Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierek29

Drodzy użytkownicy portalu kafeteria.pl-forum Erotyczne.!!!

Polecane posty

Taka skromna prosbe mam...moze by, przy okazji zmian, uciac dostep do forume wszystkim tym do zerzygania przeslodzonym kafe-nowosciom?? Pretty, pretty please?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu loooda pysznego trusiam i kawkie piję :) Bó to jak będzie z Nami ?Dasz się powachać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno jest mi bliskie od urodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam zacząć udawać zagubioną sierotkę? Może się udać, nie przeczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje wyznania są dla mnie dobrodziejstwem. Idź już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słowo stało się ciałem i zamieszkalo między nami . Idźcie i rozmnażajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Tak jestem narkomanem ćpam marihuane :jack herer ,northern lights,white widow i takie tam pierdoly.Tata mnie zabierał zawsze na Cannabis Cup i zostawiał samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Jak to widać ? Ty jesteś jeszcze bardziej sarkastyczna niż ja ?!Chcesz żebym się w Tobie zakochał!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem o co im chodzi pierwszy dzień w pracy i już strajkują. Dzwonilem do Margaret Thatcher -zaraz przyleci . Robimy co w naszej mocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta :) Aha czyli po staremu i nie zmienia się nic :kasa i duupa ,duupa i kasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresjada
czy mi się śni?? gdzie ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz jest ok. Pomarancze sa pomaranczowe, komentarze czarne i widoczne ,opcja goscia. Mnie tez juz sie podoba,bo na poczatku to nie moglam sie odnalezc.Przyzwyczaicie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz jest ok. Pomarancze sa pomaranczowe, komentarze czarne i widoczne ,opcja goscia. Mnie tez juz sie podoba,bo na poczatku to nie moglam sie odnalezc.Przyzwyczaicie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo dobrze widziec ten kolor, jeszcze rano wcale nie był to oczywisty widok :) Jesteś tu, gdzie byłeś wczoraj, tylko dzisiaj wszystko się zmieniło. Kalesony zabarwiły się różowymi platzkami, swoje pięć minut przeżywa żałosny bawidamek, który najadł się plasteliny i nawdychał oparów z rury wydechowej starej poczciwej skarpety :P Nawet czarną tu przytelepało za Nim, żeby chociaż bez malej czarnej :P to byśmy oklepali jak blacharze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek29
Anastlle 🖐️ Gosiaczek :)🖐️ "Jest już ok " Wszystko się ułoży,dopracowywujemy szczegóły,mamy najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×