Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edlwkclow

szczuple duzo ogolnie jescie? co dzisiaj jadlyscie?

Polecane posty

Gość edlwkclow

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to
3 kanapki ciemnego chleba z serkiem fromage i ogorkiem kawa z cukrem spaghetti napoli troche jogurtu 2 kanapki z serkiem i ogorkiem pol wedzonej makreli 3 bit a teraz pije duzego desperadosa duzo zezarlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie, ale dziś litr lodów, pół blachy sernika, 3 jogurty 0,5l, sałatka, na obiad 2 camemberty w panierce i sałatka, a poza tym jeszcze marsa i mizerię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to
w waze 67kg do 173 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165x56
Ja dzisiaj zjadłam: - cztery kanapki na śniadanie - jedną kanapkę jakoś popołudniu - na obiad ryż z sosem z warzywami i kurczakiem - później dużą paczkę chipsów Kolacji już mi się nie chciało robić. Ogólnie jem dosyć dużo (chciałabym jeszcze więcej), jednak nie chcę iść z wagą w górę, no i nie zawsze jest tyle kasy, żeby jeść za trzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzonikus
ja jem duzo- tzn często ale w małych porcjach. Jak ide na pizze to nie pochłaniam całej, ale 2 kawałki. Mam chyba maly żołądek i nie mam zamiary go rozciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to
haha jasne podszywie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapkę z srem,mielone z ziemniakami i surówką i 2 kanapki podwójne z szynką, trzy kawy, dużo wody i duzo papierosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczupła, dziś zjadłam: Śniadanie: 2 parówki na ciepło + dwie kromki chleba z masłem+ kiszony ogórek + herbata 2 Śniadanie: kanapka z wędliną + ogórek + szklanka soku pomarańczowego Kolacja: pół torebki ryżu gotowanego + kurczak z sosem, kiełkami, fasolką duszoną+ herbata W ciągu dnia wypiłam ok. 2 litrów wody, teraz piję piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edlwkclow
[zgłoś do usunięcia] 165x56 ty nie jestes szczupla :O ja pytam SZCZUPŁE a nie zwyczajnie, normalnie przecietnie i lekko grube pytam dziewczyny ktore maja 160 cm to waza 45 kg a takie 170 50kg a nie jakieś małe 165 + 56 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to
no to raczej masz na mysli chude, bo szczuple sa wlasnie w sam raz. ja mam 168 i 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lihyoy
kgug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta reklama
jogurt kanapka banan kotlecik bez panierki z surowka jablko salatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechowa
Śniadanko- amerykanka i black...słaby początek... Na obiadek mniam mniam- http://www.kulinarnatv.pl/film.php?id=62 i to całkiem sporo. Kolacja- nic, bo obiad długo trzymał. 169 cm, 47 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było ja mam 174wzrostu i waga 51,6kg. zjadłam Całą pizze ristorante,1/4 bagietki,energy drinka(zwykle pijam albo izotoniki,albo vitamin oshe,bo to lepsze od wody),2kromki dyniowego chlebka z pastą z łososia,garstkę płatków fitness z czekoladą,7-8 małych wafelków ryżowych o smaku fromage i 2duże karmelowe...1x miętka,2 x herbatka + mały tymbark wiśniowy.Czyli mało:)Miałam w planach wypić nutri drinka ale...mnie chyba musi coś najść,żeby go wypić,bo to podobno niezbyt dobre jest ale ma duzo kalorii,o które mi chodzi,bo chce przytyć:)Nawet załatwiam sobie trenera personalnego,aby mi dietkę ułożył i plan treningowy,żeby mi pare kg wpadło;)i żebym dłuższy czas nie musiała płacić trenerowi(bo niestety nie narzekam na nadmiar gotówki),tylko samodzielnie już ćwiczyć na siłce:) Bo bym chciała tak do 58kg dojechać,a przy tym mieć dojebane ciałko,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem bo wyjde na anorektyczke. albo dobra. 3 naleśniki z serem. wypiłam ze 2l wody. koniec listy, dziękuje. nie jestem głodna, naprawdę. ale wstałam dziś o 12 więc o 16 zjadłam se te nalesniki i git. wczoraj 1 bułkę na śniadanie, leczo na obiad, na kolację kiełbasę smazona no i jeszcze lody między kolacja i obiadem. pisze wczoraj bo dzisiejsze menu 1posilkowe to nie jest u mnie tradycja. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zbieram Ślimaki "Nie powiem bo wyjde na anorektyczke. albo dobra. 