Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna...23...

Praca za granicą

Polecane posty

Gość gość_Madzia
Ciekawe informacje na temat pracy za granicą jako opiekunka znajdują się m. in. na blogu www.opiekawniemczech.plZnajoma poleciła mi, ponieważ sama zbierała informacje na ten temat, gdy wyjeżdżała do Niemiec opiekować się pewną seniorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc z 15:36 Nawet za minimalna latwiej wyzyjesz za granica niz w PL, przestan pier xx dolic glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy na zachodzie to pięć lat pracy w pl. Czy są jeszcze jakieś pytania? Kazde dziecko to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 Za minimalna w UK to zeby w ścianę. Rok pracy w PL - rok pracy w UK lub moze wiecej, wszystko jest tam drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi, ktorzy za minimalna potrafia studio flat wynajac. Gdzie tak w Polsce dasz rade majac minimalna ? Nigdzie bingolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Ciekawe informacje na temat pracy za granicą jako opiekunka znajdują się m. in. na bloguwww.opiekawniemczech.pl - znajoma poleciła mi, ponieważ sama zbierała informacje na ten temat, gdy wyjeżdżała do Niemiec opiekować się pewną seniorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ElaT78
Ciekawe informacje na temat pracy za granicą jako opiekunka znajdują się m. in. na blogu http://www.opiekawniemczech.pl/ - znajoma poleciła mi, ponieważ sama zbierała informacje na ten temat, gdy wyjeżdżała do Niemiec opiekować się pewną seniorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam za granicą jako opiekunka- w Niemczech. Wyjechałam z agencją Ambercare24 i uważam, że taki wyjazd to fajna opcja na zarobienie dobrych pieniędzy ( pensje są lepsze niz w pl). Z profesjonalną agencją nie trzeba się obawiać, że zostanie się wykiwanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opieka_dla_kobiet
Ze swojej strony mogę polecić szukanie pracy nie na forach internetowych, i słuchania opinii ludzi którzy źle trafili albo tylko chcieli trafić i nic wiecej nie zrobili. Poszukaj pracy na portalach dla Polonii w różnych krajach UE. Jest tego dużo, dopiero wtedy jak znajdziesz agencje szukaj opinii na ich temat. Z doświadczenia dodam że brak opinii o jakiejś agencji to dobra opinia, jeżeli są same złe to źle bo konkurencja na rynku agencji jest duża, być może to właśnie konkurencja być może defakto jest źle, a jeśli są tylko same pozytywne wystawiają je pracownicy na 99% żeby zachęcić, gdyż z natury człowiek jest za leniwy by szukać forów w necie i wychwalać pracodawcę :) Ja ze swojej strony dodam że poszukujemy KOBIET do opieki w Niemczech oraz Anglii. Wyjazdy są na miesiąc bądz dłużej, a wynagrodzenie w pewnym stopniu zależy od znajomości podstaw języka, nie mniej jednak różnica nie jest duża, a mając kontakt z językiem cały dzień bardzo szybko można się go nauczyć bądz podszlifować. Jeśli jesteś zainteresowana, wypełnij wniosek z linku poniżej. https://promedica24.com.pl/opiekunki5c/?utm_source=novem_30340&utm_medium=display&utm_campaign=bonus300-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam za granicą a ofertę znalazłam dzięki agencji pracy mg solutions. Szukałam na własną rękę jednak wolałam nie ryzykować. Akurat ta agencja była mi już trochę znana, bo moja koleżanka z nią wyjeżdżała więc bazowałam na jej doświadczeniu. Wszystko legalnie i tak jak trzeba. Pieniądze konkretne, wypłacane w terminie. Niestety nie znalazłam pracy w naszym kraju, która by mi odpowiadała chociaż obecnie takiej poszukuję również przez tę agencję. Wiadomo,że wybierając się do innego państwa trzeba się zabezpieczyć z każdej strony i wszystko posprawdzać jednak jeśli się to zrobi to bez obaw wszystko powinno być jak należy tylko nie nastawiajmy się na cuda od samego początku. Trzeba też coś od siebie dać. Jaka praca taka płaca więc moim zdaniem warto wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do firmy Medcare24, legalne zatrudnienie, oferty na terenie całych Niemiec, opieka koordynatora. Jesteś zainteresowana wyślij informację z numerem telefonu - oddzwonię 789 381 379 lub kontakt@medcare24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... tak sytuacja wygląda w poszczególnych miastach, zerknijcie na to - http://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l Skoro pracy jest dużo, zarobki są coraz wyższe, to w jakim celu mamy kombinować na siłę? To jest totalny bezsens - wykorzystujmy możliwości jakie daje nam praca w Polsce - nie wiadomo jak długo rynek będzie w tak dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek667
