Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość Mashula
Witam Was :-) nie odzywam się dużo, bo na razie starania są chwilowo zawieszone, dla tego pewnie większość dziewczyn zupełnie mnie nie kojarzy ;p ale śledzę Wasze starania na bieżąco, i kibicuję każdej z Was osobno i Wszystkim razem! pokazujecie niesamowitą siłę, determinację, ambicję i wytrwałość w dążeniu do tego jedynego bardzo ważnego celu! jestem pełna podziwu dla Was Dziewczyny, bo to naprawdę dużo, to jest największe świadectwo tego że są w Was, a mam też nadzieję że i we mnie, przeogromne pokłady miłości dla tej kruszynki, która albo już zadomowiła się albo jest tuż przed tym krokiem! W tym roku życzę każdej z Nas doświadczenia tego cudu i zrealizowanie tego największego marzenia! i oczywiście przeżycie takich właśnie chwil: http://zowsik.com/blog/2015/01/jas-reportaz-z-narodzin/. niesamowicie to autor ujął :-) i mam nadzieję że może ten krótki reportaż doda Wam jeszcze więcej sił :-) i oczywiście mam nadzieję że niedługo do Was dołączę i znowu rozpocznę starania. x a wszystkim Dziewczynom już prawie Mamom serdecznie gratuluję i życzę najlepszych 9 miesięcy w życiu! :-* x i Dziewczynom których niestety odwiedziła ostatnio wredna małpa szybko dołączyć do grupy powyżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
No i poryczałam się w pracy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............................Wiek......... Cykl starań.............Data nadejścia @ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx Bezchmurne................27.................11/8clo..... ................niewiem Tinka90.......................25..................22/2clo .................26,01,2015 Kachna........................30..................12/5clo .................01.02.2015 Iva82............................32..................12/6 clo.................@ 07.01 Hibiskuska...................31...................6/3clo. ...............@9-12.1.2015 Anna223.......................23..................11/1clo ..............@31.01-3.02 ______________________________________________________ zaciążone- Anulla85......................29.................12/2clo. ...............potwier. ciąży praczetta.....................29..................4/3clo................termin 7.08.15 Krystyna26..................24................19/10clo..............potwier. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie i widziałam 1,5cm Szczęścia :) serducho biło jak dzwon :) prawie się popłakałam ;) niestety mam torbiel na prawym jajniku ale gin powiedział, żeby się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA! NAJGORSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU! Pomijając, że mała w pracy była nie w humorze (odkryłam, że 16 miesięczna kobieta też miewa swoje humory i hormony w niej buzują ;)), może od razu przejdę do wizyty... Było tak czekam sobie już około 1 godz i Pani w rejestracji pyta się na którą jestem zapisana a ja jej mówię, że umawiałam się z Doktorem i nie ma mnie zapisanej, ona na to, że Doktor nie przyjmuje dzisiaj nikogo spoza osób wcześniej zapisanych, no to ja mówię, że się zapytam jak wyjdzie pacjentka czy mnie przyjmie, a ona że Doktor na pewno mnie nie przyjmie. Pani z rejestracji nie wiedziała chyba, że trafiła na starającą się o dzidzię kobietę, która jest gotowa na wszystko :D No i postawiłam na swoim i weszłam, żeby się zapytać czy mnie przyjmie, a On, że oczywiście, że pamięta jak się umawialiśmy i żebym poczekała- jedyny pozytyw dzisiejszego dnia :) Zabrał się za usg i... okazało się, że oprócz pęcherzyka (jakieś 18 czy 19mm) wyhodowałam polipa w endometrium! Nosz kuźwa! Powiedział, że możliwe, że dlatego w poprzednim cyklu się nie udało, przepisał pregnyl (nie wiem dlaczego, bo w poprzednim cyklu pęcherzyki same pękły...) i stwierdził, że jak teraz się nie uda to trzeba będzie histeroskopię zrobić czy jakoś tak... Pojechaliśmy z mężem żeby kupić owy cudotwórczy pregnyl i się okazało, że u nas w aptekach jego zakupienie graniczy z cudem, dostałam go w końcu w 4 aptece. Pojechałam sama do domu (małż dzisiaj znów wyjeżdża i wraca w sobotę) wyłączyłam silnik samochodu a tu mój luby dzwoni, że zapomniał kluczy do tira od nas z samochodu. No to dawaj 20 km w jedną i 20 km w drugą stronę. Dojechałam do domu i myśląc, że już nie może być gorzej wyłączyłam silnik samochodu, zamknęłam oczy i odetchnęłam, aż tu nagle... słyszę takie jakby wibracje i ŁUP!!! Otwieram oczy patrzę a przede mną drzwi do garażu! Mamy automatyczną skrzynię biegów i