Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alwaysfit.pl

Trening spalający tkankę tłuszczową !!

Polecane posty

Gość Viol777ka
Jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej to C.L.A. Z ZIELONĄ HERBATĄ GAL w połączeniu z odpowiednią dietą rewelacyjnie ją redukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaklusia86
No całkiem całkiem, ale chyba dla dziewczyn zaprawionych w bojach ;) nie każda da radę zrobić pompki, albo podnosić się na rękach tak jak ta kobieta :D ja za cholerę nie zrobię tak http://duzaklusia1.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna44
Nie zapominajmy o zdrowej diecie, ja wspomagam sie suplementami ale tylko sprawdzonymi. Błonnik jabłkowy super sprawa z firmy gal, przyspiesza przemiane materii, do tego ejst bepieczny bo sama natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12Marlena
Ja też mam problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej. Ale odkryłam takie kapsułki http://nutrina.pl/28,slimette.html jestem skłonna je kupić, tym bardziej, że nie tak dawno koleżanka je stosowała i faktycznie po nich schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffina
ćwiczenia wygladaja spoko, dzis wieczorem je spróļuje, moze mi podejdą bo Ewka juz nudzi strasznie :( łykne figura extraslim na spalanie szybsze i jazda, az nie moge sie doczekac az skoncze pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
ja to ogólnie uwielbiam te różne suple na spalanie tłuszczu, absolutna rewelka, jestem ich maniaczką ;) oczywiście tylko wtedy działają, kiedy się stosuje zdrową dietę i duuużo ćwiczy, zaliczyłam już chyba wszystkie powszechnie dostępne, figurę extrasilm też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę za chwilę do klubu fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabata, 4 min i maks wysiłku no i bez zbilansowanej diety ani rusz, wspomagam sie suplementami od Gal, mianowicie błonnik owsiany polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
jedyny trening jaki znam na spalanie to trening cardio ;) można jedynie stymulować to spalanie tkanki, ja użwam naturalnych termogeników, jak imbir, kapsaicyna, ale figurę extraslim też próbowałam, i zdała egzamin, wysmukliła mi sylwetkę w znacznym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×