Ciężko znaleźć dobrą pracę za granicą. Jest tylu nieuczciwych pośredników pracy ze nie macie pojęcia. Przed podjęciem decyzji o wyjeździe warto poczytać opinie o danym pracodawcy na takich portalach jak gowork bądź www.bpwh.pl Znajdziecie na nich odpowiednie informacje dzięki którym można podjąć decyzję czy warto udać się do pracy do której dostaliśmy ofertę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkownik Triskit trafnie zauważył, że transport jest tu kluczowy. Również polecam firmę www.przewozy-interbus.pl maja świetne busy, mega wygodne i czyste za naprawdę nie wielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj pracy poprzez agencję. Ja szukałam ofert jako opiekunka i zdecydowałam się na wyjazd z Ambercare24. Chyba lepiej trafić nie mogłam, bo warunki sa w porządku no i pensja jest ok. Mozna uczciwie zarobic, chociaz praca nie jest lekka, musisz sie na to nastawic :) Tak czy inaczej- poczytaj o ambercare, bo najwazniejsze by pracodawca byl uczciwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje juz od kilku lat w niemczech na sezon: 2 miesiace praca , miesiac przerwy i dwa miesiace praca. Jestem zadowolona, a trafilam do tej firmy przez kolezanke. Na tej stronie mozna sie o tej firmie poinformowac: www.rhpz.pl /www.rhpz.de . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika8585 zobaczylam sobie ich strone. Moglabys mi napisac jak to ze stawka i zakwaterowaniem, co jak mniejwiecej wychodzi. bo troche mnie to zainteresowalo. kasza.agata@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatatorak
pracuję w Niemczech już pół roku (co jakiś czas zjeżdżam do domu). jestem opiekunką starszych osób, wyjazd zawsze załatwiam z ambercare24. praca jest opłacalna- lepsze zarobki, dobre warunki. wystarczy podszkolić trochę niemiecki i mozna ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość set44
Zacznij od delikatnej pracy np w Ameryce. Tak tak w Ameryce, możesz pracować, zwiedzać, poznać wielu ciekawych ludzi. Konieczne wejdź na stronę https://www.campamerica.pl/ tutaj możesz się zapisać i lecieć, Nie wiem dokładnie na jakich jest to zasadach. tak jak napisałam najlepiej wejść na stronę i zapoznać się z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla130130
Nie uważam się za eksperta, ale moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony internetowej http://ladekzdroj.co.uk/ Znajdziemy tam mnóstwo różnego rodzaju ogłoszeń skierowanych do Polaków mieszkających w Anglii. Każdy, absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On311gość
Uwaga na ofertę pracy na papier francuski zbiory malin Venda oszuści.p.Ozdoba Kondrad pan.Katarzyna Prokop P.Maria Misiaszek ta jest okropne babsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jeżdżę za pomocą www.przewozy-interbus.pl maja dobre busy i nie drogie usługi. Zawsze słowni, w busach wręcz lśni co na mnie zrobiło ogromnie wrażenie, bo przyznam się, ze spodziewałam się kiepskich warunków na początku wiec to było dla mnie miłe zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! W tym roku koncze studia i bede szukac swojej pierwszej powaznej pracy. Zastanawiam sie, czy lepiej zostac w Polsce - tutaj jest cala moja rodzina, czy wyjechac z kraju, bo za granica to jednak znacznie lepsze warunki. Na razie przegladam ogloszenia stad: https://www.mypolacy.de/niemcy,0/praca/wszystkie/1 ale mam jeszcze troche czasu, moze polecicie jakies podobne portale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeszłoroczny wypad do pracy (kierunek Belgia ) wspominamy z wypiekami na twarzy chociażby ze względu na transport. www.sprintbus.eu przywrócili naszą wiarę w transport! Tanio, komfortowo , przyjemnie i szybko znaleźliśmy się na planowanym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidna firma z którą jeździłem trzy razy do zachodnich sąsiadów to raciborska http://danddpersonal.pl/ Jestem spawaczem, praca była w zawodzie. Jestem zadowolony z tych wyjazdów, wszystko było zgodnie z umową, agencja pracy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×