nie przełączyłam na P kiedy wyłączyłam silnik, dlatego samochód wjechał w zamknięte drzwi garażu. Nie miałam nawet siły sprawdzić czy bardzo go uszkodziłam. Doprawdy WSPANIAŁY DZIEŃ :( Dobrze, że siostrzenica męża (ma 27 lat, taka siostrzenica :p) jest pielęgniarką i zgodziła się zrobić mi ten zastrzyk domięśniowo. Lekarz kazał go zrobić jutro rano i żeby zdążyć do pracy muszę iść do tej dziewczyny na 5:30, bo o 6:40 mam autobus do pracy, a ona mówiła, że lepiej godzinę odsiedzieć i że mnie nie wypuści wcześniej, bo jakbym zesłabła nie daj Boże, to by kicha była... X Przepraszam, że tak długo, ale musiałam to z siebie wylać. Kładę się spać z nadzieją na lepsze jutro i to dosłownie. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
I sie poryczalam:(11dc zero pecherzykow najwiekszy 10mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Hej dziewczyny, mogę się przyłączyć? :) Od jutra zaczynam pierwszą dawkę clo. Już nie mogę się doczekać:) 6 miesięcy temu urodziłam córeczkę. Cykle miałam stymulowane, więc clo działa:) Teraz zaczynamy starania o kolejnego maluszka:) Trzymam za was wszystkie kciuki, na pewno się uda! Dla dziewczyn w ciąży ogromne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 przykro mi strasznie z powodu strasznego dnia! Teraz no musi być tylko lepiej. Kurcze! No wreszcie przecież musi być! anna223 u mnie pęcherzyki urosły dopiero przy drugim cyklu clo i podwójnej dawce.. A teraz mam plamienia, idę dziś zrobię dla wszystkiego betę i progesteron, chociaż to plamienia takie jak często mam przed okresem... I znów jestem "lekko" rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90 hehe czyli ten dzień zapisze Ci się w pamięci i będziesz kiedyś z uśmiechem na ustach wspominała jaki był zakręcony:) ale faktycznie, na tym etapie nie jest do śmiechu. Trzymaj się Kochana, najważniejsze że lekarz dopatrzył się tego polipa, nie fajna sprawa ale wczesnie wykryty , wyleczony pozwoli szybko wrócić do starań:) <><><><><><> Kinguś89 ale Ci zazdroszczę... to wspaniałe uczucie usłyszec serduszko maleńswa:) już nie mogę się doczekać tego momentu:) Przypomnij prosze w którym jesteś tygodniu? I dopisz się prosze do tabelki bo kurcze wiecznie mam dylemat która z Was w którym jest tygodniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 niemartw się, pierwszy cykl z clo nie zawsze przynois upragnione efekty, lekarz musi zobaczyc jak rosną Twoje pęcherzyki przy normalnej dawce i jesli jest potrzeba zwiększy dawkę żeby w kolejnym miesiącu były lepsze efekty:) Moja kolezanka w 11 dc pęcherzyk miał tylko 7mm... a że przygotowuje się do inseminacji to jeździ do lekarza co kilka dni i sprawdzają jak rosnie, ale ogólnie nie rezygnują w tym cyklu i Ty też się nie zniechęcaj:) W kolejnym zwiększy Ci dawkę i pęcherzyki będa sper wypasione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Dziewczynki ale chyba w tym cyklu nie ma co juz isc na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223 jesli byłaś 11 dc i pęcherzyk miał 10mm to znaczy że jednak jest i rosnie... Pecherzyki rosną mniej więcej 2mm na dobę więcpolicz sobie kiedy mógłby mieć ok 20mm i wtedy idz na usg , takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Z tym że w zeszłym miesiącu było tak samo w 12dc 11mm byłam na usg w innym gabinecie bliżej siebie i powiedzieli mi że nie ma sensu już nic nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to dziwne, bo moja znajoma przygotowuje się do inseminascji, ma podoba stytuację do Twojej, jedzie dzisiaj trzeci raz do lekarza zobaczyc czy pęcherzyk ma 20mm, zastrzyk i na insem. Ogolnie pisze o tym bo ma podobną sytuację a lekarz nie przekreslił tygo cyklu... Generalnie wychodzi na to że masz owul w drugiej częsci cyklu ale to nie znaczy że nie masz jej wcale, lakrz powiniem dalej obserować a nie na tym etapie powiedzieć Ci ze nie ma sensu. Dziwna sprawa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
Anna a jak długi masz zwykle cykl? może jeszcze za wcześnie? bierzesz 5x1 tabletkę? u mnie po jednej nic sie nie działo, dopiero przy 2 było ok... xxx Tinka no to faktycznie dzień dał Ci popalić, ale głowa do góry, na pewno będzie lepiej! co do polipa też miałam, ale jeszcze przed clo, nic strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ten miesiąc spisuje na straty.Dzwoniłam do przychodzi w której się leczę nie mają miejsc na usg a do lekarza miejsce dopiero w 36dniu mojego cyklu.Wkurzyłam się i zmieniam lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
