Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

nie ma znaczenia czy jestem w kręgu twojego zainteresowania czy nie , napisz tylko kim jest ten "naturalny cham" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy mężczyzna 39l
i jeszcze mnie ignorują :(😭 puście mnie, skaczę :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz mam wyrobiony podląd na te sprawy duzo czytam i oglądam, oraz dysponuje niebanalnym doswiadczeniem nie mam oporow z otwarym prezenowaniem swojego punktu widzenia jak cos mi sie przypomni to jeszcze dorzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie znaczenie ma. Nie spełniam próśb osób, którymi straciłam zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy, bardzo dobrze Ci idzie. Powinnaś częściej robić nam dobrze słowem pisanym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark gdzie twoja rycuina z pokazywaniem cipki?:classic_cool: była bardzo poruszajaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fał ty nie potrzebujesz
żadnego poruszenia, każdy wie że lubisz pokazywać cipę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdę coś równie poruszającego Fał, albo wkleję własną. Też jest poruszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny? Nie widać mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark nie wklejaj😭 chce ją miec na wyłaczność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Wklejaj ,wklejaj właśnie jem kanapkę i twoja ciipa by dodała mi apetytu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmateusz
I tym sposobem, kolejny temat stal sie poletkiem panienek z dlugim stazem oraz ich zaslinionych doopolizow:D jakie to jest piekne...jakie to wszystko jest pieeeekne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagagagsawaaxa
Cukierek-obierek, nie podniecaj się. Dark nigdy nikomu (no chyba że Vieviórowi) cipy nie pokaże, w przeciwieństwie do Fał, którą widzieli już wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmateusz - a to nie było oczywiste od początku ? przecież autorce tego tematu właśnie chodziło o to aby zebrać doopolizów którzy poprawią jej humor przekonując że prawdziwi faceci jeszcze nie zginęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmsteusz Wiesz jak lubię lizać kobiecą duuupe,jak soki z ciiipy płyną po rowku,uwielbiam -mówię ci . Aauuuuuuuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolny brak odpowiedzialnosci oraz totalna zdolnosc wykolejania wątków przewodnich nikt nie czuje sie zobowiązany udzielic odpowiedzi na pytanie zasadnicze postawione w tym topicu nawet najprostrze pytania pozostają bez odpowiedzi na tym forum nie pozostaje mi nic innego jak poraz kolejny zmierzyc sobie dlugosc i obwod chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam a
jakie było podstawowe pytanie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagagagsawaaxa Cukierek-obierek, nie podniecaj się. Dark nigdy nikomu (no chyba że Vieviórowi) cipy nie pokaże, w przeciwieństwie do Fał, którą widzieli już wszyscy xxx teraz juz kumam skad to podniecenie u ciebie pomaranczowy wypieku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmsteusz Wiesz jak lubię lizać kobiecą duuupe,jak soki z ciiipy płyną po rowku,uwielbiam -mówię ci . Aauuuuuuuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy po wałęsowsku, zdania są na tyle rozbudowane, że na końcu, przed kropką, nie pamiętamy już jakie było pytanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chooojjjj
z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmateusz
Dobra, dobra. Sie rozchodzi o to, ze w kazden jeden, w miare rozwiniety watek, wlaza przewodnie spamerki forume , ciagnac za soba ogon w postaci swoich przydoopasow. Zaczyna sie pozdrawianie, mitomanstwo i opwiesci dziwnej tresci, a pytanie glowne pozostaje bez odpowiedzi! Dlaczego do kurvy nedzy leje??:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam a
acha czyli nie ma sposobu aby odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie :D ale jak coś postaram się odpowiedzieć jeśli jakieś padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×