Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze Wy mi powiecie

Koszty utrzymania w Londynie

Polecane posty

Gość moze Wy mi powiecie

Jakie dochody miesiecznie sa potrzebne dla pary, zeby mogla oplacic mieszkanie, rachunki, ubezpieczenia (np.od utraty pracy i zdrowia), samochod/bilety, jedzenie, chemie, ubrania i raz na jakis czas rozrywki (kino, pub)? Takie zwykle zycie, bez wegetacji i wiekszych luksusow. Moze Wy mi powiecie, bo na jednym forum to tylko klotnia z tego wyniknela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze Wy mi powiecie
Min.3000 miesiecznie netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze Wy mi powiecie
Ajc, mialobyc ze mielibysmy razem ok.3000 mc netto. Czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoahfogoa
Myślę, że spokojnie starczy, ale dokladnie ciezko ocenić - mieszkanie - zalezy jakiej wielkosci i w ktorej strefie, tutaj jest jeden z brytyjskich serwisow www.rightmove.co.uk/ - rachunki - zalezne od mieszkania, council tax-u - samochod - w Londynie raczej nie oplacalny (oplaty za wjazd, korki itd.) - metro, pociagi, autobusy - metro ma wiele stacji na polnocy i w centrum Londynu, na południu sa szybkie pociagi (np. z east croydon do centrum jedzie sie kilkanascie minut, ok. 12 mil). Bilety sa bardzo drogie, srednio 120 funtow/msc. Sa rozne znizki i jest troche taniej jak kupujesz karte roczna, ale ceny wahaja sie zaleznie od strefy: tu masz stronke www.tfl.gov.uk/tickets/14416.aspx jedzenie - ciezko powiedziec, ale licz ok 150 funtow na miesiac od osoby co do reszty wydatkow to nie znajac was ciezko odpowiedziec. Gdzie chcecie mieszkac w Londynie, a moze na przedmiesciach? Czy moze dopiero planujecie wszystko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthhrtht
Karta unlimited w cineworld to koszt rzedu 15 f na miesiac. Mozesz chodzic do kina tak czesto jak chcesz. Ubezpieczenie samochodu, z tym bywa roznie. My placimy 1600 za rok, jeden z kierowcow jest swiezakiem, dlatego tak duzo. Mieszkanie 850,z tym ze mieszka z nami jeszcze przyjaciel. Ale 6 strefa, okolice ladne, lasy, cisza i spokoj. Razem mamy ok 2800, przy czym ja ostatnie pol roku nie pracowalam. Dopiero od miesiaca mam prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Londynu
U nas mieszkanie 900, rachunki 400, karta kredytowa 100, ubezpieczenia 100, samochod 300, bilet 140, jedzenie, chemia 600, ubrania, kosmetyki, wyjscia 300. Dochod miesieczny 3400 netto na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×