Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_w_wannie

co zrobić z tak pięknie rozpoczetym dniem....

Polecane posty

Gość GTA4
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym kafe
ależ oczywiście, że tak..nie dość że dobrze smakuje to jak fantazje pobudza ;) oj gdybym teraz miała przy sobie jakieś męskie ciało to po tym winku by się działo..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym kafe
Ona... nie ma sprawiedliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co się dziwić jak kobiet jest więcej niż facetów... a jak już jakiś wolny to napewno popapraniec... bez urazy panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kącik do wylewania żali nam się tu zrobił :P Panowie uciekli na łowy, żaden nie chciał przyjść do mojej wanny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soft cakes
po czym poznać popaprańca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona .. my jesteśmy zajebiste i tego się trzymajmy a to że czasem popełniamy błąd wyboru no cóż taki life... grunt to dbać o swoje przyjemności ;) należy nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soft jak dla mnie to taki kolo ktory myśli że wszystko mu się należy, na początku kogucik co to nie on a potem to nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotycznie, to dość często spotykane, z tą nudą :D Chyba mamy zupełnie inne patrzenie na niektóre sprawy niż oni i stąd taka rozbieżność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona... niestety ale co zrobić, trzeba dlatego dobrze ich sprawdzać za nim coś na dłużej sie postanowi... taki układ dla przyjemności na początek (oczywiście dla naszej przyjemności) a jak tylko coś zacznie przeszkadzać -to nie ma co się łudzić nikt nie lubi się zmieniać- więc wtedy albo się na to godzisz albo odchodzisz i szukasz dalej... skomplikowane jednak ja wole takie poszukiwania niż ciągłe narzekanie że on już nie taki i że mi źle z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ... hm...ostatnio kuszące ale jakoś faceci ciągle mnie kręcą i lubie to (ich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotycznie Szukając zawsze sprawdzasz? Ja już jestem tak długo w celibacie, że chyba zostanę dziewicą wtórną :D Nie wiem ostatnio jakoś mnie nikt nie pociąga:( To nie jest kwestia zbyt wysokich wymagań, tylko jak widzę np. " puźniej" itp. to mi ochota przechodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jak dzisiaj mam ochotę zaszaleć, tak choć raz w życiu przeżyć jakąś przygodę, tylko dowagi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe też mnie to ruszyło...masakra jakaś ;) a że ostatnio faktycznie nie trafiałam dobrze to sprawdzam jak najbardziej sprawdzam ;) dzięki temu wiem też czego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tez wiem czego szukam, tylko jakoś brak osobników, którzy odpowiadają naszemu profilowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, takich to ze świecą... jak zresztą aktualnie widać, faceci generalnie boją się kobiet które wiedzą czego chcą... teraz też boją się wtrącić hehehe... ale jak napiszesz że jesteś napaloną seksowną blondynką to od razu chętni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_suczka
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przesadzaj urocza
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotycznie hmm a napalone, seksowne blondynki nie mogą wiedzieć czego chcą?:P W sumie mężczyznom nie wiele potrzeba aby zainteresować się kobietą, z nami trochę gorzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...nam trzeba jeszcze tego czegoś dlatego to my szukamy oni poprostu korzystają... choć i ja zaczynam coraz częściej korzystać - a może i nawet wykorzystywać bo przyjemność jest najważniejsza hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli wykorzystujesz, to nie powinno być problemu ze znalezieniem :) Patrz taki GTA chętny od zaraz na wykorzystanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcica chcicą ale szanujmy się... nie po tym "puzniej" ;)hihihi mam już pewne doświadczenie i aktualnie nie rzucam się na wszystko co się rusza, nawet jeśli chcę tylko przygody to również staram się ostrożnie dobierać... powtarzam grunt to przyjemność a nie żałowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona... z całym szacunkiem ale nie na tym topiku... trzeba od nowa podjąć temat tu już jesteśmy spalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×