Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fafajek

orbitrek nie daję rady dłużej niż 20 min

Polecane posty

a wiem, że tłuszcz spala się po ok 20 min. Wiem, że powinnam ok 45 min, ale zwyczajnie już po 5 min jestem zalana potem i sapię jak czołg. W lutzm miaam 75 kg, teray 68 kg, mam nadzieję, że orbi pomoże mi szybciej schudnąć, musze zrzucić jeszcze 15 kg...... Masakra. Ciekawe kiedy dojdę do 45 min, 20 min na początek coś da z ruszeniem z wagą w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelealaelaa
a z jaka predkoscia cwiczysz? moze nie ustawiaj sobie duzego obciazenia (jesli cwiczysz na orbitreku, gdzie mozna je sobie ustawic) i raczej wykonuj spokojne ruchy, wtedy dobijesz do 45min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e22ee
ja na początku też padałam po 5 minutach. Ale to się szybko zmieniło. Włączyłam żywą muzykę, najmniejsze obciążenie i byłam w szoku bo wytrzymałam godzinę. To głównie dzięki muzyce, można też tv włączyć, jakiś film i czas szybko leci. Tak robię już cały czas, po tej godzinie nie jestem jakoś wycieńczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvina-pe.pl
Zwolnij! Żeby spalać tłuszcz, nie możesz wykonywać ćwiczeń aerobowych w zbyt szybkim tempie. Jeśli masz około 20-40 lat, Twoje tętno powinno się utrzymywać w granicach 120-140. Co do obciążenia, ja bym dała na poziom 3-4, to też spowolni Twoje ruchy i sprawi, że nie będziesz zasuwać, tylko popracujesz mięśniami :) http://malvina-pe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na początku ćwiczyłam 20-30 minut i byłam zmęczona, a teraz już po 120 ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaklusia86
Ja tak miałam ze stepperem, po minucie padałam. Nie martw się, jak wyrobisz kondycję to będziesz mogła dłużej ćwiczyć. @malvina-pe.pl: kurcze to jak to w końcu jest? Ja zawsze myślałam , że aerobi powinno się robić szybko :( http://duzaklusia1.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo zależy od sprzętu po 5 min dość! leje się jak macie takie zwykłe rowerki, to się nie wypowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi stopy drętwieją po jakichś 20 minutach :o Gdyby nie to, mogłabym 45 minut ćwiczyć spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę 10 minut wytrzymać może z biegiem czasu będzie lepiej mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z kobietą...
na początku ćwiczyłam 10min/15min robiłam od 5km do 7km. Teraz ćwiczę ponad 30min i robię od 10km do 12km. cwiczę co 2gi dzień (sesja itd. nie mam czaus codziennie), i co trening dodaję sobie 1km lub 2 km. Nie ćwiczę już do muzyki, bo bardzo szybko się nudziłam i traciłam motywację. Włączam pudło i leci samo. Program podstawowy, level 3 lub 4 zależy od sił, bo na 4ce to już ładnie trzeba przyciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×