Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierek29

Drodzy użytkownicy portalu kafeteria.pl-forum Erotyczne.!!!

Polecane posty

Gość gość
o to ze juz cie sciska bo myslalas ze twoje biale kolana krotkie grube nozki i maly cyc sa zajebiste :D to popatrz jak wyglada zajebista kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad mozesz wiedziec? masz w oczach miarke :D jestescie zazdrosne o zgrabna dupke, lydeczki i plaski brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech:D pomaranczo rozumiem twoj przykurcz umysłowy a poniewaz do niepełnosprawnych mam m sporo empatii to przemilcze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość skad mozesz wiedziec? masz w oczach miarke smiech.gif jestescie zazdrosne o zgrabna dupke, lydeczki i plaski brzuszek xxx ale jakie zazdrosne? wskukujesz tu klaszczac pyskiem i kompletnie nie kumam o so ci chodzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudzina :D no tak jak ty obcujesz z lochami pokroju viii to kazda zgrabna jest dla ciebie chudzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeka to mi opadła jak wczytałam tutaj twój tekst:O a juz myslałam ze na kafe mnie nic nie zaskoczy😴 jak widać problem psychiczny niektórych idiotów sie znacznie pogłębia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.05.13 [zgłoś do usunięcia] S_M Ta chudzizna w różowych majciochach? nie bądź śmieszny, spierhdolinko spioch.gif xxx Jakim trzeba być sp***lonym cwelem żeby uważać że ta laska jest chuda i niezgrabna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurtownia Materialow Budowlany
V34 przy telefonie:D zaraz ,bo jakas suka wrzucila na forum foty swoich zajebistych nog wk***ilam sie co ? nie k***a choj mnie obchodzi ze pada deszcz i ta papa ktora panu sprzedalismy przecieka o k***a przez przesiadywanie na cafe znowu pomylilam faktury:-o teraz to juz nawet obciaganie szefowi na czoperze nie uratuje mnie przed w*****niem z roboty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurtownia Materialow Budowlany---> sperma ci umysł zalewa onanisto:classic_cool: idz sobie zwal🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś nie pizga tylko pisda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka jeszcze sie nie przyzwyczaiłas?:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrah Znowu jestem siny i pachnący jak denaturat-latwopalny i gasi pragnienie lepiej niż red bull -to nie z autopsji tylko zasłyszane of kors .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianko :)Słodka Zaraz Ci kurierem wyśle tę księgę .Tam będą różne obrazki ,ale nic się nie przejmuj rób swoje -ijest patent na odswierzanie udaj się do działu technicznego Dyrektor SM Ci pomoże !Pomógł v34 a ona mnie -odwdziecze się z nawiązką.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mobile
Ruszofe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym się chciał podszyć to załozylbym nowe konto i skopiował Twój profil a tego nie zrobiłem co mnie jednoznacznie identyfikuje a Twoje zarzuty w tym świetle są oszczerstwami w dodatku okraszonymi wulgaryzmami więc laskawie zastanów sie dwa razy zanim cos napiszesz bo możesz wyladować w sadzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOrrowa Nie wiedziałem, że sie bujasz z tym "towarzystwem" Cholerka wiem, że masz problemy ale zeby tak nisko upaśc? Ogarnij się dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz nauczylem sie bezplędnie odswierzac i prawdopodobnie tylko ja potrafie siebie czytac poprowadze przez moment to forum w formie monologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie byc posądzonym o sianie defetyzmu zaczne od tego co mi sie najbardziej podoba otoz, nic mi mi sie nie podoba poza j***niem fajnych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×