Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

U mnie te hasło jest już aktualne od dwóch lat niestety.. :( x Hashimoto ja też biorę clo od 5 do 9 dc. i też nie mam monitoringu w czasie dni płodnych, tylko w 26 dc (żeby sprawdzić czy nie zrobiła się torbiel). Tylko, że mi lekarz zalecił testy owu, ale powiem Ci, że one i tak guzik dają, bo cały czas pokazują że owulacji nie ma, a wiem że jest.. Obserwowałaś się, w sensie śluz i inne objawy okołowoulacyjne? Niekoniecznie zmarnowałaś cykl, bądź dobrej myśli :) a z tymi całymi obserwacjami to daj spokój .. romantyczność swoją drogą a stres swoją.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Linka, Dziękuję za odpowiedź ;-) obserwowałam się i wiesz co miałam śluz płodny 8 dnia cyklu a potem już nie... dziwne w sumie i do tego miałam do przedwczoraj takie dziwne delikatne kłucie w okolicy jajnika trwające np 20 sekund i przechodziło i za 20 min znowu (trwało to tek z 3-4 dni) - nigdy wcześniej nie miałam takiego pobolewania. Może ta pani dok. nie zaleciła testów owu żeby nie pogłębiać paranoi i wyliczeń? ;-) hehe Tak bardzo bym chciała być w ciąży, że już aż cała chodzę aby robić testy - choć wiem że jest za wcześnie i to bez sensu... W zeszłym cyklu @ spóźniła mi się aż tydzień - a mam regularnie - wyobraźcie sobie ile testów zrobiłam... i to tego betę 2 razy i oczywiście niiiiic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mysle wiem co robie
Hej, to ja Mała czarna kawka 22 -pamiętacie mnie? kiedyś ktoras się o mnie pytała:) Zapomnialam hasła do konta a po zmianach na forum to już w ogóle jakas masakra-to się wcale nie loguje:P U mnie leci 22 tydzien ciąży:) Będziemy mieć zdrową dziewuszke:) Jestem dowodem na to ze warto się starac z clo i bez clo robic laparoskopie i hsg bo jak widzicie ciaża jest i wzorowo przebiega. a pamiętacie jakie miałam problemy? Uczulenie na clo , torbiele, brak owulacji której nigdy nie miałam! Zaszłam przeciez po laparoskopi w której wypalili mi jajniki i hsg... Tak wiec przesylam wam ciążowe fuidki:).ciekawe co tam u Zuzis?bo chyba dawno się nie odzywala. trzymajcie się i dużo cierpliwosci bo wiem jak mi było jej potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna Kawka...oczywiście, że Cię pamiętam:) Cieszę się, że z córeczką wszystko ok. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna gratuluję córeczki i dużo zdrówka dla Was życzę! :) x Hashimoto z tymi kłuciami i bólami ja też mam problem, ciągle coś mnie kłuje to po jednej to po drugiej stronie. I w sumie nie wiem czy to normalne czy nie, pogadam o tym z moim lekarzem za tydzień. Z testami to całkiem możliwe, a powiedz czy Ty w ogóle nie masz monitoringu? Czy tak jak ja przed kolejnym cyklem? A w którym jesteś dc? Ja w 19, na moje testy na pewno jest za wcześnie, ale jeśli Ty miałaś owulację już w 8 dc to kto wie? Ja mam tak, że im bardziej próbuję o tej całej sytuacji nie myśleć to tym bardziej mi się nie udaje.. Cały czas wierzę, choć bywa ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna, super , dziewuszka będzie, będziesz mogła ubierać je w śliczne sukienki..............ja chyba też wolę dziewczynkę:) ale nie będę wybredna biore wszystko jak leci, ale obiecałam sobie z M że nie będziemy chcieli znac płci, tylke już czekamy że i poczekamy ciut więcej Hashimoto witaj: no dziewczynki super że po tych przemeblowaniach na kafe się odnalazłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna super! Jeszcze trochę i kruszynka będzie z Wami! Genna a ty po czy przed IUI? Swoją drogą ciekawe kiedy nasz poprzedni wątek sie odblokuje bo jednak nie wszystkie dziewczyny to trafiły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla...jestem ciekawa czy ominie Cię HSG. Testowałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa tu jesteście :) Pozdrowienia i miłego weekendu! Do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Linka, dziewczyny no wlasnie w ogole nie mam monitoringu - nie wiem czy to dobrze - ale wg tego co czytam wszystkie stosujące CLO mają jakąś formę monitoringu... U mnie dziś 20 dc, i nie wiem czy miałam tą owu w 8 dc czy to tylko nie wiem skąd i nie wiem jak