Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola1604

Tanie wesele w ładnym miejscu woj. Lubelskie

Polecane posty

Gość sara

Przepiękny dworek Vesaria! Miła obsługa, jedzenie przepyszne, wesele jak z bajki 🙂 Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru a wczesniej widzielismy wiele sal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo klimatyczny jest Nałęczów, śliczne parki zwłaszcza na wiosnę. Znajoma miała tam ślub cywilny z urzędnikiem na świeżym powietrzy, zdjęcia wyszły cudowne. Potem Młoda Para i Rodzice zaprosili najbliższą rodziną na małe przyjęcie i spaliśmy w apartamentach www.apartamenty-naleczow.pl.

Wcale nie było drogo, zwłaszcza jak na tak dobrze wyposażone całe mieszkania. Zdjęcia i wspomnienia, niepowtarzalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Spokojnie mogę polecić Restaurację u Hanysa w Miłocinie. Organizowałam tam córce wesele i jestem pod wrażeniem podejścia właścicielki do klienta i do gości. Pani zna się na rzeczy wie jak przygotować taką imprezę i co się sprawdza a co nie. Zaserwowali przepyszne menu. Obsługa tez bardzo sprawna i miłą. Sam lokal klimatyczny przestronny i komfortowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetnym pomysłem na tanie wesele jest zorganizowanie go na świeżym powietrzu. Moje wesele było zorganizowane w takiej formie. Jeżeli jesteście tym zainteresowani to polecam wam skontaktować się z firmą www.gastro4rent.pl Od nich można wynająć sprzęt, który jest potrzebny do zorganizowania tego typu imprezy na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam dworek Vesaria, mają fajną ofertę weselną, różne pakiety i tańsze i droższe 🙂 My organizowaliśmy tam przyjęcie i byliśmy bardzo zadowoleni, sala jest piękna i elegancka, obsługa podczas wesela świetna i pyszne jedzonko, goście bardzo chwalili 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Też wybraliśmy Vesarię ze względu na bardzo ładną salę i dobrą lokalizację. Wybór był bardzo dobry, przyjęcie się udało, wszyscy zadowoleni z jedzenia i z wystroju. Obsługa bardzo dobrze sobie radziła, ogólnie współpracę z hotelem oceniam na bardzo dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Dużo osób poleca Vesarię, dołączam się i ja 🙂 mają fajną ofertę weselną, dobre menu i cudną salę, można tam urządzić wesele w pięknym, eleganckim stylu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×