Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezo zdezoo

new baby, active baby czy baby dry?

Polecane posty

Gość zdezo zdezoo

przyznam szczerze ze sie gubie. musze kupic pampersy rozmiar 3 i kazdy poleca firme pampers ale ostatnio zauwazylam ze rozmiar 3 wystepuje w bardzo wielu wariamtach. ktore sa najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdsbfhb
Jak dla mnie to super są active baby, takie ca le zielone opakowanie, wytrzymują całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uzywam active baby :) tylko mnie wkurzaja te rozmiary :) teraz mam 5 i tam pisze do 25 kg a moj ma 12.5 i jakos male sie wydaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustaa
active-zielone bardziej chłonne, pomarańczowe cieńsze i chyba trochę perfumowane-ja uzywam jak zmieniam co 2-3h, na noc zielone, premium care -białe-najbardziej delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdsbfhb
Premium Care świetnie się sprawdzają przy odparzeniach, są na tyle chłonne, że kupka czy siusiu nie podrażniają odparzonej skóry, a pomarańczowe, Sleep & Play chyba w ogóle mi nie odpowiadały, wkurzało mnie że nie mają elastycznych rzep do zapinania tylko takie sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezo zdezoo
szczerze mowiac nie widzialam jeszcze bialych.. tych premium care. mieszkam w holandii. czyli jak narazie wygrywaja active baby a czym sie roznia od np newbaby? moze ejszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new baby to chyba tylko w rozmiarze 2, tak jak newborn to rozmiar 1. My używamy dla córki active baby i są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie najbardziej podobaja te majtkowe pampersy :) ale jest ich malo i sa drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezo zdezoo
new baby to cala seria w 3 rozmiarach od 1-3 pierwsze to newborn, mini i midi. mi koncza sie dwojki ktore dotad uzywalam i przy zakupie 3 pojawila sie ta ogromna roznorodnosc. na pieluchomajtki moj jest za maly jakos nie wyobrazam sobie ubierac mu takiej pieluszki juz wole zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo te pieluchomajtki to wydaje mi sie ze to dla starszaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdezo zdezoo nie widziałaś białych Premium Care prawdopodobnie z jednej przyczyny - Polskę uważają za ciemną masę i wciskają nam pieluchy Premium za 60 zł, gdzie w innych krajach zwykłe Pampers (w zielonych opakowaniach) to Polskie Premium Care. Mam przywiezione Pampers Newborn 1 z UK w zwykłym zielonym opakowaniu, po otworzeniu Polskich Premium Care wielkie zaskoczenie, że te zwykłe angielskie to to samo. Wkład chłonny, wygląd, obrazki - później sprawdziłam skład balsamu w pampersie - ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mammusia wyrzadzasz swojemu dziecku krzywde, wazy 12,5 kg i powinien nosic ewelntualnie 4+ rozmiar pamperwsow jest niezwykle wazny dla bioder, one sa zaplanowane tak aby rozstaw bioder byl prawidlowy,radze ci kupic rozmiar 4+ ,a i te pileuchomajtki sa do kitu sa drogie i nieprakyczne kupilam jedna pazke dla sprawdzenia i nigdy wiecej odnosnie tematu polecam active baby,sa chlonne,nie przelatuje nic bokiem jak to bylo w przypadku premium care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezo zdezoo
KlauDDynka69 - no ciekawe jest to co powiedziałas :D albo moze premium cafe niczym oprócz opakowania od zwykłych sie nie różnia ale że "premium" to ludzie biorą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezo zdezoo
wczoraj na promocji zakupiłam pampersy active fit, to chyb odpowiednik active baby polskich bo active baby też nie widziałam masakra z tymi pampersmi. ale rozwazam czy nie kupic w pl megapaki za 80zł 150szt active baby bo jednak za 90 active fit w promocji zaplacilam prawie 30euro :O także może to dlatego na polski rynek idą pampersy gorszej jakości bo roznica w cenie jest duuża i dlatego premium care które za granicą są standardem w pl są osobną kategorią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamat
my jesteśmy zadowoleni z active baby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezo zdezoo
to moglam kupic na noc baby dry skoro lepiej trzymaja :O no coz teraz juz po ptokach:O a szkoda bo sa sporo tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlo...
kup i uzywaj na noc, a tych active fit na dzien :) i tak predzej czy pozniej bedziesz musiala kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Wilamowska
Dzięki tym pieluszkom moja córka budzi się radosna i pogodna. Chłonne kanaliki pozwalają zmniejszyć efekt mokrej i pełnej pieluchy po całej nocy. Skóra dziecka jest sucha i niepodrażniona, nie odparzają. Są niezwykle cienkie, delikatne i dopasowują się do kształtu ciała dziecka. Faktycznie nie przemakają i nie przesuwają się nawet po 12 godzinach!! Uważam, że to najlepsze jak dotąd pieluszki Pampers i szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad_len
A ja odkryłam nowe pampersy Active Baby Dry! Synek przesypia całą noc, więc nie zmieniam mu już pieluszki. Szukałam czegoś nowego, dotychczasowe pieluszki się nie sprawdzały (brzydki zapach, mokra pupa po zdjęciu pieluchy). Po użyciu Pampers Active Baby Dry jestem bardzo mile zaskoczona. Pupa naprawdę była sucha, mimo ciężkośc***ampersa. pampersy zdały egzamin, synek testował je od 20 do 7 rano, a wiec 11 godzin. Godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Pampers Active Baby-Dry 4 i jestem zadowolona.SBardzo dobre pieluszki jak większość Pampersów. Są funkcjonalne, dobrze oddychają, dobrze się trzymają i nie odparzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak_86
