Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

odpowiedz blondi co myslisz gdzie ci faceci i jacy oni są ja nie potrafie z nich nic wyciągnąć oprucz calej masy niecenzuralnych slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w puope
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miszcz kozery
Jestes pojebany gorzej niz cuks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszcz kozery sie zesral
Na rzadko. buahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cuks swoją drogą
to też niezły wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac tez niezly
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie napływowe gówienka
są chooja warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kozery to numero
duo pisze tu od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Biorąc pod uwagę jego popularnośc i mniemanie o sobie traktuje to jako niesamowity komplement A teraz sie stąd zabieram bo moja dziewczyna zrobi się podejrzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszcz kozery to też
EM-ski z uczuciowego. Kiedyś lubił dręczyć ducha cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie zaskoczyliście.:-D Na razie nie mam czasu przeczytać wszystkiego (skąd Wy go bierzecie?) W krótkim streszczeniu podobno:przewineli się tu prawdziwi mężczyźni, idealne kobiety (kto ustanowił kryteria?), marzenia o cipce na śniadanie, reszty nie pamiętam, serdecznie żałuję. Nadrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto1212
nie ma mezczyzn , wygineli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalem zawsze duzo i na temat dlatego tak dobrze mi zawsze idzie postanowilem, ze bede pisal jeszcze wiecej bo mam w chuj czasu i ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukier rznie was w anusa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ci mężczyźni?....ach gdzie?...hm pewnie już zajęci... albo ukrywają się przed nami ;) to jak to jest z wami panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek - to ja jednak wybieram trójkąty ;) Dresiarz - ja nie myśle ja pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anie zajęci, ani się nie ukrywają. być może mijają się z Wami, ale są zbyt nieśmiali aby zagadać, albo po prostu nie są Wami zainteresowani. proste jak konstrukcja cepa. a nie temat na 18 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotycznie ŁoŁ Ty z grubej rury lecisz zdrowo ! Trójkąt jest super uwielbiam 2 laski kiedy sobie liżą ciipy i mojego koootasa na 2 ust szorują . A Ty jak lubisz ? Pewnie 2 samców jak Cię opęta jak sukę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek - jeśli trójkąt to tylko z kobietą i prawdziwym mężczyzną, który wie i da rade zaspokoić dwie wymagające kochanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takiego!! Tata pojechal z 4-letnim Jasiem na wakacje do znanego kurortu. Ida sobie przez miasto. Przechodza obok burdelu i nagle Jasio sie pyta: -Tato a co to jest Ojciec przeciez nie odpowie takiemu brzdacowi, ze burdel, wiec mowi: -Dom przyjemnosci synku I poszli dalej Po poludniu Jasio prosi tate: -Tata daj 10 zlotych na kino Ojciec oczywiscie dal. No ale Jasio nie poszedl do kina tylko do domu rozkoszy. Wchodzi do srodka, za lada siedzi burdelmama, podchodzi do tej lady kladzie te 10 zlotych na ladzie i sie pyta: -PS pani, a ile moge miec za to psyjemnosci? Burdelmama popatrzyla sie na Jasia, wziela te 10 zlotych, poszla na zaplecze, ukroila 3 kromki chleba posmarowala je maslem i miodem i dala Jasiowi. po powrocie ojciec sie pyta Jasia -jak tam bylo w kinie -no wiesz tato, nie bylem w kinie, tylko w tym domu przyjemnosci ojciec zdziwiony (no bo Jasio ma tylko 4 lata) -no i jak bylo, jak bylo? -no wiesz tato, dwom dalem rade, ale trzecia to juz tylko wylizalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotycznie Daj Pani kochana usnać dzisiaj bo już 2 razy ruszalem skórą i trzeci raz nie będę ,ale bym wylizal dwie szparki wypiete tylkiem do mnie . Auuuuuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×