Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22_letnia_mama

22 letnia mama i pragnienie 2 dziecka...

Polecane posty

Gość 22_letnia_mama

Mam 22 lata i 20 miesięczną córkę. Pracuję, studiuję oboje z mężem wynajmujemy mieszkanie. Od jakiegoś czasu zaczęliśmy myśleć o 2 dziecku... Bardzo pragnę tego dziecka. Wiem, powiecie że jestem młoda. Jestem... Mam masę wątpliwości czy podołam temu wszystkiemu? Czy może lepiej zająć się karierą zawodową? Jest może mama która była w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Tez mam 22 lata i dokladnie 20 miesieczna corke:) takze mysle o drugim dziecku ale to chyba troche nierealne narazie. Mieszkamy w jednym domu z tesciamiale mamy osobne mieszkania i wejscia, wiec jakby na swoim, ale chodzi o finanse. Teraz stac nas na wszystkie podstawowe rzeczy ale i na rozne przyjemnosci. Z drugim dzieckiem byloby ciezej. Wiadomo masa wydatkow. Ale prawie codziennie mysle jak bardzo chcialabym drugie. Moze kiedys bedzie to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22letnia mamo
A kto zajmuje się dzieckiem? bo nie problem narobić sobie dzieci , problemem jest zapewnienie im warunków. a co jak po 2 ciąży wyrzucą cię z pracy? co wtedy z opłatami? co ze studiami które też przecież kosztują? no i oczywiście co z czasem na naukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz wlasnego dachu
nad glowa a sie chcesz mnozyc?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko, jesli tylko masz ochotę
i warunki to miej nawet i jeszcze troje. Mojego chłopaka siostra ma 21 lat i jest w 3 ciąży (termin na sierpień). Zaczęła w wieku 18 lat. Synek ma 3 lata i córka 1,5 roku. Trzecie to chyba będzie dziewczynka ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko, jesli tylko masz ochotę
Jeśli chcesz więcej szczegółów to radzi sobie. Wszystkie dzieci ma z jednym chłopakiem. Mieszkają razem. Wynajmują mieszkanie na tym samym osiedlu co jej mama, przez co mają do niej blisko i może pomagać przy dzieciach (wziąć na spacer itd.). Dzieci chodzą do przedszkola Montessori kilka razy w tygodniu na kilka godzin, gdzie pracuje również ich babcia. Ojciec dzieci pracuje, mama jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×