Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

vievior Domyślam się, że to taki rodzaj wyzwania, który zostawia w człowieku trwały ślad. x raczej przypadek w moim zyciu dominują raczej rzniecia przypadkowe a mimo to towarzyszy im zawsze glebokie uczucie milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek_31
Są tylko są lekceważeni, na sympatii większosc lasek nie odpowiada może się boi wielkości faceta heh 178 cm 120 kg. ale budowa muskularna misiowata. Trza iść do kubu małolaty wyryrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to. Mam kumpla, który przeleciał 200 lasek i twierdzi, że kochał je wszystkie. I ja mu wierzę. W to, że je kochał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam tylko jednego dowcipnego, genialnie opowiada kawały. Ale za to bystrzaków znam paru:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vievior Znam to. Mam kumpla, który przeleciał 200 lasek i twierdzi, że kochał je wszystkie. I ja mu wierzę. W to, że je kochał. x mam to samo dobrze ze powiedziales mi o tym kumplu, jezeli jest nas dwuch, to niewykluczone, ze i trzech, a to juz spora banda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka Kocha się zawsze tylko raz. Tym razem, tamtym razem, po kolejny raz x to tez nie zawsze tak jest wodą z oceanu mozna napelnic wszystkie kubły swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałeś mi coś sprzedać? garnki zeptera, dywan, futro w lecie;)? nie przypominam sobie, żebym ostatnio zwróciła na kogoś uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya nie przypominam sobie, żebym ostatnio zwróciła na kogoś uwagę. x bylabys jedyna ktora nie ma marzen, ja wole ufac twojej intuicji garnki i futro w jednym pakiecie, jezeli tak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmietanka towarzyska 😭 Nic nie wylewam na cycki :P ani za kołnierz :D W ogóle ostatnio jestem wzorcowo grzeczna, aż się nie poznaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny, to mi przestań za każdym razem zakładać papierową torbę na głowę to może zapamiętasz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei nei powiedz czy wywalilabys mnie ze swojego luzka rozbudzona w srodku nocy gdybym tam wlazl z facetem twoich marzen i ostro po nim porawiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po nim? bardziej bym chciała żebyś na nim się skupił :D Fantazjowałeś kiedyś o obciągnięciu innemu facetowi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billiekozak
ask.fm/gburgburowski hejtować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei nei Po nim? bardziej bym chciała żebyś na nim się skupił Fantazjowałeś kiedyś o obciągnięciu innemu facetowi? x poprawialbym raz po nim, raz po sobie ciągle patrząc w twojw sliczne oczy obciągam czasami facetom wszyscy jestesmy dziecmi jednego boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde powiem
mężczyźni na kafe myślą tylko o jednym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna na kafe
o czym?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde powiem
moglibyście czymś zaimponować kobiecie, a nie tylko o kutasach, tzytzkach...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On innych nie ma. To legenda. 💤 SM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie legendy, co za patos.:-D Więc prawdziwi mach albo w kosmosie albo owiani legendarną mgiełką. Nie lubię poniedziałku.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×