Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Anna, to w takim razie myślę, że powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi. No bo skoro nie ma szans na owulację, to może być nic, ale może też być jakaś infekcja... X Hibiskuska a jaką masz dawkę clo? Nie wiem czy dobrze, ale zrozumiałam, że w ciągu 4 cykli z clo nie miałaś owu tak? Czy może miałaś owulację, ale bez efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90- w pierwszym 1x1 nie miałam, w drugim miałam ale po zastrzyku dopiero pęcherzykyk pękł - dawka 1x2 i w trzecim 1x2 miałam ale jak pojechałam na monitoring to było już po owulacji :-) teraz będzie 4 cykl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo , anna223 dziękuj***ardzo:) Kibicuję Wam moc no żebyśmy mogły teraz Wam gratulować:) Dziewczynki ja stosując te dwa cykle z clo nie miałam żadnej brązowej czy różowej wydzieliny i nie odczuwałam dyskomfortu przy współżyciu więc nie pomogę:/ Cod o testów to ja używałam standardowych z allegro i nigdy mi nie wyszła druga kreska równie ciemna jak pierwsza wiec nie mam do nich zaufania, potrafiła mi się pokazywać tydzień czasu druga słaba kreska, ale może to ma się do tego jaka cena testów taka wiarygodność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hibiskuska nie załamuj się, i czekaj cierpliwie, tak to już jest że nie mamy czasami na niektóre rzeczy wpływu, jedne zachodzą w ciąże już przy pierwszym podejściu albo wpadają z drugiem zajmuje to więcej czasu. Nie trać wiary!:) U mnie owulacja była, rok czasu staraliśmy się bezowocnie i dopiero przy clo się udalo. Też nie wiem czemu tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A te 2tabletki dziennie clo to jedna rano druga wieczorem czy od razu dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja też łykam podwójną i też dwie naraz i wszystko ładnie pięknie, jajeczka jak balony tylko co z tego... W ogóle jakaś taka niemoc i mnie dopadła...kolejny cykl i znów czuję, że nic z tego nie będzie...myślę o zmianie lekarza bo mam już dość mot z umawianiem się :( ogólnie jest szaro buro i do d**y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczetta mi również lekarz powiedział że dziwne pobolewanie brzucha to w ciąży rozciąganie więzadła macicy - cokolwiek to znaczy;) ogolnie u mnie ro rozciaganie przypomina bardziej promieniowanie - taki dziwny tez rodzaj odczuwania. Kachnaaaa każdej z nam zdaża sie taki dzień gdy dopada nas niemoc i odechciewa się wszystkiego. To normalna kolej rzeczy. Będzie dobrze, niedługo przyjdzie wiosna a wraz z nią zawsze rodzi się nadzieja i pozytywne spojrzenie na stare rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A brała któraś z Was dziewczynki clo plus od 16dc duphaston?O ile skróciły się cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
a duphaston 2x1 czy 1x1?Kurcze 30dc mam wizytę więc lepiej żeby aż tak się nie skróciło :D ale jak miałam 35-40dc to chyba od razu tak szybko nie dostanę zwłaszcza że clo nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cykle się skróciły, ja brałam najpierw duphaston 1x1 po owulacji a w ciązy duphaston 2x1:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hibiskuska, no to myślę, że lekarz pewnie zleci badanie drożności jajowodów, albo coś podobnego. Mój gin powiedział, że jak za 3 razem się nie uda to właśnie mi zrobi badanie pod tym kątem. Ale spokojnie, jeśli clo działa i u męża wszystko w porządku to kiedyś musi się udać :) X Anna i BezchurneNiebo ja od wczoraj mam podobne dolegliwości do Waszych... To znaczy po przytulanku takie delikatne różowe plamienie a dziś rano taki jakby brązowy śluz. Nie wiem czy to epidemia jakaś czy co? :p A tak na serio to mam taką cichą nadzieję, że ten polip sam pękł i dało to takie objawy. Dziś mam usg, żeby potwierdzić owulację, więc powiem lekarzowi i zobaczymy co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hibiskuska, no to myślę, że lekarz pewnie zleci badanie drożności jajowodów, albo coś podobnego. Mój gin powiedział, że jak za 3 razem się nie uda to właśnie mi zrobi badanie pod tym kątem. Ale spokojnie, jeśli clo działa i u męża wszystko w porządku to kiedyś musi się udać :) X Anna i BezchurneNiebo ja od wczoraj mam podobne dolegliwości do Waszych... To znaczy po przytulanku takie delikatne różowe plamienie a dziś rano taki jakby brązowy śluz. Nie wiem czy to epidemia jakaś czy co? :p A tak na serio to mam taką cichą nadzieję, że ten polip sam pękł i dało to takie objawy. Dziś mam usg, żeby potwierdzić owulację, więc powiem lekarzowi i zobaczymy co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
No i dziś 15 dc pełno śluzu płodnego i prawie pewny brak owulacji.Zdurnieć można więc to naturalne planowanie rodziny, obserwacje itp w moim przypadku to bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
kurde no epidemia :D albo to coś związane z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
A mierzyłyście temperaturę :)?Ja od początku w tym cyklu z clo mierze.Na początku miałam 36,6 długo później 36,8 a dziś 37,2 i kurde niby owulacji brak :/ nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna! Co ja widzę?! Jakie załamanie? Żadne zniechęcenie tylko wiesz - czekasz, czekasz, przytulasz, przytulasz i już ;) A lekarza zmień jak chcesz, Kachna wolny kraj ;) xxx Tak poważnie to - pewnie się w głowę popukacie - ale i mnie dopadł jakiś marny nastrój. Przedwczoraj leżałam w łóżku i pojawiła się myśl - po co mi to? Źle jak jest? Oczywiście starałam się szybko odgonić te myśli... Kobiecie to nie dogodzisz ;) xxx Ja brałam clo 1 rano, 1 wieczorem. xxx Ale mi się dzisiaj nie chce pracować, o mamo. Ja potrzebuję słońca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam lenia jak nie wiem co! Marzę o łóżku i oglądaniu seriali :) kurde wiecie jak to jest zmienię lekarza i co? skąd będę wiedzieć, że ten lepszy a tamten gorszy...s próbuję się do niego dobić w czwartek - 12dc - jak nie da rady to się obrażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Aj ja mam dziś drugą zmianę i nie wiem jak wytrzymam do samego wieczora :P jeszcze cały weekendzik wykłady miałam oj byle do piątku dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria wariuje! tak btw jesteście jeszcze gdzieś? dziś rano uświadomiłam sobie, że przede mną pełen 5 dniowy tydzień i zrobiło mi się smutno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Przy takim wiaterku nawet forum zaniemogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cykle skrocily się z 32 na 28 dni. Duphaston brałam 2x1 tabletkę. A clo brałam rano i wieczorem. Za dwa tygodnie jadę na monitoring ale do innego lekarza, bo mój będzie miał urlop ale do tej samej kliniki. Ja się nie poddaje ale czasami mam słabsze momenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cykle skrocily się z 32 na 28 dni. Duphaston brałam 2x1 tabletkę. A clo brałam rano i wieczorem. Za dwa tygodnie jadę na monitoring ale do innego lekarza, bo mój będzie miał urlop ale do tej samej kliniki. Ja się nie poddaje ale czasami mam słabsze momenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Oj ja po monitoringu wyszłam i od razu miałam ochotę po prostu napić się piwa i to nie jednego :/ a w domu to prawie ryczałam a to pierwszy cykl dopiero.Boje się że przez to durne pco się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×