Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna...23...

Praca za granicą

Polecane posty

Gość gość
Jakkolwiek by to nie oceniać to zarobki na zachodzie mogą cię postawić na nogi w ciągu roku, dwóch. Nasze pensje są 4-5 krotnie niższe i tak pozostanie conajmniej najbliższe dziesięć lat. O ile nie dłużej. Budowaliśmy komunizm i to jest cena jaką do dziś płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość prawdę pisze bo w pl jest tylko praca za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko za granicą zą zagraniczne koszty życia, odkładanie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno łatwiej jest coś odłożyć za granicą niż w PL. W PL nic nie odłożysz bo pensja nie starcza na miesiąc normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka299
Taka praca wykańcza fizycznie, ale i psychicznie. Gdy czujemy się wykończeni i widzimy u siebie pierwsze objawy depresji, to warto skontaktować się z psychiatrą. To żaden wstyd. Np. tutaj https://psychomedic.online jest fajne rozwiązanie. Wideokonsultacje z psychiatrą są bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL odkładam 2800zł co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrgosc
Witam tutaj piotr mam 35 lat Szukam pracy w niemcy anglia holandia. Pracowalem w angli w stadninie, rozne sortownie owocow belgia gdzie Kontakt mam do dzisiaj lecz to nie jest praca stala. Szukam kogos zyczliwego kto pomogl by mi zalatwic prace przy gospodarstwach i nie tylko. Nie chce wspolpracowac z agencjami pracy moga byc prywati posrednicy. Kontakt 511598272 Kamilajelonek12gemalo.com@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuj w pl za bezdurno. Rydzyk potrzebuje więcej pieniędzy a ty jesteś po to żeby mu je dać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech pracy nie brakuje a zarobki są doskonałe. Trzeba tylko podłapać język i można żyć dostatnio. Rok pracy w Niemczech to pięć lat pracy w PL. A później wracasz, kupujesz sobie mieszkanie albo nawet domek i żyjesz jak król.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniejszych problemów nie miałam z wyjazdem do Niemiec przez https://www.interjob.com.pl/. Podkreślam jeszcze, że faktycznie wypłacają pieniądze na czas. Nie ma pomyłek przy analizie stanu podopiecznego. Od samego początku wiesz, na co się piszesz. To według mnie najważniejsze elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu Polaków pracuje za granicą. Ja zarabiam w Stahlkonzept Koch GmbH dobre pieniądze. Pracuję ze zgranym zespołem i dobrze mi tam, czasem tylko jest problem, żeby dodzwonić się do biura, ale zawsze starają się odnieść do sprawy, z którą się do nich przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko ja słyszałam o firmie Stahlkonzept Koch GmbH. Mój znajomy tam pracuje i nie narzeka, dobrze mu się wiedzie, firma stara się rozwiązywać sprawy pracowników, nie zawsze się ma to od razu, ale podobno dbają o tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te reklamy agnacji pracy poszywające się pod gościa są żałosne widać że nikt was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję za granicą już jakiś czas. Nie narzekam na zarobki, na atmosferę- tęskno czasem do domu, ale nie mam na co narzekać :) Już trzy lata pracuję jako opiekunka osób starszych, jeśli ktoś chciałby spróbować to polecam zajrzeć na stronę Dobrej Szteli wiele rożnych ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna222
Dnia 3.09.2018 o 09:52, Gość gość napisał:

Jakkolwiek by to nie oceniać to zarobki na zachodzie mogą cię postawić na nogi w ciągu roku, dwóch. Nasze pensje są 4-5 krotnie niższe i tak pozostanie co najmniej najbliższe dziesięć lat. O ile nie dłużej. Budowaliśmy komunizm i to jest cena jaką do dziś płacimy.

