Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_poziomki_

oświetlenie całego domu

Polecane posty

Gość gość
Polecam użyć lamp wbudowanych w sufit, najlepiej jedna na 2m^2. Daje to fajny efekt rozświetlenia pomieszczania. Świetnie spisują się do takich projektów ;) Ewentualnie możesz użyć oświetlenia gablotowego. Przy oświetlaniu mojej kuchni użyłam lampy wbudowanej led z https://dogablot.twojeledy.pl/lampy-liniowe/ i jestem zadowolona z efektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniu

Bardziej takie elektrotechniczne rzeczy to od firmy Dacpol 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriko
Dnia 14.12.2018 o 10:43, Gość miniu napisał:

Bardziej takie elektrotechniczne rzeczy to od firmy Dacpol 🙂

Ja kupiłem od nich sprzęt bardziej do hali produkcyjnej i jest ok. Nie ma problemów z żadnym z elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświetlenie

Polecam bardzo dobrą firmę oferującą wysokiej jakości oświetlenie, jak również montaż na zamówienie  - sklep z oświetleniem Warszawa http://www.iwszystkojasne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konii

Jeśli masz już pomysł jakby to miało wyglądać to odezwij się do https://www.prodel.com.pl a zrealizują twój projekt :D
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Filarska

Przede wszystkim warto całość zaprojektować kompleksowo.

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświetlić cały dom z zewnątrz jak i wewnątrz to jest nielada wyzwanie.  Ale na szczęście https://www2.meethue.com/pl-pl/smart-home-automation-light można wszystkiego się dowiedzieć i nawet za pomocą specjalnej aplikacji oświetlać dom zdalnie, kiedy nikogo nie ma w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na www.yourspace.pl - tam sa bardzo fajne lampy - regularnie jest bardzo duzo nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiadd1

Jeżeli chodzi o oświetlenie, to proponuję rozwiązania od producenta profili LED Klusdesign.pl Oni mają na swojej stronie duży wybór profili i propozycji dotyczących ich montażu i zastosowań. Warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercik

Ze swojej strony mogę polecić zaprojektowanie oświetlenia do całego domu może wyjść nawet taniej niż kupno całego oświetlenia, Mi robili coś takiego firma prodel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomite detale oświetleniowe może zaproponować firma abanet.pl . Szeroki wybór oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, które nadaje niesamowity blask. Nawet nie myślałem jak bardzo światło może uatrakcyjnić architekturę domu czy mieszkania. W sklepie internetowym abanet znalazłem artykuły, które mnie olśniły dosłownie i w przenośni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Dość długo nie mogłam przekonać się do oświetlenia led ale jak zobaczyłam pierwszy rachunek za prąd  na nowym mieszaniu to od razu przekonałam się do tego rodzaju oświetlenia. Nasze oświetlenie w całości kupiliśmy w sklepie Berge w Skawinie.  Na miejscu bardzo dobrze nam doradzono, jakie oświetlenie będzie pasowało w danym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro

Jeśli chodzi o oświetlenie to moge polecić Dacpol. Warto sprawdzić ich ofertę, bo mają pełno energoeletroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim oświetleniem dla domu polecam zajrzeć na stronę www.skonieczni24.pl Firma ta prowadzi sklep internetowy w ofercie, którego znajdziecie szeroki wybór wyposażenia elektrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

To tutaj możesz kupić takie nowoczesne oświetleniehttps://www.oswietlenie-atat.pl/379-oswietlenie-dekoracyjne Ja już nie raz kupowałam do salonu, pokoju dziecięcego i kuchni. Szczerze mówiąc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

W AT Krotoszyn mają  najlepszy wybór, ale też jak porównuje z innymi sklepami- bardzo dobre ceny. Warto się przyjżeć bo promocje mają naprawdę jak nabardziej zachęcające. A ceny teraz na wyprzedaży najlepsze na jakie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka22

Powiem tak ze w AT masz naprawde duży wybór, i to co mnie najbardziej przekonało też to dobre, często konkurencyjne ceny. Teraz trwa wyprzedaż więc na pewno warto jest z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Gdybyście były zainteresowane oświetleniem led, to warto rozeznać się w ofercie firmy www.domiled.pl/produkty. Mają naprawdę świetny wybór pierwszorzędnej jakości akcesoriów led. Kupiłam u nich plafon i taśmy oraz cały niezbędny osprzęt. Transakcja przeprowadzona sprawnie, a towar w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata78

Ja swoje oświetlenie do domu zamówiłem w tej firmie  Lumitec  z siedzibą w  Krakowie.  Firma oferuję  szeroki asortyment  jeżeli chodzi o oświetlenie  domów, biur, obiektów przemysłowych jak i oświetlenia zewnętrznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×