Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna...23...

Praca za granicą

Polecane posty

Gość gość
Wyjeżdżam w wakacje z promedica24 do Anglii. za 90 dni pracy można zarobić 20 tysięcy złotych. Jak dla mnie się opłaca. Nie muszę wyjeżdżać na nie wiadomo ile.. To prawie jak taka sezonowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja3994
Oj to sporo zarobiłaś. Pracowałaś jako pielęgniarka czy jako opiekunka? Sama wyjeżdżałam z Promedicą jako opiekunka. Zarobiłam troche mniej, ale i tak sie opłacało.Odłożyłam sobie o wiele więcej niż jakbym pracowała w Polsce. Podszkoliłam język.No i trafiłam na bardzo fajną rodzinę a starsza pani jaką się opiekowałam była naprawde kochana (aż szkoda było mi wracać do Polski z wyjazdu). Dodam,że aktualnie Promedica ma sporo ofert pracy wakacyjnych https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/ W Niemczech, Anglii, ale również i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując się na wypad tego typu należy przede wszystkim zorganizować idealny transport. Najlepiej zgrać się z grupą znajomych, aby wynająć busa. Wiem co nieco o tym z własnego doświadczenia, gdyż za sprawą http://busydoniemiec-podkarpackie.pl/ zdobyliśmy bardzo solidny transport do niemiec i w mgnieniu oka rozpoczęliśmy nową pracę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam pracę na kierowcazadzwoni.pl, serwis posiada wiele ciekawych ofert i informacji na temat pracy za granicą. Oferty są pewne i bezpieczne. Sprawdź może znajdziesz interesująca Cie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika898922
Ja pracowałam kiedyś za granicą, ale to na chwilę, na okres wakacyjny przy kwiatach. Potem wróciłam do Polski i już nie wyjeżdżałam. Mam znajomą, która chce się podjąć pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech i wiem, że ofert szuka w agencji https://www.carework.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś twardo przystawałam że nie wyjadę z kraju do pracy za granicę. Jak się dowiedziałam jakie stawki są to zaryzykowałam. W Polsce to na wysokim stanowisko można tyle zarobić a ja nie jestem aż tak wykształconą osobą. Trochę minęło czasu zanim decyzję podjęłam. Wyjechałam jako opiekunka dla starszych osób https://www.help24.info/ i współpracuje z agencją dłuższy czas. To sprawdzona i wiarygodna agencja a oszustów nie brakuje którzy np kasy nie wypłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z chłopakiem wyjeżdżaliśmy dwa razy z MG solutions. Za pierwszym razem nie mieliśmy nikogo znajomego za granicą więc nie chcieliśmy ryzykować. Za drugim razem mieliśmy i znajomych i możliwości, ale nie mieliśmy na co narzekać podczas pracy przez agencję więc wybraliśmy tę samą drogę. Obecnie znaleźliśmy zatrudnienie w kraju, ale rozważamy ponowny wyjazd za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najkorzystniejsze obecnie są Niemcy. Sam wyjeżdżam teraz do Augsburga, zdecydowanie polecam w tej kwestii mg solutions, która bardzo szybko i sprawnie załatwiła mi miejsce pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Oferty są różne, warto przeglądać je co jakiś czas. Widziałam sporo ogłoszeń, że szukają pracowników budowlanych, oczywiście nie tylko, ale praca jest w różnych miejscach. Akurat mój znajomy się wybiera i czytaliśmy poradnik http://cowidze.pl/praca-dla-elektryka-w-krakowie-vs-niemieckie-oferty-pracy może to będzie jakaś pomoc dla was. Sporo moich znajomych pracuje również w Anglii, m.in. jako elektryk i korzystają z życia tam, na ważne okazje wracają do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy zagranicą to pięć lat pracy w pl. No i w pl nic nie zaoszczędzisz, bo wszystkie pieniądze wydasz i żyjesz od wypłaty do wypłaty. Nie mówiąc o emeryturze. Emeryci w pl zdychają powolną śmiercią a ci zagranicą jeżdżą po świecie bez problemów z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy za granicą to 2 lata pracy w pl. Zycie w pl jest trzykrotnie tansze niz na zachodzie. No i w uk nic nie zaoszczędzisz, bo wszystkie pieniądze wydasz i żyjesz od wypłaty do wypłaty. Nie mówiąc o emeryturze. Emeryci w uk zdychają powolną śmiercią a ci w Polsce jeżdżą na wakacje bez problemów z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarz! Cała południowa Hiszpania i Francja to emeryci angielscy, którzy kupili rezydencje i żyją w dobrobycie z angielskich wysokich emerytur. A polskich emerytów nigdy tam nie było i nie będzie, bo oni ledwo wiążą koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polske okradziono w 98% w czasie 2WS i komuny debilu. Wracaj na lekcje historii francuski pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne polaczki zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Wisły pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulakowalczyk
