Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna...23...

Praca za granicą

Polecane posty

Gość gość
Z czystym sumieniem polecam! http://e-m2m.pl/5a53f56012553 Jedyna tak profesjonalna firma, zero roboty z mojej strony. Sami załatwią papiery ściągnął Ci na konto zwrot podatku, a i PITA rozliczą. Także na spokojnie bez obaw. Czasami lepiej zapłacić profesjonalistom i spać spokojnie. Ja już tylko czekam na moje pieniążki i lecę na wyprzedaże! usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliście na mg solutions? Mają bardzo dużo ofert, ja z nimi pojechałam a jestem kobietą i wybrali mi odpowiedni rodzaj pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela00
Hej, a nie pomyśleliście, żeby samemu ogłaszać swoje usługi, np. budując własną stronę internetową? Oczywiście także w wersji angielskiej i z kontaktem z domeną np. transport. com. Wtedy np. rozsyłając swoje zgloszenia można dołączać adres strony, a na niej zawsze będzie więcej informacji o sprzęcie, specjalności, umiejętnościach,... To wcale nie jest takie trudne. Widziałem prostą oferte tu: https://www.eurabota.ua/jobs/it/jobs-offered. Ale jeśli ktoś zna HTML, CSS, to sam może zrobić prostą stronkę. Zawsze to więcej ludzi i firm ma szansę o niej się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca za granicą niesie za sobą problem z rozliczeniem pitu. Dowiedzieć się jak uzyskać zwrot podatku praca za granicą możesz tutaj http://zwrotpodatku.eu/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraR999
Myślę, że najlepszą opcją na początek jest wyjechać jako opiekunka. To nie jest trudna praca, ale za to stabilna i języka mozna się nauczyc :) Ja tak zaczynałam, wyjezdzalam jako opiekunka do Niemiec z agencją Medipe i uwazam to za super doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Gisel. Seniorka wraz z mężem mieszka w okolicach Limburg an der Lahn. Podopieczna cierpi na mocno rozwiniętą demencję oraz Parkinsona. Pani Gisel ma trudności z mówieniem oraz koncentracją. Seniorka ma również problemy z nietrzymaniem moczu. W opiece nad podopieczną pomaga mąż. Obowiązki: -pomoc seniorce w jedzeniu, pielęgnacji ciała, czynnościach toaletowych, ubieraniu oraz wspólne spacery. -prowadzenie domu, gotowanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem Wymagania: -czynne prawo jazdy kat. B -gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące -podstawowa znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi (mile widziane referencje) -tolerowanie zwierzątek domowych Oferujemy: -podróż do i z Niemiec -atrakcyjne wynagrodzenie -opiekę koordynatora na czas wyjazdu -oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów -zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką) oraz wyżywienie w miejscu zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiinka
Osoby zainteresowane pracą za granicą mają do dyspozycji masę ogłoszeń. Najszybciej można wyjechać nawiązując współpracę z agencją. Najwięcej ofert jest dla opiekunek. Oferty wystawiane są np. na https://www.opiekunki.aterima.pl/ ,a z zarobkami i opiniami na temat pracy w opiece najlepiej zapoznać się samodzielnie. Nic się od lat nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się decydowałam na wyjazd za granicę do pracy tutaj nie mogłam niczego ciekawego znaleźć i za przyzwoite pieniadze. Znałam angielski na wysokim poziomie i wiedziałam że to bardzo dużo. Ogłoszenie o pracę znalazłam w internecie i wyjechałam z PRomedica24 do Anglii. Bałam się jak każdy pierwszych dni w pracy i w ogóle tego czy się odnajdę za granicą bez bliskich i znajomych. Trudno owszem było na początku a pżóniej człowiek się przyzwyczaja. Planuję tu jeszcze swoją mamę ściągnąć, teraz póki co szkoli swój język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując się na pracę za granicą trzeba przede wszystkim się odważyć. Po drugie znaleźć najlepszą dla siebie agencję pracy tymczasowej i po trzecie pojechać z kimś jeszcze żeby było raźniej. Ja wyjeżdżam wraz z przyjaciółką z mg solutions. Pierwsza i mam nadzieję,że ostatnia z wybranych przeze mnie na podstawie skrupulatnych przemyśleń i poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci agencję pracy tymczasowej Beetsma. Agencja super, sprawnie działa, załatwienia mojego wyjazdu do pracy do Holandii było na najwyższym poziomie. Zarobki i warunki w porządku. Chyba zostanę tu na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaMM
