Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Bezchmurneniebo bardzo mi przykro :-( tule mocno. Ale powiem ci tak ze ja tez jak chodzilam w miesiac w miesiac na usg i sprawdzalam czy jest owulacja itp i niby wszystko bylo super to sie i tak nie udawalo a jak odpuscilam wszystko bo juz mialam dosc chodzenia po lekarzach to nagle sie udalo :-) i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Moze tez tak sprobuj i daj sobie jeden miesiac spokoju i odprezyc sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo -Nie byłam na becie zrobiłam rano test i tez negatywny. Dałam siostrze receptę aby wykupiła mi femara w Warszawie. Podłamałam się była owulacja a ciąży brak. Pewnie będą mnie czekać dodatkowe badania. A może w Twoim przypadku to za wcześnie? Przecież pisałaś, że piersi Cię bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlegirl86
Jak milo czytac ze jestescie "stare forumowiczki". Pamietam Was donia i karola :) Moja Hania skonczyla w grudniu 2 latka i wiedze, ze bardzo potrzebuje rodzenstwa,, poki co na to sie nie zanosi... To moj trzeci cykl z clo i tym razem troche sie porzadzilam bo stwierdzilam, ze nie ide na monitoring tylko bedziemy sie starali cos ok zwyczajowego czasu owulacji, ale zdaje sie, ze nie trafilismy w czas bo probowalismy 14 i 15 dnia a owulacje prawdopodobnie mialam 17 lub 18 dnia. Musialam wyjechac i juz nie bylo mozliwosci. Myslicie, ze jest jakakolwiek szansa, ze sie udalo? Bo ja sie juz z gory nastawilam na niepowodzenie. I w ogole wymyslilam, ze od nowego cyklu nie bede brala clo i zobaczymy jak bedzie bo ponoc po odstawieniu te hormony jeszcze dzialaja. Jak myslicie czy to dobry pomysl zeby tak probowac na wlasna reke bez konsultacji z lekarzem? Donia, trzymam kciuki, jak nie tym razem, to uda sie na pewno kiedy indziej :) karola gratulacje! to masz podobnie jak ja z pierwsza ciaza, tez zaskoczenie :) marzena, ja dosc czesto bylam przeziebiona w ciazy i to wcale nie jest jakies super niebezpieczne, no chyba, ze pochorujesz sie bardziej. Jedyne co wtedy bralam to syrop i tabletki prenalen dla kobiet w ciazy no i czasem paracetamol, mam super przepis na herbate katarkowa jakbys chciala, ja ja popijam dzis caly dzien i czuje ze jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LitlleGirl- zawsze jest szansa :) moja córka 8 grudnia 2 latka. Ja tez pociagne do 3 cykli ze wspomagaczami i odpoczynek. A jeśli chodzi o te hormony to moja ginekolog mówiła, że często tak się zdążą,ze udajesz się po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlegirl86
Moja 4 grudnia :) moze napiszesz maila, mialabym do Ciebie kilka pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BezchmurneNiebo -przyszła ta niechciana @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo nie zalogowała mnie, to ja pisałam na temat @. Ja czekam, będzie jutro albo w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna26
hej dawno się nie odzywałam nie wiem czy ktoś mnie pamięta pozdrawiam i życzę 2 kreseczek ja urodziłam synka 5 miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Bezchmurne bardzo mi przykro :( ale Ty weteranko nie poddajesz się i walczysz dalej ! trzymam za Ciebie cały czas kciuki ! X Krystynka ja Cię pamiętam ;) jak chowa się synuś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurne co u Ciebie. Pracujesz dalej tam gdzie pracowalas ? w ogole chodzisz jeszcze do profamili ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE dziewczyny ja nie taka weteranka, ja samego leczenia miałam tylko/aż 12 miesięcy.... xxx Witaj Krystynko - miło że się odezwałaś. Siedzisz na gadu? Jak tak to daj znać to ściągnę i pogadamy :) Pracuję w swoim zawodzie, nie pamiętam czy Ci mówiłam. Do profamilii chodzę, ale prywatnie, ale chyba już w tym miesiącu lekarkę zmienię. xxx Kinguś a co u Ciebie? xxx Uciekam do pracy - do zobaczenia poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mało co ale czasem wchodzę to mam tez teraz na tel, tylko nie mam nr bo mi sie wszystko pokasowalo jak lapto mi sie zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodzisz prywatnie to moze idz do kliniki tam placisz tak samo a oni bardziej są w temacie niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Krystynka ojeju bidulek :( a co mu dolegało?? teraz już wszystko ok tak? X Bezchmurne a dziękuję, że pytasz ;) U Nas wszystko dobrze :) Mały zaczyna pokazywać charakterek :D jest uparciuszek i maruda - ma to po mamusi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie płuc, i jeszcze jedna poważniejsza choroba na którą się szczepiliśmy a jednak na nią zachorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Krystynka oj biedactwo :( krztusiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej dziewczyny co tam u was slychac? Jakas cisza sie tu zrobiła. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia465
Hej mam nadzieje, ze ktoś tu jeszcze zagląda. W czwartek wieczorem wzięłam zastrzyk z ovitrelle dziś czuje,ze pecherzyk pękł dużo śluzu i wogole. I mam pytanie bo jutro mam 16 dc i powinnam zacząć brać duphaston ale nie wiem czy nie za wcześnie czy nic nie za kłóci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej, a u mnie bez zmian, po ostatnim cyklu zrobiła mi się torbiel 5 cm czekam teraz na @ brałam 10 dni lutagen, po @ mam mieć monitoring i sprawdzić czy torbieli już nie ma. Od wczoraj zaczęłam pić zioła ojca sroki nr 3 na cykle bezowulacyjne, podobno pomagają, czy wiecie coś na ten temat? Donia ja zawsze brałam duphaston od 16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie obiło mi się o uszy,ze 3 dni po owulacji Ja nie pomogę z ziółkami bo nie korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littllegirl86
Nigdy wiecej clostilbegytu!!! Juz raz mialan przez niego torbiele, ale na szczescie sie wchlonely. A w piatek z silnym bolem brzucha trafilam na pogotowie a stamtad zaraz pod noz. Torbiel pekl i mialam krew w brzuchu. Trzeba bylo od razu operowac. Najadlam sie nerwow i strachu za wzzystkie czasy. Bardzo chce zajsc w ciaze, ale nie takim kosztem. Musza byc inne sposoby. dziewczyny, zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na clo bo to nie witaminy a naprawde grozny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia465
Littlegirl o matko współczuję. Kochana jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlegirl86
donia, dzięki już teraz dobrze, dochodzę do siebie. Mam miesiąc zwolnienia w pracy więc chyba wydobrzeję ;) zainteresowałyście mnie tymi ziołami na owulację, zapytać lekarza na wizycie kontrolnej co o tym sądzi. Teraz już nic nie będę robiła na własną rękę. A co u Ciebie donia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×