Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Gość upewpupw
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy gdzie
sie wybieracie dziewczyny? Prawdziwi mezczyzni sa tu na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanna do bicia piany w wannie masz cake'a nie wiem czy normalny facet moglby posunąć sie tak daleko w swoim zboczonej wyobrazni, jak wasza zdegenerowana trojka wczoraj mam nadzieje, ze takie chore pojmoowanie związku faceta z dwiema kobietami zniknie wraz z biedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac nie piertol
opisz ta dziunie co ci fotke wyslala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem czy normalny facet moglby posunąć sie tak daleko w swoim zboczonej wyobrazni, jak wasza zdegenerowana trojka wczoraj" Mógłbym dostać linka, żeby móc przyjrzeć się dokładniej tym odrażającym praktykom ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soft, czyżbyś był chińską podróbką ?:P Jasne, tak właśnie nikt mnie nie chce i niech tak pozostanie, wolę to niż trafic na kogoś Twojego pokroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w kosmosie czeka na Was sam Stephen Hawking. Mnie on nawet kręci, ale nie bardziej niż vieviór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialny umysł w ułomnym ciele. Fakt. Sporo mnie z nim łączy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vievior wczoraj ok polnocy temat z jakims straconym dniem trzech pojebanych dziwek, co nie mogly sie w wannie niczym doszorowac przez piec godzin prawdopodobnie reperują drogi w ciągu dnia oni tam jakichs syfow bitumicznych uzywają, a potem problem z odgryzieniem od kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark pojawiasz sie zawsze z nienacka i znikasz rownie szybko jestes jedyną gwiazdą na tym popierdolonym niebosklonie hawkinga wchlonela jego pierwsza czarna dziura jednak fizyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"temat z jakims straconym dniem trzech poj**anych dziwek, co nie mogly sie w wannie niczym doszorowac przez piec godzin" I nic a nic nie zadziałało to na twoją wyobraźnię ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
jop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konektom
Pewnie z kobietami o podobnych zaletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange - nikt tu nie będzie nikomu tyłka obrabiał. Chętnie bym poleciała, o ile da to zamierzone korzyści. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soft to fakt, i to jest fajne :) Ok ja znikam, jakoś nie przepadam za bezpodstawnym obrażaniem mnie. Dobrej nocy :) Jasne dziwki to masz w swoim towarzystwie ode mnie się odwal. Materacem moim nie jesteś, więc się odstosunkuj od mojej osoby. Podejrzewam, że więcej z dziwki jest w Tobie aniżeli we mnie, zwłaszcza przy moim dość długim celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viewior I nic a nic nie zadziałało to na twoją wyobraźnię ? x raz probowalem w asfaltową dziure z trudnosią przezylem orgazm postanowilem skonczyc z tym zboczeniem, bo sie znajdzie zaraz jakis cake i zacznie go szorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć - wiele godzin na słońcu w 30 stopniach nie sprzyja Twojej naturze; zanim się spociłeś zapomniałeś już, że na ławce w parku odcisnąłeś swój zadek, a z nim odcisnąłeś prymitywny ślad. Więcej szacunku do kobiet lub nie zaglądaj tu, wielbicielu burdeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raz probowalem w asfaltową dziure z trudnosią przezylem orgazm" Domyślam się, że to taki rodzaj wyzwania, który zostawia w człowieku trwały ślad. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×