Taka prawda i właśnie wiele osób wyjeżdża na stałe albo zarobić i wrócić.Mam wielu znajomych, którzy w Polsce nie pracują tylko wyjeżdżają cyklicznie do pracy w Holandii . Korzystają przy tym z usług agencji pracy - In Person - https://inperson.pl/ .Z agencją porozumiewają się drogą mailową a agencja załatwia wiele spraw , mogą załatwić zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.Dzisiaj jest jednak dużo bezpieczniej niż kiedyś, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Nie mam znajomych za granicą, z resztą takie załatwianie powoduje dług wdzięczności, który prędzej czy później przyjdzie spłacić. Do Anglii wyjeżdżam na kontrakty z promedica, załatwiają mi fuchę u seniora potrzebującego opieki, zawożą pod sam dom i odbierają. Dla mnie to duża wygoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

Ja muszę przyznać, że do pracy za granicę wyjechałam z Centrum Językowym Konik. Współpracuję z nimi od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Praca owszem, jest wymagająca, bo zajmuję się opieką nd osobami starszymi w Niemczech, ale zawsze mam wypłatę na czas, liczoną w euro, ubezpieczenie, a jak polecę inną pracownicę, to dostaję 50 euro ekstra 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola88

To wszystko zalezy gdzie i na ile i co sie zamierza robic. Ja bylam kilkukrotnie z agencjami jako opiekunka osob starszych, osttanio wyjechalam z dobra sztela do niemiec. Praca ciezka...ale warunki ok no i odlozyc cos mozna. uwazam ze jak ktos nie ma innej perspektywy to trzeb cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nik

Tylko nie przez agencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jak szukasz porządnej agencji to wybierz Work Centre. Dobre warunki i jasne zasady współpracy. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta21

Ja pracuje jako opiekunka w Niemczech i nie narzekam, wiadomo są dni lepsze i gorsze.. Ale nie miałam jeszcze momentu, żebym żałowała swojej decyzji, lubię pomagać ludziom więc ta praca jest dla mnie. Wyjeżdżam przez agencję pracy Germania Care - serdecznie polecam, uczciwa firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Switlana

Ja nie mogłam długo znaleźć pracy i trafiłam na Centrum Językowe Konik. Dostałam od nich ofertę wyjazdu do Niemiec i nie żałuję. Dobra kasa, ubezpieczenie i płatny urlo, a obota, jak każda inna. Więc polecam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Polecam skorzystać z usług firmy otto. Szybko załatwiają wszystkie sprawy związane z pracą za granicą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Za granicą można się szybko wzbogacić. Dwa, trzy lata pracy i już masz zaoszczędzone więcej niż gdybyś oszczędzał pl dziesięć lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sahra
5 godzin temu, Gość Dora napisał:

Za granicą można się szybko wzbogacić. Dwa, trzy lata pracy i już masz zaoszczędzone więcej niż gdybyś oszczędzał pl dziesięć lat!

To by się zgadzało. Ja mieszkałam jedenaście lat w Szwecji. Właśnie wróciłam do Krakowa i do końca życia nie muszę pracować. Kapitał na mnie pracuje. Z samych dywidendów z akcji mam 9.000 zł/mc. I to na czysto, bo nic nie deklaruję w pl. Oficjalnie dalej mieszkam w Szwecji. Patrzę się z politowaniem na moich znajomych, którzy ciężko pracują cały miesiąc żeby dostać 3.500 zł/do ręki. Ale jesteście upodleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Najlepiej by było w tej sytuacji jakbyście skorzystali z jakiegoś pośrednika pracy czy coś, bo sam wiem z doświadczenia ze ciężko się zaczepić w robocie bez tego. Mi to ogarniali w Humanusie prace i zadowolony byłem, a też doświadczenia jako takiego nie miałem. Tyle, że język komunikatywnie ogarniałem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

To że nie znasz język nie jest problemem, niektóre agencje proponują dobre oferty i nie koniecznie musisz znać język. Na przykład w Otto często są oferty pracy bez wymagania znajomości języka. Sprawdź sobie, na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Język tak, przynajmniej komunikatywnie trzeba znać na wielu stanowiskach. Sama wiem bo przed wyjazdem podszkalałam się trochę. Wyjeżdżałam z Humanusem i każdemu gorąco polecam tą agencję. Można liczyć również na ponadtaryfowe stawki bez tzw. Zeitkonta co dla mnie jest dużym plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuwunio

Ja polecam wyjazd z niemiecką firmą budowlaną Permont. Pracujesz na niemieckiej  umowie, brygada spoko, praca nie jest łatwa, ale przynajmniej dobre pieniądze można zarobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braun

polecam otto, spoko firma, regularnie wyjeżdżałem i nie miałem żadnych powodów do zmartwień, wszystko dobrze było zorganizowano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×