ten śluz... czy myślicie, że to możliwe po CLO od 5 dnia, żeby tak szybko ta owu nadeszła? Jestem ciekawa czy używacie np aplikacji w tel, które Wam wyliczają dni płodne i np dzień spodziewanej @ biorąc pod uwagę dane z poprzednich miesięcy - czy myślicie, że warto się tym w ogole zajmować? Ja też tak mam, że im bardziej się staram o tym nie myśleć tym mniej mi to wychodzi. Genna - witam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto monitoring powinien być koniecznie, bo jeśli bierzesz clo po raz pierwszy to nie wiesz jak na Ciebie zadziała, tzn. czy podana przez lekarza dawka będzie dla Ciebie odpowiednia - może być za mała (wtedy owulacji nie będzie) lub za duża (może wystąpić przestymulowanie jajników i np. torbiel). Wg mojego lekarza konieczne jest usg przed rozpoczęciem kolejnego cyklu z clo, bo jeśli np. dojdzie u Ciebie do przestymulowania w tym cyklu to w kolejnym trzeba będzie odpuścić clo! Ale wiem że większość dziewczyn z forum (jak nie wszystkie) mają robiony monitoring podczas dni płodnych, w ten sposób lekarze sprawdzają czy i jak działa na organizm clo. Ja też biorę od 5 do 9 dc. i owulkę mam ok. 15-16 dc, ale każdy organizm jest inny i u Ciebie mogła być wcześniej. Słuchaj musisz koniecznie zgłosić się na usg przed kolejnym cyklem. Chodzisz do lekarza prywatnie czy na fundusz? A co do aplikacji to ja nie korzystam z tego , wiesz leczenie sprawia, że i tak mam cykl jak w zegarku, a poza tym wolę się w siebie wsłuchać bo telefon to tylko telefon... To my jesteśmy prawie równo w tym cyklu, ja dziś 21 dc. :) Niestety powoli odczuwam zbliżającą się @ jak w zeszłym miesiącu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emimar1
No w końcu Was znalazłam Dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emimar...cieszę się kochana, że nas znalazłaś:) Jak sprawy u Ciebie stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia1313 po IUI szału nie ma jak zawsze, czary mary na fotelu z zimnym metalowym wziernikiem na pierwszym planie:) idealny prezent na dzień dziecka to........dostac miesiàczkę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emimar1
No heja Gajuś, u mnie własnie mija 4 miesiąc i 3 okres się kończy, czekam z niecierpliwością na starania, ja to już bym chciała, ale mąż mnie stopuje,mówi, żebyśmy jeszcze z miesiąc poczekali! No zobaczymy. Oby te dwa bociany przyniosły Tobie dobre wiadomości :) Genna przykro mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollaa1111
Tu jesteście :-):-):-):-) znalazłam na upartego was:-):-):-) Ale na nicka starego nie mogę:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu tak cicho? emimar...no to czekamy na lipiec, zaraz będzie:) I tak jesteś cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja odezwij się do mnie na maila: djkas@wp.pl, mam sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna przyjmuję wszelkie fluidy. U mnie w środę pierwsza inseminacja. Jestem pełna obaw, ale nadzieja też jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tu cicho... U mnie nic sie nie dzieje ciekawego. Jutro sprawdzamy armie mojego M, znowu, i pewnie pózniej dowiemy się ci dalej... TolkaM to powodzenia! Oby pierwsza była tą ostatnią:) O ile dobrze pamietam litllegirl86 miała dzisiaj mieć usg - ciekawe co tam u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Dziewczyny, Linka pytałaś czy prywatnie czy z funduszu - prywatnie. Ale muszę pójść do lekarza, żeby wymusić to skierowane. Babka która mi przepisała CLO to jak do niej pójdę zapłacę 180 za wizytę to się jeszcze może obrazić, że podważam jej kompetencje. Do innego lekarza chodzę w luxmedzie ( opieka z pracy ) to ten z kolei na bank jest obrażalski i chamski i jak go znam to powie, że on mi nie zlecał CLO to i tego monitoringu nie zleci ( ostatnio nie chciał dać skierowania na przeciwciała - tarczyca, bo to nie był jego pomysł i finalnie musiałam zapłacić ) Czyli suma summarum chyba po prostu muszę iść prywatnie - powiedzcie tylko czy to jest zwykłe USG dopochwowe, żebym się źle nie zapisała... chociaż jeszcze się waham jak to rozwiązać. A teraz temat nr 2: -wczoraj wieczorem bolała mnie głowa bardzo - właściwie