Bardzo fajna opcją jest wyjazd do Niemiec w charakterze opiekunki do osób starszych. Byłam w tamtym roku za pośrednictwem agencji medipe.pl i sporo zaoszczędziłam, podszkoliłam język i nabrałam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulakowalczyk
Nabrałam doswiadczenia podmywając niemieckie du/py i czyszcząc niemieckie kible. Niestety w Polsce nie uczylam sie tylko popalałam fajki i melanże co tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne brytyjczyki zawsze wiatr w oczy. Jak nie kolonie, to wybuchy w londynie albo brexit. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród leni i przegrańców z dwoma kurkami. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza big bena pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu pracowałam jako opiekunka starszych ludzi w Niemczech. Wyjechałam z agencją Medipe. Zarobi bardzo mi odpowiadało, agencja też w razie potrzeb służyła pomocą, dodatkowo zdarzały się bonusy, które motywowało mnie do dalszej pracy. Miło wspominam tą współpracę. W tym roku nie wyjeżdżam nigdzie, ale myślę o wakacjach za rok, żeby znowu podjąć z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakis czas temu pracowalam w Niemczech na produkcji i w sumie jedyne plusy takiej pracy to pieniądze. Mogę Ci polecić agencje przez która wyjechałam, oni nazywają się Market Access. O tak dobrych pośredników trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzech lat mam kontakt do Inter Job. Jestem pielęgniarką przed emeryturą i trochę dorobiłam, bo z krajowej pensji to tylko na zwykłe życie mi wystarczy. W Niemczech masz naprawdę rozsądne warunki pracy. Polskie opiekunki się tam bardzo docenia. Dobrze opisany stan pacjentów. Jak masz minimalne doświadczenie to sobie na pewno poradzisz. Praca nie jest może lekka, ale lżejsza niż w Polsce, nawet pod względem psychicznym. Tam cię nikt nie gania, jak niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
Warto rozważyć wyjazd do pracy w Holandii. Jest wiele sposobów szukania pracy, zarówno sezonowej, jak i stałej. Wybór pracy zależy przede wszystkim od znajomości języka holenderskiego lub angielskiego, posiadanego wykształcenia i umiejętności, jednak wiele agencji zatrudnienia ma w swojej ofercie propozycje z Holandii. Wskazówki, jak znaleźć pracę oraz informacje o tym co należy załatwić przed wyjazdem do Holandii można znaleźć na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie: http://wholandii.pl/praca-w-holandii/szukanie-pracy/sposoby-szukania-pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w polsce nie musi być trudna. Wykorzystanie takich www.fundico.eu może nam sporo dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ototototo! Wam nędzne polaczki zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Wisły pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam https://sedulus.pl/ świetna agencja pracy. Bardzo dobre doradzwto. Polecam. Dzięki nim pracuję w niemczech, zarabiam dobrze i warunki pracy mam bardzo dobre. Zgłoszenie się do nich było bardzo dobrą decyzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję w niemczech i jestem bardzo zadowolona, ale powiem szczerze, że wcale nie było łatwo mi znaleźć sensowną pracę na własną ręke. Dopiero jak zgłosilam się do tej agencji https://sedulus.pl/ to pomogli mi znaleźć coś co mi podpasowało i tam też pracuję do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie przez agencję! Lepiej przez znajomych. W Niemczech pracy nie brakuje a zarobki są doskonałe. Trzeba tylko podłapać język i można żyć dostatnio. Rok pracy w Niemczech to pięć lat pracy w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×