Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chodzicie z dziecmi do psychologa?

Polecane posty

Gość gość

wiek dziecka - wczesnoszkolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna co zna temat
dzieci z normalnych rodzin nie potrzebują psychologa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodzę :) z 2 dzieci, czasem zajęcia są bardzo pomocne, rok temu byłam z młodszym na kontroli rozwoju, potem diagnostyce, teraz chodzę na korektę raz w mcu, starszy chodzi częściej ale to inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do psychiatry :-P Syn lubi sobie z kobietką rozmawiać na różne tematy, więc chodzę, co mu będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patologia potrzebuje psychologa, jak sie dzieciaka bilo to nie dziwne, nie znam zadnej normlanej osoby, ktora potrzebuje psychologa dla dziecka, a patologia wiem,ze korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze tak, w normalych domach sa normalne dzieci, proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moge sie zapytac w jakim celu chodzicie? Co was do tego sklonilo? Bo ja naprawde nie znam nikgi, kto z tzw. normalnych rodzin chodzilby z dziecmi do paychologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka z bialegostoku
nie chodze i nie znam nikogo kto chodzi, tez mnie ciekawia powody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacofani czy nie, nikt mi jeszcze nie podal dlaczego chodzi, wiec takie gadanie, ze Polacy sa zacofani jest kompletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale patologia i tak sie nie przyzna:D bo pewnie dzieci zalęknione od bicia i awantur w domu bo jak inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiedziałam, ze do psychologa chodzą tylko dzieci zlęknione :D mój powód był prosty żłobek skierował do psychologa gdyż mały ciągle gryzł dzieci, okazało się że ma niedobory w SI, teraz byłam ponieważ ma straszny lęk przed toaletą i ćwiczymy według zaleceń, starszy ma dysfunkcje społeczne z ZA i psycholog koryguje postawy społeczne, pracuje nad przystosowaniem w grupie itp. ale to jest zupełnie inna terapia bo on jest zaburzony, natomiast młodszy mimo, że jest w pełni zdrów też chodzi do psychologa w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, zdziwiłybyście się jak wiele dzieci chodzi do psychologa, kolejki w poradniach są kilkumiesięczne, to samo u psychiatrów, tłumy dzieci i to za jakie pieniądze :D jedna wizyta po 100zł a ludzie płaca raz w tyg chodząc, dzieci mają wiele problemów z jakimi rodzice nie potrafią sobie poradzić lub szukają profesjonalnej porady, poza tym skoro tylko patologia potrzebuje psychologa to po diabła zatrudniają psychologów w przedszkolu i szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile twoje dzieci mają lat i co to jest dysfunkcja społeczna z za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po to,zw szkołach i przedszkolach jest skupisko dzieci z rodzin patologicznych matole:D ale debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bo PL to jedna wielka patologia, tu mało co jest normalnych rodzin, na placach policzyć, reszta to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAA. nie mogę, jacy zacofani ludzie. na Zachodzie chodzenie z dziećmi do psych. jest normalne, tylko w wiesniackiej Polsce nie i to zawsze najwieksze wieśniaki krzyczą, że trzeba byc z patologii, zeby chodzić do psychologa. żenada. mała polska wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powiedziałbym , że za granicą to takie "normalne" ma rodzinę w kanadzie matka bała się iść z synem do psychologa bo później miałby problemy w szkole, pracy. Mam znajomych we Francji dzieciak nie dostał się do armii bo miał kiedyś wizytę u psychologa po rozpadzie małżeństwa rodziców. Za dużo filmów oglądacie moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierdzielisz :D tylko w PL psycholog to zło konieczne i jakiś ogólny wstyd, na Zachodzie to norma, a w Stanach to już dawno norma, i nikt z tego powodu nikomu żadnych problemów nie robi, korporacje zatrudniają coachów, szkoły prowadzą otwarte zajęcia terapii zajęciowej, ludzie chodzą ot tak pogadać sobie z terapeutą, ale w PL to tylko dla patologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w normalnych rodzinach dzieci prawidłowo się rozwijają i nie ma z nimi problemów, widać ze samo dno społecznie tu pisze i jeszcze uważa to za normalne:D ale glupi zawsze myśli,ze to inni sa glupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog to zaden wstyd
osobiście nie, ale moje 2 koleżanki chodze z dziećmi, starszymi, maja 10 i 12 lat i sa to dzieci z normalnych rodzin, głupie stwierdzenie, że tylko patologia chodzi, moja mama chodzila ze mna i z bratem, bo byliśmy bardzooo zywi,takie male adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ide z dzieckiem powod? maz odszedl i uzywa dziecka do rozgrywek miedzy nami :/ wczesniej dziecko mogloby dla nigo nie istniec, malo co sie nim zajmowal, a teraz nagle chce pokazac kochance jaki z niego "dobry" material na ojca :-o oby takich ojcow jak najmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mowilam ze patologia
chodzi, normalni ludzie nawet przy rozwodzie umieja postepowac z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w normalnych rodzinach dzieci prawidłowo się rozwijają i nie ma z nimi problemów, widać ze samo dno społecznie tu pisze i jeszcze uważa to za normalnesmiech.gif ale glupi zawsze myśli,ze to inni sa glupijezyk.gif w normalnych rodzinach również występują choroby, dysfunkcje, w tym emocjonalne, psychiczne, ale niestety nie wszyscy chcą się do tego przyznać :P niestety to dzieci z najlepszych i podobno tzw. normalnych rodzin najczęściej popadają w złe towarzystwo, popełniają przestępstwa, samobójstwa, a rodzice brudy zamiatają pod dywan bo przecież jesteśmy normalną rodziną to nie wypada, by sięgnąć po pomoc kogoś takiego jak psycholog, ciekawe czy jak zachorujesz na raka, czy na inną poważną chorobę nie będziesz szukać pomocy lekarza bo przecież to siew normalnych rodzinach nie zdarza :D tylko patologia choruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszny z was ciemnogród, łiły. lepiej napisać na kafe niż pójść do specjalisty z problemem, nie? no ale to piszą kobiety które na seks mówią serduszkowanko a infekcje pochwy lecą czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nawet nie wiecie, z jakimi problemami można się zgłosić do psychologa, tak ciemne jesteście. Psycholog rozwojowy średnio zajmuje się jak to nazywacie "patologią rodzinną" tak btw., tu raczej w grę wchodzi psychoterapeuta systemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×