3 naleśniki z serem. wypiłam ze 2l wody. koniec listy, dziękuje. nie jestem głodna, naprawdę. ale wstałam dziś o 12 więc o 16 zjadłam se te nalesniki i git. wczoraj 1 bułkę na śniadanie, leczo na obiad, na kolację kiełbasę smazona no i jeszcze lody między kolacja i obiadem. pisze wczoraj bo dzisiejsze menu 1posilkowe to nie jest u mnie tradycja." xxx ale się najadłaś :D hehe.ja wczoraj zaczęłam jeść o godz.16tej.bo szykowałam się na pobieranie krwi,akurat u mnie pobierają do godz.17tej :D ale nie zdąrzyłam już dojechać:p dzisiaj zaczęłam jeść o 10.30:) kromka chleba dyniowego z wędlinką podsuszaną,1/4 bagietki z serkiem żółtym i camembert + jeden ogórek zielony i 2plasterki pomidorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdswgegt
ja wcinam non stop i to w wiekszosci same slodycze i fast foody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze niech mni ktoś wygoni
szczerze mówiąc dużo. zdarza mi się kompulsywnie jeść. nie odmawiam sobie niczego , ale waga i figura się trzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdswgegt
zal mi was ze musicie trzymac diete, nie jesc nic by nie utyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edlwkclow
169 cm, 47 kg żeby nie było ja mam 174wzrostu i waga 51,6kg. WY JESTEŚCIE SZCZUPŁE A POZOSTAŁE TO GRUBE ALBO NORMALNE ty "ja mam 168 i 54kg" może i jestes w sam raz, ale szczupła to nie jesteś. porównaj się z tą dziewczyną co ma 1 cm więcej i waży 7 kilo mniej! ona jest szczupła a ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175cm i 55kg
więc chyba jestem szczupła? jem dużo. dzisiaj zjadlam na śniadanie 3 kromki chleba z serkiem i ogórkiem a później lody. wczoraj na śniadanie też 3kanapki z pomidorem i ogórkiem. na obiad ziemniaki, dwa kotlety mielone i mizeria z ogórka. 3 kanapki z serem żółtym i wędlina. w międzyczasie jeszcze lody, dwa serki homogenizowane oraz 2,5 tabliczki czekolady.;) zawsze tak jem. nie muszę trzymać diety bo nie tyje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce schudnac 33
Dziewczyny podajcie wasz WIEK bo to jest bardzo wazne! ja mam 164 na 58/59 kg ale mam 33 lata i strasznie musze uwazac. Z wiekiem jest poprostu coraz trudniej zrzucic kg to jest jednym slowem maraton kazdego dnia! ja jak mialam 20- do 25 lat zarlam jak krowa, na sniadanie tosty z maslem orzechowym, czsto slodycze, pizze ale fakt ze duzo plywalam i bylam jak tyczka. Dzisiaj ograniczam sie jak moge (nie pamietam kiedy jadlam jakies ciasto czy chipsy czy pizze) na sniadanie platki owsiane z chudym mlekiem, obiad bardzo ubogi w tluszcz nigdy smazonych rzeczy, kurczak np na grillu, nigdy zadnych panierek, do tego kawalek kalafiora czy brokula czy pomidorka, wieczorem kanapka z pasztetem, herbata, jablko. Czasami jak mnie zlapie chcica to wsune jakiegos batonika czekoladowego ale jak mowie- rzadko i niestety, waze ciagle 58 kg mimo ze chodze na plywalnie 2 razy w tyg i plywam kraulem 45 min...A nie daj Boze jak sobie czasami pozwole na np jakas resteuracje ze znajomymi albo zjem wiecej od razu wchodi mi to w biodra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168 i 54kg
szczupła to raczej zgrabna, taka w sam raz. ani chude ani grube nie jest ładne więc nie szczyć się tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprzeczenie teorii
A ja jestem lekko po 30 i ważę mniej jak miałam 25 czy mniej lat. Nie muszę uważać na to co jem,chociaż nie obżeram się jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam dzis pół dużej pizzy, dwa magnum, czipsy i spaghetti carbonara i szarlotkę, teraz piję piwo. Pewnie zjem dzis jeszcze trzy razy tyle. Chuda nie jestem, bo waze 51-52 przy 168 cm, kiedys moglam tak wpieprzac codziennie i ważyłam 46, ale przemiana materii mi się troszkę zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)kakao2)bułka z dynią posmarowana masłem roślinnym i twarożkiem 3) )jogurt z czekoladowymi kulkami4)jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 177/58
Dzisiaj póki co to zjadłam pączka :D Do tego ze trzy papierosy. Mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe
upe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce schudnac 33
zaprzeczenie teorii- tak, to masz szczescie! ale niestety w wiekszosci przypadkow po 30-stce jest trudniej utrzymac wage...a to sie odklada tluszczyk na brzuchu niby ze uda chude albo ramiona tluste itp.tak to jest jak sie czlowiek starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×