nigdy głowa mnie nie boli, no chyba że na kacu ;-) położyłam się spać, budziłam się całą noc, i finalnie o 5:30 wzięłam proszek i przeszło - dziwna sprawa tak znikąd to przyszło. -ciągle czuję "coś" po lewej stronie w okolicy pachwiny/jajnika -zaczęła boleć nie pierś w której mam 2 małe tłuszczowe guzki jeśli tak to można nazwać i to w ich okolicy - generalnie normalnie nigdy mnie to nie boli (jakby się ktoś martwił ;-) to na bank nic groźnego, bo jestem nawet po biopsji) -w związku z tym nie przejmując się, że jest dopiero 24 dc zrobiłam test - i wynik jest negatywny... czyli nic nowego, a jedynie nadziei trochę sobie odebrałam - sama nie wiem po co i na co liczyłam. I tyle... buuu, może zrobię jeszcze jeden w sobotę rano - bo idziemy na wesele i lepiej chyba wiedzieć...to będzie 28 dc... choć w moim wypadku to powinnam poczekać minimum do 32 dc. P.s. czy po CLO, jeśli normalnie mam dość długie cykle, nie powinno się to wszystko skrócić? Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to masz baardzo dziwnych lekarzy - co to w ogóle znaczy obrażać się na pacjentkę? I to jeszcze płacąc za wizytę. Szok. Słuchaj ja miałam taką sytuacją, że po miesiącu przyjmowania clo i po opiniach pozostałych dziewczyn z forum poruszyłam temat monitoringu cyklu w czasie dni płodnych. I mój gin mi wtedy wytłumaczył co i jak ,czemu tego monitoringu nie robi i że jeśli chcę to możemy robić. Musisz dobrze się czuć z opieką lekarską a nie bać się zapytać o podstawowe rzeczy.. To jest zwykłe usg dopochwowe, więc na takie spokojnie się zapisuj. A co do Twoich objawów, to wiesz, jak się bardzo bardzo chce to wszystko zdaje się potwierdzać naszą myśl o ciąży. Jest to Twój pierwszy cykl z clo, więc mogą pojawić się objawy bardzo różne, niekoniecznie wskazujące ciążę.. ale oczywiście życzę Ci, aby tak nie było.:) A przed weselem koniecznie zrób teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to masz baardzo dziwnych lekarzy - co to w ogóle znaczy obrażać się na pacjentkę? I to jeszcze płacąc za wizytę. Szok. Słuchaj ja miałam taką sytuacją, że po miesiącu przyjmowania clo i po opiniach pozostałych dziewczyn z forum poruszyłam temat monitoringu cyklu w czasie dni płodnych. I mój gin mi wtedy wytłumaczył co i jak ,czemu tego monitoringu nie robi i że jeśli chcę to możemy robić. Musisz dobrze się czuć z opieką lekarską a nie bać się zapytać o podstawowe rzeczy.. To jest zwykłe usg dopochwowe, więc na takie spokojnie się zapisuj. A co do Twoich objawów, to wiesz, jak się bardzo bardzo chce to wszystko zdaje się potwierdzać naszą myśl o ciąży. Jest to Twój pierwszy cykl z clo, więc mogą pojawić się objawy bardzo różne, niekoniecznie wskazujące ciążę.. ale oczywiście życzę Ci, aby tak nie było.:) A przed weselem koniecznie zrób teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam 25 dc. Jutro idę na monitoring, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że @ przyjdzie, tzn. mam takie same odczucia jak w zeszłym miesiącu. :( Więc daruję sobie testowanie w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy clo skraca cykle to nie wiem, bo ja miałam bardzo długie (45-60 dniowe), a teraz mam 30 dniowe, ale nie wiem czy to zasługa samego clo czy też d*phastonie, który przyjmuję od 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam regularne cykle i po clo nic się nie zmieniło. Ani się nie skróciły/wydłużyły, ani nie były mniej czy bardziej bolesne. Hashimoto któraś dziewczyna napisała kiedyś, że najmniej objawów jest wtedy jak naprawdę jesteś w ciąży. I to mi pomogło, bo z większym dystansem zaczęłam podchodzić do każdego "szczyknięcia" i i ukłucia :) Ja dziś po zastrzyku z ovitrelle dzielnie zrobionego przez M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Ten jeden doktorek to jest znany z tego, że jest nieprzyjemny i podobno często laski z płaczem wychodzą od niego, ale zawsze tłumy czekają - on jednak mi CLO nie zalecił. Masz rację pójdę i powiem, że poczytałam i że chciałam to omówić - ja nie wiem czemu ja taka jestem, że czuję, że lekarze mają nad nami jakąś magiczną moc i strach mnie przy nich ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×