W zeszłym miesiącu też miałam problem żeby dostać się na wizytę pod koniec cyklu i ledwo zdążyłam a usg i tak musiałam załatwiać gdzie indziej bo tam był problem :/ albo czekało się do 23.Mam 35-40dc****ewnie powinnam jeszcze zrobić usg ale już mam kurczę dość mówią że nie ma sensu to nie ma a w następnym cyklu będę pewnie brała 2x1 i wtedy nie daruje będe chodzić na usg do 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
Anna ja mam podobnie...dzwoniłam umówić się na wizytę z usg jak tylko przyszła @ i niestety miejsce i to pod kreską jest dopiero na 19 dc czyli wtedy to mi mogą...będę próbowała się wcisnąć mimo to, ale też mam dość. Lekarz - choć wiem, ze naprawdę dobry - przyjmuje w Częstochowie tylko raz w tygodniu a obłożenie jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
anna to może faktycznie za wcześnie!!! działajcie mimo to!!! praczetta tez spisała cykl na straty i...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ja zacznę chodzić do lekarki u której byłam na usg.Sama zapisuje sobie pacjentów i jak jest potrzeba to przyjmie.Co Ty u mnie to już straty straty :/ od 16dc mam brać duphaston a on i tak blokuje poza tym miałam zastrzyk na pęknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
Duphaston jest syntetyczny także z tego co wiem może blokować, ale nie musi... ja raz przez pomyłkę łyknęłam wcześniej (od 11dc) a ovu mimo to była i to jak tralala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Yh myślałam że nie będę się przejmować ale to się chyba nie da kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
Działajcie, nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Przez ile dni brałaś duphaston 1x1??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna, jak kiedyś brałam clo to pęcherzyki rosły do owulki dopiero przy 3 cyklu w większej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały dziewczyny :) po kolei. Kinguś gratuluję! :) 1,5 cm to już ho ho ;) ja też mam torbiel na jajniku i mi również ginka nie kazała się tym przejmować. xxx Tinka no powiem Ci ... niezły dzień! :) mam nadzieję, że ten polip nie przeszkodzi Wam w tym cyklu, a jeżeli tak to, że uda się pozbyć cholerstwa a kolejny cykl będzie Wasz ;) to nic nie znaczące, ale zastanawia mnie dlaczego jeździsz do pracy autobusem skoro masz auto? :) jak się czujesz po zastrzyku? xxx Sylwia jasne, że możesz :) napisz coś więcej o sobie - dlaczego musiałaś mieć cykl stymulowany clo, jak długo starałaś się o pierwszego dzieciorka. xxx Anna mam nadzieję, że już dzisiaj masz lepszy nastrój. Dobrze, że zmieniasz lekarza. Ja chodzę prywatnie i zawsze mam termin wizyty kiedy chcę, ale mogę sobie na to pozwolić tylko dlatego, że Małż dostał premię i założyliśmy z tego fundusz dziecięcy ;) Anna ja Ci wcześniej pisałam - podobnie jak Krystynka i Hibiskuska - miałam pęcherzyki dopiero w drugim cyklu, przy podwójnej dawce. Dziwię się, że lekarz od razu nie przepisał Ci podwójnej dawki. Pamiętaj Anna - cierpliwość i czekanie ... to tak cholernie wpisane w macierzyństwo. xxx Dziewczyny a po co w ogóle bierze się duphaston? xxx Hibiskuska pamiętaj - dopóki @ nie przyjdzie nic nie wiadomo :) Daj znać jak będziesz miała wyniki. xxx Anulla a Ty kiedy? Jutro do lekarza? xxx Kachna jak tam żyjesz? :) xxx Bezchmurne co zamilkłaś? ;) xxx kurczę trochę się denerwuję bo wczoraj pojawił się u mnie taki rwący krótki ból, coś jakby mi ktoś chciał wyrwać macicę przez pochwę (wybaczcie opis, ale nie wiem jak to inaczej określić). Dzisiaj też mnie podbrzusze boli, a jestem na no-spie. Wiem, że bóle są normalne, ale jak idiotka naczytałam się o poronieniach w różnych tygodniach ciąży i kuźwa się martwię. Dałn ze mnie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna źle ujęłam w słowa - dziwię się, że lekarz teraz, widząc Twój pęcherzyk i nie chcąc go dalej monitorować, nie przepisał Ci od razu podwójnej dawki clo na następny cykl. Ja zawsze dostawałam receptę z nakazem wstrzymania się z jej wykupieniem do przyjścia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ale ja byłam na monitoringu a to nie jest mój lekarz prowadzący :/ niestety mój lekarz przyjmuje tylko 2 razy w tyg i kolejki straszne czeka się ponad miesiąc dlatego zmieniam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna034
Anna ja biorę 10 dni od 15/16 dc praczetta w sumie nie wiem po co, kazał to biorę hehehe ja też chodzę prywatnie, ale Lekarz przyjmuje max ok 30 dziewczyn i tylko jeden raz w tygodniu także są hardcory, darza się że i o 22 wchodzisz do gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×