Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalallalunia

Pytanie do mam karmiących głównie mm, o miesiączkę

Polecane posty

Gość lalallalunia

Kiedy dostałyście pierwszy okres po porodzie? Odciągam mleko 2 razy dziennie a reszta karmień mlekiem modyfikowanym. Od razu usprawiedliwienie dla matek Polek karmiących piersią - tak jestem leniwą krową, marzyłam jak każda matka karmiąca sztucznie, żeby nie karmić cycem. Nieważne, że nie mogłam karmić, wy i tak wiecie, że karmię mm z lenistwa. No bo każda kobieta przecież może karmić piersią, tylko niektórym się nie chce i podają swojemu dziecku truciznę rozcieńczoną wodą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam piersia 14 mies a dostalam miesiaczke chyba w 8 mies tegoz karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
Oj to ja pewnie przy odciaganiu mogę się niedługo spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko aloe vera
Połóg trwał ok 10dni, po ok miesiącu dostałam okres. karmiłam wyłącznie mm od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 6 mcy
Ja karmiłam 6 miesięcy i wystarczyło, że odstawiłam dziecko od piersi na tydzień i już pojawiła się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCZWARKA - to moja wina, wiem
Ja też prawie od początku karmiłam mm, w szpitalu po porodzie dali dupy, dwoiłam się i troiłam, ale piersią nie karmiłam prawie w ogóle. Miesiączki dostałam 2,5 miesiąca po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsd
Mamusie od siedmiu boleści, pytanie jest do mam karmiących mm. Czytać umiecie? To kiego grzyba wypowiadają się karmiące piersią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ztego co czytałam w poradnikach-jest takzw. brak miesiączki laktacyjny.ja karmie 2gi miesiąc,juz niedługo zacznie się trzeci (znaczy karmię wyłącznie piersią) i rzeczywiscie nie mam okresu. a czemu nie karmisz piersią?(pytam tylko i wyłącznie z ciekawosci,nie ze złosliwosci choc widze ze to dla ciebie drażliwy temat). od razu uprzedzam-nie neguję matek karmiących mm,jest to dla mnie obojętne jak kto karmi. pytam tylko z ciekawosci bo zcasami jest tak ze człowiek chce ale mu to nie wychodzi bo czegos niewie i się poddaje.tak tez było w moim przypadku-ja bardzo chciałam karmić moje wczesniejsze dziecko no i karmiłam tyle ze dokarmialam potem butelką "zeby się najadło". i to był bład bo moje piersi nie produkowały dostatecznej ilosci mleka bo "wiedziały" ze dokarmię butelką.wiec zaczeła się równia pochyła,czyli mojego pokarmu było coraz mniej (piersi nie musialy się starać bo po co?). szkoda ze nikt mnie nie uswidomił ze jak się dokarmia to tak to się kończy. na szczescie teraz się nei poddałam(a mialam tez chwile słabosci),wyszłysmy na prostą i karmię wyłacznie piersią. no ale tak tylko pytam bo jesli jest taka twoja wola-to ok,niektore matki poprostu nie chcą i ok.ale mysle ze jelsi ktos chce a niewie jak to warto o tym mowić/pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
Po porodzie 2 dni bylam nieprzytomna, jak dali mi dziecko to kazali przez kapturek karmic. Nic nie leciało przez 5 dni :( karmiłam 3 tyg. az pediatra zwazyl dziecko i kazał karmić mm bo dziecko jeszcze schudlo :( to był koszmar. Dziecko ciągle przy piersi a nie je :( bylam w takim stanie po porodzie że laktacji nie było. A polog trwa u mnie do dziś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Karmiłam wyłącznie mm i okres dostałam ok.6 tyg. po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
U mnie pewnie w ciągu tego miesiąca będzie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utakajaka
7 tygodni po porodzie. przez dwa tygodnie tylko pierś a później dokarmiałam mm. po 5 tygodniach tylko mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utakajaka
7 tygodni po porodzie. przez dwa tygodnie tylko pierś a później dokarmiałam mm. po 5 tygodniach tylko mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×