Mam przyjemność testować nowe pieluszki pampers active baby dry w projekcie trnd i muszę przyznać, że wszystko o czym pisze producent jest prawdą:) Dziecko budzi się z suchą pupą mimo, że pieluszka jest dość mocno nasączona, nie mamy żadnych uczuleń a co najważniejsze nie musimy wstawać w nocy, żeby zmienić pieluszkę:) Pieluszki są bardzo miękkie i idealnie dopasowują się do pupci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni testuję pieluszki active baby-dry. Do tej pory używałam innych pieluch nie będę ukrywać , że tańszych. Jak wiadomo za ceną też idzie jakość :) Pieluchy są bardzo chłonne, idealnie się dopasowują i kolejny jak dla mnie bardzo duży plus są bardzo cienkie . Sprawdzają się idealnie na upalne dni. Rano pupka mojej córki jest sucha dzięki technologi kanalików :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AludkaF
Ja lubię testować i kupuję pampersy różnych firm ale pampers jak do tej pory najbardziej mi pasuje. Zwłaszcza świetny jest active baby dry. Są cienkie, miękkie i dobrze trzymają się na pupie. Nie zdarzyło się żeby odparzyły. Cena faktycznie wysoka, ale myślę, że adekwatna do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia013
Najlepsze są Pampers Active Baby-Dry - otrzymałam je jakiś czas temu do testowania. Ja, a przede wszystkim widać, że moja córeczka jest z nich zadowolona, o czym świadczą przespane noce, brak pobudek z powodu mokrej pieluszki. Przy tym pupcia po całej nocy sucha, naprawdę te pieluszki rewelacja, a przy tym pampers nie waży "kilku kilogramów". Pampers Active Baby-Dry posiada trzy kanaliki, dzięki którym wilgoć jest dużo lepiej pochłaniana, a pieluszka nawet po całej nocy nie jest napompowana. Nieprzyjemny zapach jest też pochłaniany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaEM
Polecam szczerze nowe pampersy active baby dry. Sa najlepsze jakie do tej pory używałam. Zaopatrzone w innowacyjny system trzech kanalików równomiernie rozprowadzają wilgoć wewnątrz pieluszki. Nic nie przecieka, moje dziecko budzi sie radosne i skore do zabawy juz od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers active Baby dry, niestety bardzo mnie zawiodły. Do tej pory używałam tradycyjnych baby dry i przy nich pozostanę do póki nie wymienią całej serii. Mieszkam w At i tu nowe (w Polsce pod nazwą active baby dry) czyli baby dry jedynie z magicznymi perełkami i trzema kanałami dostępne od jakoś dwóch tygodni bardzo mnie rozczarowały. Są bardziej zbite w dotyku i mocniej napakowane granulami . Mocno napęczniały pampek zamienia się w trójwałkowy placek . Na brzegach przebija żółtawy mocz a w środku zielony wkład jak zwykle . Co mi się nie podoba? To że dużo krócej wytrzymują. Ubieram synowi (2 l, Drobny chłopiec) i wychodzę na spacer na 1,5 h i pielucha jest jak bania , zimna i gumowa. Krótko wytrzymują, dlatego w nocy mi przeciekły! Ubieram je póki co tylko na dzień bo kupiłam dwie paczki . Stare baby dry wytrzymywały całą noc. Dla mnie najlepsze stare baby dry i simply dry czyli polskie sleep and Play . Na dzień rewelacja . Pieluchomajtki kupiłam małemu do przedszkola bo po domu się nie opłaca, za bardzo wiszą jak są nasączone i nawet ściągacz nie utrzymuje pieluchy i obsuwa się w dół. Rewelacji nie ma. Najlepsze pieluchy jakie kiedykolwiek mieliśmy? To pieluchy Libero zakupione we Włoszech (w At nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, więc może i ja coś dopiszę. Nowe pampers active baby dry, trochę przereklamowane. ładnie i mocno chłoną mocz (zaleta) przy czym oczywistym faktem jest to że szybciej trzeba je zmieniać. Skóra mojego dziecka jest w nich wilgotna kiedy pielucha jest już pełna. Pachną dość mocno , pewnie po to by zabić smród chemii. Uważam że mają za cienkie plecy i dlatego w nocy córka ma mokre body na pleckach . Nie podoba mi się to że mocz jest mocno odprowadzany przy nogawkach , w nocy z tego powodu szybciej przeciekają falbanki bo mocz odprowadzany jest równomiernie więc również na krawędzie. Moja córka ma 20 miesięcy i waży 10 kg , pije średnio dużo za dnia, w nocy raz pociągnie i śpi dalej. Zmieniamy te pieluchy za dnia co 2 godziny . Ktoś też słusznie zauważył że pełna pielucha jest niemile zimna , taka gumowa. Nie jestem oczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo nowych wynalazków, najlesze z pampers pozostaną pampers premium dry czyli te z paskiem wskazującym zużycie . Są one mięciuchne, mają strukturą plastra miodu i z zewnątrz też podobną strukurę, Nigdy nam nie przeciekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas się sprawdził każdy rodzaj pampersów (testowałam ) ale córka ma 6 miesięcy a podobno najgorzej pampersy wypadają u dzieci które ukończyły rok . Te nowe pampersy są trochę podrasowane . Ogólnie w ręku taka pielucha (jeżeli jest pełna) odczuwalna jest jak masa żelowa . Ten chłodny żel powoduje że skóra jest nieprzyjemnie chłodna , zauważyłam nawet w pachwinach przylepione drobinki tego granulatu (wielkości maku "silikonowe" pruszki). Napewno złe nie są ale lepsze też nie. Pieluchy które super utrzymywały wilgoć to chińskie pieluchy które zakupiłam kiedyś na allegro (koszt spory) o Libero też słyszałam bo znajoma ich używa w Danii i podobno są lepsze od pampersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×