Agencja pracy "Euro Personnel" oferuje pracę za granicą w Holandii. Tylko aktualne oferty. Nabór na takie stanowiska jak: Sprzątanie pokoi hotelowych, Praca przy kwiatach, Pracownik przy uprawie drzew, Pracownik budowlany, Spawacz, Pakowanie ciastek i inne. Wszystkie oferty pracy dostępne pod adresem: https://www.europersonnel.pl/oferty-pracy-za-granica Warto przeglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce zlecenia: Magdeburg Opis zlecenia: Poszukujemy Opiekuna dla pana Moritza (92 lata. 174 cm, 75 kg). Senior ma problemy ze słuchem, chodzeniem oraz nietrzymaniem moczu (korzysta z pielucho – majtek). Choruje również na nadciśnienie. Warunki mieszkaniowe: Senior mieszka sam na parterze w kamienicy. Dobry dojazd do centrum miasta, tuż obok znajdują się liczne sklepy oraz centrum medyczne. Raz na dzień przychodzi pielęgniarz. Opiekun ma do dyspozycji całe mieszkanie, jeden pokój zajmuje pan Moritz. Rodzina podopiecznego mieszka w tym samym mieście., odwiedza go kilka razy w tygodniu. Opiekun ma wolną każdą sobotę. Obowiązki opiekuna: - pielęgnacja ciała oraz pomoc w kąpieli, - zmiana pielucho – majtek, - pomoc w ubieraniu, - transfer z łóżka na wózek, - prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i starszymi, - przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - życzliwe usposobienie, - cierpliwość. Zapewniamy: - stawka 1330 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną. http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy za granicą jest dużo, trzeba po prostu się odważyć i najlepiej znaleźć zaufanego pośrednika :) a możliwości jest sporo! Dwie przyjaciółki mojej mamy wyjechały z http://opiekunkawniemczech.eu/ i sie nie zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luft
Warto trochę poszperać i poczytać o tym, co się w takiej pracy przydaje, to dosyć specyficzna robota ;) ale tak jak ktoś wyżej wspomniał, opiekunkawniemczech.eu to dobra opcja na start :D sama nie wyjeżdżałam, ale koleżanka-fizjoterapeutka z nimi podróżuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojca
Też pierwszy raz wyjeżdżałam z opiekunkawniemczech.eu :D z duszą na ramieniu, ale teraz nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmajewska
W Internecie sporo jest ofert pracy w Niemczech dla opiekunek. Ale zdecydowanie radziłabym skorzystać z pomocy agencji, chociażby wspomnianych już upiekunkawniemczech.eu. To minimalizuje stres i znosi wszelkie ryzyko wpadnięcia w tarapaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycia80
Samych ofert pracy w Internecie nie brakuje. Chodzi o to, żeby na starcie mieć po prostu łatwiej. Różne mam za sobą doświadczenia, ale na Opiekunka w Niemczech jeszcze się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada: nigdzie nie wyjeżdżajcie. W PL jest coraz lepiej, wynagrodzenia bardzo się poprawiły a do tego wszystko jest dużo tańsze niż na zachodzie. Dziś po prostu nie opłaca się wyjeżdżać bo te marne 2.000€/mc to i w PL łatwo zarobisz. No chyba, że jesteś niekumaty leń i cham od gnoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debby28
