba jeszcze jedną dziewczynę), które pisały o kwestiach konstrukcji domku, więc tu nie ma miejsca na niedomówienia. Szkoda, że swoje frustracje wyładowujesz w taki sposób, nie potrafisz przeznać się do błędu a jednocześnie jesteś tak zadufana w sobie, że chcesz własne dzieci narażać na niebezpieczeństwo. W dodatku sama nie wiesz o co Ci chodzi, bo do tej pory nie doprecyzowałaś jakich w zasadzie rad oczekujesz 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjhjk
a hejtersom mam do poweidzenia tyle, ze sa zalosni! :o ile razy widze na roznych tematach jak po niej jezdzicie, ze jest dzieciorobem, ze socjal ciagnie, ze sie nie zabezpiecza, ze patologia, ze bieda, ze rodzi dzieci zeby zyc z rodzinnego i inne pierdoly! i niby co? ona ma tego pokornie wysluchowac, a jak sama wam odszczeknie to wielka obraza kurna mac i normalnie az trzeba 8 tematow o temacie zakladac, zeby ja ubiczowac!? :o aotorko zlej je, bo nie warto sobie nawet glowy zawracac. i tak pewnie jest to 1-2 nawiedzone osoby piszace na pomaranczowo szukajace taniej sensacji..jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło ://
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło ://
NIGDZIE jej nie wyzywałam, jeśli gdzieś to tu wyczytałaś, to radzę okualry założyć :o. A temat założyłam o niej jeden, a nie osiem, bo do dziś uważałam ją za jedną z bardziej rozsądnych osób na kaffe a tu taka niespodzianka :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwweeeeeeeeeeeeeeeiiitd
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,lopiouhjo'kpljklk
jjkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabitaa
zwykły temat a tyle emocji! :D ahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabitaa
...czemu nie wyswietlaja sie posty? whaat thaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyfghuio[j
[poiujkolp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha Dobre :P
To ten temat? Nie mata innych problemów? Buahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mama ma pojecie o stolarce i pamieta cos ze studiow z mechaniki to pewnie sobie poradzi. Zrobi projekt, obliczy co trzeba i da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło ://
Nie mata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło ://
Z tego co wyczytałam, to Autorka pracuje w służbie zdrowia, nie wiem czy ma to wiele wspólnego z mechaniką :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia
psycholka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, za wszystkie mądre rady, nie będę psuć jeszcze bardziej tego wątku niż został zepsuty ;P ;P :P Ten pinerest jest fajny :) :) Niech się nikt o moje dzieci nie martwi, to oczywiste,że nie będę wszystkiego robić całkowicie samodzielnie. Poważnie myślałam,że są mamy, które takie rzeczy robią dla dzieci (chyba za dużo amerykańskich filmów się naoglądałam ;P) i będą miały jakieś swoje pomysły i rady :D Te co miały swój celny udział w dyskusji mam nadzieję,że nie poczuły się urażone, a reszta, cóż :D Cytat na dziś: UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ Dziękuję za udział w dyskusji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posta mi ucięło :///
Oj tam, oj tam, specjalnie nowey temat założyłam, żeby Ci tego nie psuć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się...
Ktoś tu zarzuca, że źle piszą o autorce....ja sobie nie życzę bo Ja kafeterię tylko czytam, bardzo rzadko się udzielam....i miałam dobre zdanie o autorce...ale wyszło szydło z worka...nie spodziewałam się tego...ale cóż życie, nie pierwszy i ostatni raz się człowiek zawiedzie... Mimo wszystko życzę autorce fajnej zabawy w budowaniu domku dla dzieci, bo pomysł sam w sobie jest super...tylko trzeba mieć o tym pojęcie...pewnie z pomocą kogoś Ci się uda... Super zabawy na wakacje wam życzę:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się...
A o konkretach nie pisałam bo nie mam o tym pojęcia...a nie chcę mieć czyiś dzieci na sumieniu :P Mój mąż jest złotą rączką i to on takie rzeczy robi u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o9i8u7y6tredfghjkl,.
';lkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orphelkaa
moge wtracic slowko - moze zdecyduj sie w koncu: "Ale mój jak nie jest w pracy to ma taki zakres obowiązków,że postanowiłam sama się za to wziąć i męża zaskoczyć, ale nie chciałabym dzieci zabić " " to oczywiste,że nie będę wszystkiego robić całkowicie samodzielnie" to bedziesz robic sama czy nie bedziesz?bo widze że ze swojego głupiego pomysłu powoli wycodujesz sie rakiem, tak zeby nikt nie zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam,że nie będę robić sama a mąż jest zajęty. Nie jestem pustelnikiem, mam mnóstwo znajomych, sąsiadów - to rodzina, która od podstaw sama zbudowała dom w którym mieszkamy i nic nam na głowę nie spadło ;P Najważniejsze rzeczy chcę zrobić sama, ale gotowego domku na palach raczej sama nie umocuję i nie podokręcam (ludzie, czy tu naprawdę trzeba pisać nawet między wierszami, żeby ktoś to zrozumiał :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyghjm
;lkjhhjm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×