Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mayor of London

Dziewczyny pomocy!! Ktora z Was dobra w gotowaniu??

Polecane posty

Gość gość
moj maz? No nie mam meza wiec pudlo. Obsesji nie zauwazylam tylko to, ze ktos cie bardzo nie lubi. Ale to zadna obsesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do adwokatki Cieslakowej: Ale ze co, Aska i prywatne sprawy? Hahahah nie rozsmieszaj mnie. Ona wszystko o sobie poda jak na talerzu. Lubi to :) To taka psychoza i mitomanka, ktora musi byc w centrum zainteresowania, zeby zyc ;) Nie takie rzeczy tu juz o sobie pisala, wiec spokojnie, ciapatka, moje pytanie to dla niej nic osobistego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepsuli kafeterie, zrobili razace po galach tlo i okropna czcionke, ale glownej usterki nie naprawili. Posty nadal sie nie pokazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mnie nie lubi to raczej Malo powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a może lepiej trzeba było wrzucic temat na dział kulinarny a nie "Poza Polską" :-O Wszyscy juz tu wiedzą, że mieszkasz w Anglii :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalilla, dlaczego klamiesz że masz na imię sandra skoro jesteś agnieszka? :D nazwisko też napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
gdzie kucharek szesc...A tak w ogole co to ma wspolnego z gotowaniem...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surprise : Nie jestem ani Sandra ani tym bardziej Agnieszka ;) Co ty myslisz, ze na zawolanie jakiejs siksy podam jej moje imie? Bo ona sobie nie zyczy, zebym nazywala ja po imieniu? Trzeba bylo nie podawac swoich danych ani nie wklejac zdjec. A na mnie mozesz mowic Sandra albo Agnieszka cielaku ;) W d***e to mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesniara swinski blond chyba obsluguje sponsora 🖐️ To ja ide jeszcze na uczuciowy zobaczyc co 40 letni prawiczek porabia. Powkurzam go moja elokwencja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoszaqa
LaLiLLa dziewczyno ty sie lecz! To nie jest normalne, przesiadujesz w necie godzinami, jestes monotematyczna, agresywna, podniecona, masz jakis slowotok.... Ludzie! Az przerazenie ogarnia. Mayor i sixa mnie nie obchodzi ale ty masz na ich punkcie wielka obsesje! Non stop o jednym i tym samym piszesz do nich, podekscytowana jestes, wulgarna, niespokojna. Ludziska kochani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy się nie nawidzicie.To jakaś masakra.Może tak prosto w twarz sobie powiedzieć co się myśli ? Łatwiej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
donkapatke-nienawidzic sie to akurat razem :-D Jest powiedzenie o publicznym praniu swoich brudow-tutaj jest kompentencja,kto lepiej je gotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa dziewczyny dajcie sobie po razie na roluznienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zeby takie tematy na forum zakladac. Przeciez zawartosc tluszczu jest na kazdym opakowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mayor to jest ta która twierdziła, że ksiądz jej dziecko zrobił :d beka dziecko też masz brzydkie, ale to ciapackie to nie dziwota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz upu i up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×