@tycia80 Kiedy zaczynałam pracować jako opiekunka w Niemczech, wyjeżdżałam właśnie z opiekunkawniemczech.eu :) nie zawiodłam się, zwłaszcza, że początkowo miałam problemy z językiem niemieckim. @gość No chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli w Polsce masz ekstra prace I super kwalifikacje, to owszem zarobisz te 5-6 tysiecy, ale na zachodzie za ta sama prace w UK zarobisz miesiecznie 15-20 tysiecy. Wiadomo, ze jak ktos w UK pracuje w fabryce za najnizsza krajowa, to nie powinien porownywac swojej sytuacji z kims kto w Polsce jest specjalista w dziedzinie ale z kims kto rowniez pracuje w kraju za najnizsza krajowa. Roznica jest taka, ze zwykly pracownik w UK zarabiajac powiedzmy £1100 jest w stanie wynjanac male mieszkanie (£600), oplacic media (£150) I sie spokojnie wyzywic za te pieniadze (£200). Mam na mysli oczywiscie inne miasta niz Londyn. A dwoje ludzi ktorzy pracuja za £1100-1200 miesiecznie I mieszkaja razem moze sobie pozwolic na calkiem przyjemne zycie. Wakacje, wyjscia do kina/na miasto, dobrej jakosci jedzenie I samochod. Teraz porownaj to z sytuacja Polaka, ktory zarabia 1400 zl miesiecznie. Po zaplaceniu mieszkania (800zl) I rachunkow (200-300) zostaja mu marne grosze. 400 zl na zycie vs 400 funtow to ogromna roznica. I do wszystkich wyksztalconych na najlepszych uniwersytetach po 8 fakultetach, ktorzy twierdza, ze “trzeba sie bylo uczyc”, nie kazdy chce i moze byc wykwalifkowanym specjalista, ale kazdy zasluguje na godne zycie. Ktos musi kasowac w sklepie, sprzatac ulice i pakowac produkty na tasmie. I tak, to tez sa ludzie I tez chca zyc, kupic dom I pojechac na wakacje raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynakowalik
Ja zdecydowalam sie na prace w niemczech bo zarobki u nas sa zalosne... Nie ma szans odlozyc sobie pieniedzy na mieszkanie. Teraz pracuje w agencji Medipe i zarobki mam naprawde fajne + premie czesto wpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanka8833
Ja mam pytanie do kobiet. Czy któraś z Was pracowała jako opiekunka osób starszych? Słyszałam, że jest to ciężka praca i mam tą świadomość, ale chciałabym poznać jakieś szczegóły. Dobre oferty pracy widziałam w agencji https://www.carework.pl/ i coraz częściej myślę nad wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzkazuzolka90
Zerknijcie sobie na stronke agencji Medipe bo bardzo fajnie sie promują w internecie i sporo mozna sobie zarobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wyjechać z agencją, zwłaszcza jeśli wyjeżdżamy pierwszy raz. Kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjazdu z kraju na zarobek, ale rok temu podjęłam taką decyzję razem z mężem. Chcieliśmy pracować razem dlatego szukaliśmy pracy przez agencję i znaleźliśmy idealny dla nas wariant z mg solutions. Polecam sobie zajrzeć na ich stronkę. ;) Moim zdaniem na start najlepsze są Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też z chłopakiem (aktualnie narzeczonym hihi) wyjeżdzałąm do pracy do Niemiec przez Agencję Personel dla Europy i byliśmy bardzo zadowoleni. Spędziliśmy tam całe wakacje, ale kupe hajsu przywieźliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagranicą można zbić majątek a później wybudować domek w PL i nic nie robić do końca życia żyjąc z zachodniej emerytury. Przeciętna np niemiecka emerytura to lekko ponad 2.000€. Wystarczy żeby godnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% niemcow nie dozywa emerytury hahaha :D idz szwargotac do hitlerowcow bo w PL nic nie umiales. Ja u siebie zyje lepiej niz ty nieudaczniku co skonczyl ledwie podstawowke i sp/ierdolił na zmywak :D dzis to niemcy przyjezdzaja pracowac do nas a nie my do nich :classic_cool: i ZERO ciapatych w PL cwelu a ty masz ich MILIONY w DE :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra od kilku miesięcy pracuje w Holandii i nie narzeka. Zdecydowanie bardziej opłaca jej się pracować tam niż u nas. Przed wyjazdem zrobiłam jej prezent i kupiłam jej dowód z offshoreidcardscom bo tyle słyszy się o kradzieżach a za granicą to taka trochę lipa bo później mega problem z powrotem do kraju. Fajnie bo na początku przysłali mi próbnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponował Szwecję. Sprzątaczka za godzinę pracy ma 100 skr (z grubsza 45 zł/godz) i nie trzeba znać języka. Pracy w Sztokholmie w tej branży jest mnóstwo. Są polskie firmy, które cały czas szukają pracowników. Zaletą są też doskonale taniutkie linje lotnicze. Blisko do PL jak coś. Ludzie latają na weekend bo tanio jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×